LG Optimus L5 II E460

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v CZC.cz

• Už jsem tento telefon měla a byla jsem s ním spokojená tak jsem ho chtěla znovu.

jsem s tímto telefonem spokojená už jsem ho měla.

• , zakoupeno v prodejnamobilu.cz

Jako běžnému uživateli mi telefon vyhovuje

• , zakoupeno v Bestcena

• značka, cena, kvalita

Dcera maximálně spokojená. Tento telofon můžu doporučit. Jednoduché ovládání, kvalitní fotky, dlouhá vydrž baterie.

Konstrukce

Počet jader: jednojádrový procesor
Frekvence procesoru (MHz): 1000
Konstrukce telefonu: dotykový
Systém telefonu: Android
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
GPS: ANO
Síťová frekvence (MHz): 1800; 1900; 2100; 850; 900
3G modem: ANO
Bluetooth: ANO
GPRS: ANO
EDGE: ANO
WiFi: ANO
Integrovaný fotoaparát : ANO
Rozlišení fotoaparátu : 2592 x 1944 (5 Mpx)
Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
Automatické ostření: ANO
Typ akumulátoru: Li-Ion
Kapacita aku (mAh): 1700
Pohotovostní doba (hod.): 360
FM rádio: ANO

VŠESTRANÝ ROZHLED A ŠIROKÉ MOŽNOSTI
OPTIMUS L5 II - 4" IPS displej, 512MB RAM, 1GHz, PowerVR SGX 531, 4GB interní paměť, 5 Mpx, NFC

» 4,0" displej True Color IPS
» Android 4.1 Jelly Bean
» Praktické tlačítko Quick
» 1700mAh baterie s velkou kapacitou

LG E460 Optimus L5 II je je navržen s naprostou všestranností. Prostorný 4,0" displej nabízí více prostoru pro vaše prsty při hraní her, spolu s pohodlím při prohlížení interentu. O plynulý chod se postará Android OS Jelly Bean, který přináši hlubší interaktivitu, pokročilý multitasking a lepší přizpůsobitelné domovské obrazovky. LG Optimus L5 II nabízí nekonečně mnoho možností, stačí jen začít.

Jednolitý design
Zaoblené tvary a čisté linie jsou nejen příjemné na pohled, ale přístroj díky nim také dobře padne do ruky a držet jej je jako sen.

Třpytivá zadní část
Zaujměte ostatní designem zadní strany, která se nádherně leskne a přitahuje pozornost třpytivou povrchovou texturou.

Laserové rytí
Objevte estetickou krásu, o jejíž existenci jste neměli ani tušení, u telefonu s laserově rytými detaily, který vypadá ještě štíhlejší, než ve skutečnosti je.

Hlavní tlačítko s LED diodou
Nyní můžete být v obraze a zároveň působit stylově s inteligentním LED diodovým osvětlením, které vás různými barvami upozorňuje na příchozí hovory, e-maily a zprávy.

4,0" displej True Color IPS
Překvapte Vaše oči bavami, které jsou tak skutečné, že ani nerozeznáte, kde končí obrazovka a začíná realita. Všechny fotografie, videa a další obsah nyní uvidíte v dokonale věrných barvách a neobyčejně detailním zobrazení.

1700mAh baterie s velkou kapacitou
Žijete rušným mobilním životem, proto potřebujete na celý den větší kapacitu baterie. LG Optimus L5II vybavený 1700mAh baterií s technologií SiO+ splňuje tento požadavek a ve srovnání s ostatními modely má mnohem větší výkon.

Pokročilá funkce QuickMemo
Zaznamenejte jednoduše cokoli, co potřebujete, a napište k tomu poznámku s funkcí QuickMemo. Můžete také telefonovat nebo si prohlížet webové stránky a současně mít na pozadí otevřené své ručně psané zprávy. Už si nemusíte pamatovat složitá čísla a poznámky.

Praktické tlačítko Quick
Pomocí Quick klávesy získáte přímý přístup k oblíbeným funkcím a aplikacím, které si můžete předem nastavit. Díky této praktické možnosti již nemusíte své oblíbené funkce a aplikace hledat.

Specifikace

rozměry a konstrukce
rozměry 118 × 62 × 9,2 mm
typ konstrukce klasická
typ SIM karty miniSIM

displej
úhlopříčka displeje 4" (52 × 87 mm)
typ displeje IPS LCD
rozlišení displeje 480 × 800 bodů
jemnost displeje 233 DPI (8 440 bodů/cm2)
barevný displej 16 milionů barev

uživatelská paměť 4 000 MB
paměťová karta microSDHC

výkon
paměť RAM 512 MB
typ procesoru Mediatek MT6575 (1 000 MHz)
verze architektury procesoru ARMv7

digitální kompas
senzor polohy
senzor přiblížení

zadní fotoaparát
zadní fotoaparát 5 Mpx (2 592 × 1 944)
možnost natáčet video
automatické ostření
blesk diodový

operační systém
standardní operační systém Google Android 4.1 (Jelly Bean)
aplikace třetích stran

Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 20.00
EAN: 8808992078050

Záruční doba: 24 měsíců

• velikost akorát do ruky
    • vzhled
    • není to čínský číňan (chápete ne?)
    • utáhne lehčí hry i o něco náročnější hry (seznam v recenzi)
    • zadní kryt (pořád lupe, ale je to plast...)
    • foťák (při zoomu špatné fotky)
    • nepodporuje některé formáty videa a zvuku
    • nízká interní paměť

Koupeno místo doslužujícího Sony Ericssonu k750i... (tudíž je to můj první dotykový displej a android:) a teď ho mám již 2 roky.
    Telefon je praktický svou velikostí (a to mám ruce jako hrábě), vejde se do kapsy, když ho držíte nebojíte se, že vám vypadne z ruky (není příliš štíhlý).
    Konstrukce mi příjde docela odolná (5x mi spadl na zem a jednou nebo dvakrát jsem na něm usnul...), jediná vada je drobná prasklinka nad displejem na těle telefonu, ale je to jen optické.
    Displej je příjemný, barevný a za dobu užívání nemám ani škrábaneček.
    Zvuk je trochu chrčivý a lehce neposlouchatelný při hodně vysokých hlasitostech, ale jinak s ním problém nemám (přehraje písničku a já se pobavím).
    Video přehrávač v mobilu přehrává .mp4 a některé .avi (na .mkv zapoměňte, jiné nezkoušeno). Pokud si instalujete nějaký přehrávač z obchodu tak se to vyřeš.
    Hudba se přehrává z prohlížeče souborů, který funguje jako na počítači (oproti jinému telefonu se s ním pracuje skvěle), nebo si můžete pustit písničky přímo v aplikaci Hudba, kde se písničky dají poslouchat náhodně, opakovaně (poze celý seznam). U téhle aplikace mi vadí jen to, že běží na pozadí dokud v jejím nastavení nedáte příkaz k vypnutí po X minutách...
    Co se týče prohlížeče souborů, umí i unzipnout soubory, takže není potřeba aplikace na takovou věc (telefon mého příbuzného to neumí).
    Foťák neřeším, ale má spoustu nastavení, spoušť na vyřčení určitého slova a fotky jsou na momentky dostačující, ale pokud chcete opravdu kvalitní fotky... Nee.
    Seznam kontaktů se mi také líbí. Jednoduché třídění a úprava kontaktů. Při uložení do telefonu můžete přidat spoustu údajů (jako narozeniny, email, poznámky, přezdívku), můžete také kontakty sjednocovat (pokud má někdo dva telefony nemusíte ho mít v seznamu dvakrát) což telefon jednoho mého příbuzného také neumí.
    Menu je přehledné a dá se řadit podle abecedy, podle přidání aplikace...
    Hry si můžete taky užít. (Odskoušeno: Angry Birds, Angry Birds: Star Wars, My Little Pony, Stupid Zombies, Stupid Zombies 2, Vlogger go Viral, Pix Words, Logo quiz, Dead Trigger, Plants vs Zombies, Demons Must Die, Tom Gold Run, My Talking Angela, Cryptica, Do Not Disturb, Stickman Dismounting, Marvel Puzzle Quest, Traffic Rider, Temple Run, Hugry Shark Evolution, Plague Inc., Alto's Adventure, Jewel Fight: Heroes of Legend, Polda 2, Polda 3, Polda 4...)

• Snad 1000x mi upadl, je silně promačkaný a omlácený na všech rozích a okrajích, ale ten display je evidentně nezničitelný! žádný škrábanec, naprasknutí (je bez ochranné fólie i obalu).
    • Ultra lehký
    • Velikost perfektní pro ovládání jednou rukou.
    • Upozorňovací dioda.
    • Rychlá odezva při běžné manipulaci.
    • Pro základní potřeby hovorů textovek perfektní.
    • Slabá baterka, speciálně při připojení k wifi.
    • Display je za slunečného počasí pohroma.
    • Velmi pomalý při brouzdání po internetu ať už na datech nebo wifi
    • chybí přední kamera
    • kvalita foťáku

na běžné užívání za tu cenu je perfektní, navíc v podstatě nerozbitný! na fotky j slabý, spíš jde o zachycení momentu než o pořizování fotografií nad kterými bude okolí žasnout.není to zázrak moderní doby ale je to slušný výrobek za něž se LG nemusí stydět!

ok

• Špatná viditelnost displeje na světle, nevhodné pro foceni

Co by se dalo čekat za tu cenu

• zasekávání, nereagování telefonu a jeho celkový pomalý chod, malá vydrž baterie

Mobilní telefon vhodný pouze k telefonování a sms. Jakákoli další akce, více či méně banální, je na telefonu na rok.

• elegantní
    • ovládání
    • malá kapacita paměti, ani s přídavnou kartou se tam nevešlo víc než pár aplikací
    • často se zasekával a nereagoval na dotyky - problém zejména při přijímání hovorů
    • rychle se rozbil

Neuvěřitelný šmejd. Po půl roce používání začaly blbnout aplikace, pomohlo jen důsledné umazávání jedné po druhé, až mi tam zbyly jen dvě nebo tři naprosto základní. Při snaze o reklamaci mi bylo sděleno, že to je u chytrých telefonů normální a není to důvod k reklamaci. Bohužel jsem se nechala uchlácholit, po dalším cca roce začal být problém s přijímáním sms a hovorů, a následně, asi měsíc po uplynutí záruční lhůty už telefon nešlo ani zapnout. Možná jsem měla smůlu na vadný kus (a obchod), ale už tuhle značku příště raději nebudu riskovat.

Všechno s tímto telefonem bylo v pořádku, výborné fotky, s micro sd kartou jsem nafotila bezmála 700 fotek, hodně uložené hudby. Blížily se dva roky,co ho mám a začal se obrovsky sekat, vypínat, baterie nevydrží ani pár hodin. Takže mi připadá jakoby si odsloužil 2 roky, co je v záruce a odešel. Vtipné na tom je, že opravdu vydržel přesně dva roky, přesně na den.

• odolný proti vodě a pádům
    • celkem dobrý repráky
    • seká se
    • dlouho se zapíná
    • nemá přední kameru
    • málá vídrž baterie
    • velmi malé uložiště
    • kvalita fotoaparátu
    • nejsou na něj skoro žádný krity
    • dlouho se načítá
    • vipadává wifi
    • když volám zhasne obrazovka a nerozsvítí se .........

určitě si produkt nekupujte je to hroznej mobil , nejhorší mobil co jsem kdy měla! nedoporučuji!

• , zakoupeno v CZC.cz

jsem s tímto telefonem spokojená už jsem ho měla.

• Nikdy jsem s tímto mobilem problém neměl, sloužil mi 2 a půl roku, do té doby, než mi spadnul na zem a rozbil se displey.
    • - cena
    • - normální kvalita fotek
    • - hraje dobře
    • - středně náročné hry v pohodě zkousne
    • - sekal se mi minimálně a to jsem měl plnou 4 Gb SD kartu písniček
    • - možnost SD karty
    • - možnost brouzdení v mobilu za chodu písniček
    • - základní příslušenství ( kalkulačka, přehrávač apod.)
    • - LED baterka
    • - při normálním používání, baterie vydrží i 2 dny a více, záleží jak hodně hrajete hry a máte nastavený % jasnosti displeje.
    • - internet ( pomalejší, ale nejhorší to není,ale spíše bych nedoporučil).
    • - po dvou letech se mi začalo samo od sebe ztlumovat vyzvánení telefonu v nastavení

Tento mobil je pro nenáročné uživatele, kteří si vystačí s běžným voláním, sem tam nějakou fotkou, písničkami a normálními hrami. A co se týče ostatních komentářů, že se jim hrozně seká apod. Tak je jasné,že se začne sekat po dvou letech používání, jako každý mobil se časem opotřebí jak zevnitř tak i z venčí :D. Kdyby mi tenkrát mobil nespadl na zem, měl bych ho nejspíše do teď.