LG T375 Optimus T3

Operační systém
bez OS
98 g

• , zakoupeno v Expert.cz

• toto zboží jsem nezakoupila, takže nemohu hodnoti.
  • , zakoupeno v RG-MOBIL.CZ

• , zakoupeno v Huramobil.cz

kdo chce tento telefon na běžné volání , tak jistě bude spokojený

Konstrukce
dotykové
Operační systém
bez OS
98 g

3,2" QVGA kapacitní displej, dualSIM, Wifi, microSD do 16GB, 2Mpx fotoaparát, vzhled smartphonu, tenké tělo, podpora sociálních sítí, FM rádio.

Rozměry balení:

• Velká písmena
    • Pro 2 sim karty
    • Bez Androidu
    • 3,5mm jack
    • Slot na mikro sd kartu
    • Nezničitelný displej
    • Výborný hlasitý odposlech
    • Výborná srozumitelnost a hlasitost při telefonování
    • HW tlačítko pro hlasitost
    • Slabší foto
    • Některé funkce se dají asi doinstalovat za úplatu

Telefon používám už dlouho a naprostá spokojenost.Velikost písmen je prefektní a to mám jen normální písmo.Psaní sms je taky výborné.Telefon nemá android, to byla podmínka pro mě při koupi telefonu ,má sice wifi , email,google, sns , fb ale to jsem ani nevyzkoušel,nepotřebuji to v telefonu.Telefon má uzavřený, velmi logický a uživatelsky velmi přívětivý systém.V telefonu je mnoho dalších funkcí jako rádio, kalendář,poznámky u těch poznámek jsou dvojí jedny ve vl.složce a jinak tel.má 5 ploch s toho natřech je možné taky mít rychlou poznámku, při telefonování např. lze prstem zapisovat si poznámky na displej.Popravdě 3/4 jsem s toho všeho nikdy nepotřeboval a třeba rádio pouze vyzkoušel. Lze si nahrát mp3 na kartu a nebo dokonce i vieoklipy jenže koho by bavilo dívat se na videoklip pomocí displeje telefonu.... .Za mě je to vcelku ideální telefon a kdyby místo těch pro mě zbytečných funkcí okolo internetu měl výborný fotoaparát a video byl by to pro mě špičkový telefon.Jo a výdrž bateri i po létech je pořád výborná , prakticky pořád stejná.

• , zakoupeno v Expert.cz

• toto zboží jsem nezakoupila, takže nemohu hodnoti.

• DOBRE SLYSÍM PRI TELEFOVÁNÍ
    • NEJDOU DO NEJ STAHOVAT HRY SLABÝ FOTAK

DOJSALA JSEM HO OD DEDI ALE SPOKOJENÁ SNÍM NEJSEM ALE NEDOPORUCOBUJI ZEPTAM SE JESTLI JE TAM OBCHOD PLAY

• pro prvňáčky luxus
    • android není
    • "šit"

nic moc skoro vůbec nic neumím dost se seká hry nic

• , zakoupeno v RG-MOBIL.CZ

• Ovládání a přispůsobení menü,vynikající dotyk,výdrž baterie,jednoduché nastavení mejlu
    • Internetový prohlížeč,občas zamrzne

Než začnu hodnotit telefon,chtěl bych uvést na pravou míru proč:listoval jsem recensemi na tohoto cvrčka a jistý jedinec,nazývající sám sebe "technickým guru" na tom telefonu nenechal nit suchou a to mě příjde hloupé! Když už jsem natolik sběhlý v používání mobilních telefonů,nepůjdu si přeci koupit lowendový telefon. To je stejné jako když bych jezdil v bentley a přesedlal do trabanta... Teď ale k telefonu-není to žádný zázrak,ale pro běžného uživatele jedinečná volba! Poměr cena výkon hraje pro uživatele. Již jsem vyzdvyhl dotyk,nastavení mejlu...možnost ve třech obrazovkách nastavit skratky pro volání,poznámky,které jsou ve třech srozumitelných "nálepkách",a další. Opravdu průšvih je až extrémě pomalý internet,ale lidi,máte před sebou telefon za pár stovek... Jinak nemá skoro chybu!

• Velký výborně čitelný displej , výborné reakce na dotyk , 2 sim , wifi , výborně přehrává video i mp3 , vypadá mnohem líp než kolik stojí , celé ovládání se dá upravit podle vlastních potřeb
    • nevím

Výborný telefon který nezklame a hodně dobře bych hodnotil čitelnost displeje , možnost nastavení velikosti písmen , hlasité telefonování , citlivé wifi - připojí se všude i tam kde je slabší signál.Vícenásobný budík , funkce poznámky je výborně řešená včetně poznámek na třech obrazovkách mezi kterými lze listovat . Zkrátka slušný telefon za "lidový" peníz .

• Malý
    • Levný
    • Kvalita displeje
    • Kvalita kryciho skla
    • Kvalita operac.systemu (celý se seka)
    • Kvalita fotografii
    • Kvalita zpracovani
    • Kvalita prakticky vseho...

Nechal jsem se jako ostatni zlakat malou cenou za chytry telefon, ktery ale chytrym telefonem nemuze byt nazyvan. Pokud mi neprehraje ani videa, ktere jsem sam natocil, je to nefunkcni smejd, ne chytry telefon.

Kvalita displeje je odpovidajici hodnote asi 2korun. Displej spatny, reprak spatny, sluchatko spatne, vse je velmi spatne.

ABYCH UVEDL VEC NA PRAVOU MIRU, TOTO JE STARY TYP TLACITKOVEHO TELEFONU, KTERY ALE MISTO TLACITEK MA DISPLEJ, BYT HROZNY, ALE MA DOTYKOVY DISPLEJ.

Jedna velka hruza je system, ktery se porad seka a porad neco nechape, porad necemu nerozumi.

Lidi uprimne Vam radim, nekupujte tento "samozvany chytry telefon" v dnesni dobe sezenete do 3tis,daleko lepsi telefon. Pokud mate na chytry telefon jen 1500korun, tak si radeji zadny nekupujte, chytry telefon za 1500 je proste jen kiks, ktery se neplati dotovat.

Tento telefon je vhodny tak na volani a sms a to se Vam nesmi zrovna zaseknout.

Nedoporucoval bych jej koupit ani detem, tem kupte o tisicovku drazsi telefon s poradnou gpskou a funkcnim androidem a v pripade jakehokoli podezreni muzete dite, nebo samotny telefon najit zdarma pomoci nekolika antiviru. Nestoji vas to ani korunu a detem muzete doinstalovat mimo jine i zdarma tisice her z google play, i naucnych klidne.

Tento telefon je k.o.

• Citlivost displeje,jednoduché ovládání,dvě sim karty,wifi,dobrý prohlížeč pro internet,výborně čitelný,možnost jakékoliv velikosti písmen-ocení ti co nosí brýle,Vše lze přizpůsobit svým potřebám.Mini usb , takže lze nabíjet kdekoliv u pc.
    • Baterie vydrží jen cca 2 dny

Velmi slušný telefon za málo peněz.Rychlé psaní sms, nastavení velikosti písmen je super, multidotykový displej s vynikajicí citlivostí,vlastní operační systém beru jako výhodu proti hackrům .Dle mého názoru ten telefon má samé plus a cena je více než lidová.Výborně řešená je třeba funkce poznámek , čas od času si člověk potřebuje něco zapsat.Opět, písmena velká podle vašeho nastavení a klávesnici si zvolíte buď klasickou telefonní , nebo qwerty.Každému vyhovuje trochu něco jiného.Budík, převodníky aj , zkrátka dobré a praktické funkce které jsou navíc navrženy tak, že se opravdu dobře používají.Telefon mám rok , takže už jej můžu trochu posoudit . Pokud tedy zrovna netrváte na klasických HW tlačítcích a chcete slušný dotykový telefon za hubičku , tak tenhle splní vaše očekávání.

• dual sim
    • wifi
    • seká se
    • lechce se poškrábe

Tento telefon jsem dostal darem ale já bych si ho nikdy nekoupil.
    je to stráta peněz