Lenovo S820

• , zakoupeno v CZ Tablet

• Dobrý fotak,
    • rychly procesor,
    • super rozlišení displeje
    • hybí přisvětlovací LED dioda.

S mobilem jsem celkově spokojen. Za tu cenu výborné parametry.

• , zakoupeno v Extra Kryty

Ok

• , zakoupeno v Mobilcentrum

• Velký, Pěkný na pohled
    • Špatně chytá signál - doma témeř vůbec jen venku. Nesla nastavit cestina.

Jsem zklamaná. Mobil prý není určen na nás trh. Skoda.

Konstrukce
WiFi
Bluetooth
Dual SIM
GPS modul

Akční cena snížená o 1000 Kč oproti původní ceně platí pouze do konce týdne. Poté bude cena opět zvýšena. Nabídka rovněž končí vyprodáním zásob.

Lenovo S820 - Velmi stylový moderní smartphone, který zaujme především neotřelým designem, špičkovým výkonem, podporou 2 SIM karet a v neposlední řadě příznivou cenou. Jistě také potěší multidotykový 4,7" IPS displej s rozlišením 1280 x 720 bodů.

Parametry:

• Procesor: MTK 6589W Cortex-A7, čtyřjádrový, 1.2 GHz
  • OS: Android 4.2 (Jelly Bean)
  • Displej: LCD IPS, kapacitní 4,7", 1280 x 720 bodů
  • Operační paměť: 1 GB RAM
  • Interní paměť: 4 GB
  • Paměťové karty: microSDHC až 32 GB
  • Fotoaparát: 13 MPx, videa v HD rozlišení (720p)
  • Konektivita: Wifi, Bluetooth, GPS, microUSB 2.0, 3,5 mm Jack

• Hmotnost [g]: 143

Displej

• Typ displeje: TFT IPS
  • Velikost displeje [palce]: 4,7
  • Rozlišení displeje [pixel]: 1280 x 720 (HD)

Data

• Úhlopříčka: 4,7" HD

Paměť:

• Operační paměť: 1GB RAM
  • Interní paměť pro aplikace (ROM): 4GB
  • Slot pro karty: microSDHC (rozšiřitelné až 64GB)

Fotoaparát:

Přední a zadní kamera

Rozlišení zadního: 13Mpx (automatické ostření, LED dioda na přisvícení)

Rozlišení předního 2Mpx (podpora Skype, videohovory)

Natáčení videí v HD rozlišení (720p)

Video: AVI, MP4, FLV, 3GP, MOV, ASF, MPEG, RMVB, H.263, H.264, atd.

Podporované sítě:

WLAN: Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, podporuje Wi-Fi hotspot

Bluetooth s EDR & A2DP

MicroUSB v2.0

Zvuk:

Vyzvánění: vibrace, MP3, WAV, ACC, atd.

FM rádio 3,5 mm výstup

Speciální funkce:

Nastavení automatického vypnutí a zapnutí, e-kompas,

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS&A.GPS, Multi-touch, Dual SIM, Akcelerometr pro automatickou rotaci, senzor blízkosti,světelný senzor

Navigace:

GPS & A.GPS

Provedení:

• Rozměry: 139.5 x 69.5 x 8.9 mm
  • Hmotnost: 132g (včetně baterie)
  • Barevné provedení: bílé

3zákazníci nedoporučují produkt

• po dvou mesicich prestal pracovat, zacal se sekat, jednou spadl zacal se vypinat

tento produkt jsem si vybrala kvuli jeho cene, ktera je pomerne mala, ale tento telefon uz nikdy kupovat ne budu. Asus zenfone 2 je levnejsi a jsem s nim vice spokojena.

• asi nic. až na fotoaparát.
    • vše ostatní

nedoporučil bych nikomu tento produkt.

• 100 procent nemel jsem lepsi za ty prachy

nemam co dodat

• 4,7'' IPS Displej
    • Fotoaparát 13Mpx
    • Čtyř jádro
    • LED pro osvětlení funguje bezvadně
    • V této cenové relaci se jedná o vážně super mobil(
    • Spousty čínských apk
    • Telefon má rozdělené úložiště, není zde moc místa na aplikace když to zabírají ty systémové:/
    • Mám nějaké divné nastavení půlka je česky a půlka anglicky :D

Jedná se o poměrně svižný mobilní telefon dostačující snad ke všemu! S 4,7'' IPS a 1280x720 každý film na který se podíváte bude vážně zábava. Se 13Mpx fotoaparátem nebudete mít nikde problém navíc k tomu už máte nějaké ty efekty. Rozhodně jsem za 3 990.-(Vrácené zboží naprosto v pořádku) koupil dobrý mobil který stačí na Hry, Filmy, Hudbu a prostě všechny ty věci když se o hodině například češtiny nebo angličtiny nudíte:) Jest-li od tohoto mobilu budete očekávat maximum tak vám to zřejmě splní, ale dávejte si opravdu majzla na to rozdělené úložiště :)

• S mobilem jsem maximálně spokojená..je skvělý..signál jde perfektne .žadny problem s ním není..neseká se..
    • Foták je perfektní..♥
    • nemám nic co bych mu vytkla.. :)

Mobil jsem kupovala přes internet..určitě bych tento mobil doporučila..Mám ho v bílé barvě.. Mobil je lehký,tenký,má kvalitní fotky..jsem s ním opravdu spokojená :)

• Krásná barva
    • Super foťák
    • Dlouhá výdrž baterie
    • Skvělý povrch telefonu (nejsou vidět otisky prstů, neklouže z ruky)
    • Zvládne hodně věcí najednou
    • Paměť telefonu
    • Menší příjem signálu (není to vždy tak hrozné jak všichni píší), já si nemohu tolik stěžovat vypadne to maximálně na chvilku v nějaké slabší oblasti a těch není moc
    • Spousta předinstalovaných aplikací

Hodně muziky za málo peněz.
    Já mám telefon půl roku a jsem nad míru spokojená. Je to už sedmý telefon co mám a s tímto jsem nejspokojenější. Telefon je vhodný podle mě pro všechny, sice je menu trošku v angličtině, ale myslím, že tomu porozumí každý. Trošku mě štvaly předinstalované aplikace, ale někoho to může naopak potěšit. Kdybych si měla koupit nový telefon určitě si koupím stejný nebo hodně podobný, ale určitě by byl od lenova.

• Vzhled telefonu
    • Tloušťka telefonu
    • Matný kryt, nejsou vidět otisky, neklouže z ruky
    • Zvládne i náročnější hry a více apk najednou
    • Fotoaparát 13 Mpx
    • Displej
    • Při nošení telefonu v silikonovém pouzdře se špatně odemyká (tlačítkem pro zapínání telefonu na horní hraně)
    • Spousta čínských aplikací, vyřešeno přeinstalováním software :) Nyní bez chybičky
    • Paměť telefonu zvláštně dělena na paměť interní a paměť telefonu - apk nejdou přesunou na paměťovou kartu (ale v telefonu je místa dost)

Rozhodně doporučuji koupi telefonu. :) Jsem s ním maximálně spokojena. Předtím jsem měla Samsung Galaxy S3 mini..který stál přibližně stejně peněz a tento je o 200% lepší!

• , zakoupeno v CZ Tablet

• Dobrý fotak,
    • rychly procesor,
    • super rozlišení displeje
    • hybí přisvětlovací LED dioda.

S mobilem jsem celkově spokojen. Za tu cenu výborné parametry.

• , zakoupeno v Extra Kryty

Ok

• Měl jsem tento telefon bohužel jsen pět dní ale za tu dobu jsem si na něj opravdu navilkl. Rychlý spolehlivý nic mu nedělalo problém.
    • Naprosto nevyhovujíci přijimač signalu. ve městě prvni slot ještě ušel ( s jinými telefony nonstop plný signal) s lenovem kolísal mezi 2-4čarky, na druhé kartě ve městě 1-3 čarky. mimo města a na dalnici prakticky nula.

jelikož jsezdím často na cesty z prahy ven tak nedoporučuji
    pro někoho kdo nevystrčí paty např z města tak paráda za ty peníze nic lešího neseženeš