LG GT350 Town

bez OS
124 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Velmi dobré parametry s ohledem na cenu.

Spokojenost i po delším používání

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Displej slušný..
    • .Mp3 obstojný výstup .+3.5mm jack...
    • .Pam karta až 16GB...
    • ...Slušná výdrž baterie..
    • ...Java hry..
    • .Foto....za slušných podmínek dělá lepší foto jak Nokie 6120 vlastní skušenost.
    • Co se týče qwerty klávesnice nemám výhrady a nesouhlasím s
    • recenzema že jsou malá tlačítka.
    • Manuál je dost strohý
    • Malá nabýdka schémat v mobilu
    • Škoda že není wifi
    • Sluchátka ale není problém vlastní

Za 2050 kč.....slušný přístroj
    Spíše pro ty mladší

• , zakoupeno v Max-shop.cz

Chtěla jsem mobilní telefon s klavesnicí, aby se mi dobře psaly smsky. Objevila jsem tento mobílní telefon a hned mne zaujal.Jsem s ním spokojená.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
bez OS
124 g
Možnost paměťové karty

Telefon s výsuvnou QWERTY klávesnicí stvořený pro nejnáročnější milovníky mobilního textování.

LG GT350 Town je novým impulsem pro všechny, kteří mobilní telefon používají hlavně pro psaní. Plnohodnotná QWERTY klávesnice se standardním 4-řadovým rozložením zajišťuje příjemné a rychlé zadávání textu. Tento telefon se ovládá nejen klávesnicí, ale i kontrastním dotykovým displejem, který je vyroben z materiálů odolných vůči poškození. Využijte plnou podporu nejoblíbenějších sociálních sítí Facebook a Twitter a zůstaňte neustále online. Bude pro vás hračkou podělit se o svůj status nebo napsat delší příspěvek na zeď vašich přátel. Sdílejte okamžitě mobilní fotografie a pak jen čekejte, kdo vás pobaví a kdo trumfne.

Technické vlastnosti:

• EDGE: ANO
  • HSCSD/HSDPA: NE
  • Java: ANO
  • Integrovaný fotoaparát : ANO
  • Rozlišení fotoaparátu : 1600 x 1200 (2 Mpx)
  • Integrovaný blesk/přisvětlení: NE

• Java MIDP 2.1
  • Video kodeky: MPEG4/H.263
  • Podpora DivX/XviD formátu: Ne
  • Audio kodeky: MP3, AAC, AAC+, WMA
  • Prohlížeč dokumentů (txt, pdf, doc, ppt, xls)
  • Kalendář, úkoly, poznámky

• Nepálí přístroje.
    • Je to java.
    • MIDP 2.0
    • Nerozbitnej displej.
    • Žádné marie s prasklinou.
    • Musím počkat do narozenin.
    • Do narozenin mi zbejvá 59 dní.
    • 59 dní si budu si zase hrát s bjornem kterej nebere hry pokud mi nokii neopraví.

Super.

• klávesnice
    • snadné ovládání (jednoduchost)
    • dlouhá výdrž baterie
    • dlouhá životnost
    • dobrá kvalita při čtení
    • dlouhé načítání hudby (někdy až 5min při plné 8GB microSD kartě)
    • malá kapacita k uchování SMS zpráv (500max)
    • velmi špatná viditelnost na slunci
    • při hovoru se telefon sám odemyká

Telefon jsem dostala roku 2010 k Vánocům a až do letošních Vánoc 2013 sloužil perfektně. Je to velice dlouhá životnost dotykového telefonu s klávesnicí.

Telefon je perfektní na volání, psaní SMS a MMS zpráv a poslouchání hudby. Zpočátku jsem na něm hrála i hry, co tam byly nainstalované, ale po čase omrzí a ve snaze mít více volného místa jsem je vymazala. Od té doby byl telefon hlavně komunikační záležitostí. Při kombinaci psaní SMS zpráv, volání a poslouchání hudby (cca 1hod/den) měl telefon výdrž 2dny, Bez poslouchání hudby vydržel i týden bez nabíjení.

Při spuštění hudby a velké kapacitě microSD karty trvalo načtení všech skladeb až 5minut, což nebylo vůbec příjemné. Životnost původních sluchátek byla velice krátká. Po chvíli se uvolnily a byly vidět dráty.

Po dlouhém používání bez vypnutí a zapnutí telefonu (z počátku měsíc, teď dva dny) přestávalo fungovat více aplikací současně. Nemohli jste mít otevřené konverzace, zároveň s hudbou a obrázky.

Čitelnost písmen z obrazovky je velmi dobrá, dají se na ní číst i PDF knihy, což je pro mě velké plus. Nevýhoda je však ta, že jakmile zasvítí letní sluníčko obrazovka je nečitelná.

Utrpěl i několik nepěkných pádů, ale stále fungoval perfektně. Jediné co se stalo bylo, že se časem ulomily tři nožičky od zadního krytu od baterie. Také když jsem ji chtěla vyndat a vyměnit SIM kartu, tak se stalo, že baterie jako praskla a teď je tam malá trhlinka. To by se ale nestalo, kdybych neměla dlouhé nehty.

Na úplně běžné potřeby stačí. Když člověk nechce něco extra, ale pouze telefon, co dobře vypadá, má klávesnici, něco vydrží a dá se přes něj komunikovat, tak tenhle telefon je rozhodně dobrá volba. Naopak bych ho nedoporučovala náročnějším povahám, protože nemá možnost k Wi-fi připojení, kvalita fotografií je nízká a nemá žádný operační systém.

Jediné co bych mu vytkla je, že mě zradil teď po Vánocích, kdy je do narozenin daleko a do dalších Vánoc jakbysmet (já jsem nyní odkázána na starý Samsung od T-mobile a jsem moc zvědavá, jak dlouho to vydržím, zatím mi stačil jeden den a sháním nový telefon, opět dotykový s klávesnicí, ale zpět k problému LG). Zpočátku když jsem klikla vpravo, otevřela se složka nalevo a vlevo nefungoval displej vůbec. Podařilo se mi ho překalibrovat, ale to nepomohlo, po chvíli byl dotyk zase jinde. Po opakovaném snad už 30x vyndání baterie i SIM karty z telefonu během 1 týdnu nefunkčnosti displej nereaguje vůbec na nic. Ale na to, že vydržel tři roky, tak docela dobré, od dnešního telefonu jsem to rozhodně nečekala.

Rozhodně ho doporučuji těm, co potřebují telefon ke komunikaci, ale nechtějí už jen klasické "staré" telefony s nedotykovým displejem a klávesnicí od 1 po # se zeleným a červeným sluchátkem.

• Klávesnice
    • Dobré tapety
    • Šatný fotoaparát
    • Špatná dotyková obrazovka
    • Když máte mobil v kapse nechtěně můžete někomu zavolat

Tento mobil jsem si vybrala kvůli klávesnici.Má dobrý přehrávač hudby.Půl roku fungoval skvěle,ale potom se začal zpomalovat,špatně fotit a dotyková obrazovka se také zpomalovala.Proto tento mobil moc nedoporučuji.

• je to dobrý telefon pohodlné psaní sms querty klavesnicí
    • nemá wifi

je moc dobrý klidně bych si ho koupil zase

• +vzhled
    • -u zadního krytu se mi ulomily držáky, které ten kryt drží a kryt začal odpadat
    • -baterie mi začala praskat
    • -asi po roku a půl používání bateri nic nevydrží a rychle se vybíjí
    • -po roce začal nereagovat na dotyk
    • -foťák nic moc
    • -nemá wi-fi

Kvůli slabé baterie se s ním po roce používání nejde nic dělat.

• Skvělá klávesnice
    • Jednoduchost
    • Přehlednost
    • Levný produkt
    • Slabší foťák
    • Pozor na spadnutí, dělají se po něm vydloublé díry
    • Reaguje i na nehet, což by neměl, pak se stává, že se odemýká v tašce apod.

Svůj mobil mám druhým rokem a jsme s ním v celku spokojená. Wi-fi sice chybí, ale kdyby tam byla, byl by o dost dražší a já ji vlastně ani nepotřebuji. Jsem s tímto mobilem spokojená a odpovídá ceně. Oceňuji také přehlednost, s tímto mobilem se naučí zacházet snad každý a to zachvilku. Jelikož ho mám v bílé barvě celkem se zadní strana ušpiní, ale tak co :-)

• klavesnice-dokonale se na ni da psat
    • zadne jsem nenalezla

NAprosto dokonalý telefon ktery bych doporucila vsem.

• klávesnice, klávesnice, klávesnice:)
    • baterie
    • nemá wifi
    • někdy se u zpráv neobjeví kontakty
    • někdy špatně reaguje na dotek

Tento mobil už budu mít 2 roky. \Vybrala jsem si ho kvui klavesnici, která je skvělá na delší zprávy. Bohužel ho teď budu vyměňovat, protože nemá wifi. Rozhodně si nemyslím, že zápor by byl, ýe je tam jen jedna hra, když se dají všude nožně stáhnout.

• Qwerty klávesnice
    • Jednoduchost
    • Levná cena
    • Skvělé ovládání
    • Není zde wifi
    • Špatné dotykové ovládání
    • Slabší fotoaparát

Tento mobil mám už druhým rokem, jsem s ním spokojená až na to, že reáguje i na jiný dotyk než je prstem a pak se mi stane, že ho mám v tašce a několikrát někomu volám. Jinak si na nic nestěžuju, cena byla dobrá a na smskování je skvělý a mě stačí :-)

• qwerty klavesnice
    • pocket apps
    • odolnost pri padu
    • chytre tapety
    • nema wifi
    • mam ho rok a uz mi nefunguje bluetooth
    • zasekava se
    • fotak
    • ma jenom 1 hru
    • nedokazu zablokovat internet

vybrala jsem si ho protoze mel dobre klavesnice. mam ho rok a uz mi nefunguje bluetooth.2krat jsme ho davali opravit.oni mi ho spravili ale po mesici uz zase nefungoval.lehce se puziva.ma spatny fotak.chci si koupit novy mobil a chci aby tam byla wifi a android.