Lenovo K910

• velmi dobrý displej
    • solidní baterie
    • snadná ovladatelnost
    • při prvním nabíjení odešel adaptér do zásuvky, ale to je detail

Koupi telefonu doporučuji, po deseti dnech provozu žádné problémy. Splňuje, to, co jsem od něho očekával. Ideální pro hraní her, i pro práci na internetu.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
145.2 g
Možnost paměťové karty

Výkonný Full HD smartphone Lenovo s velkou obrazovkou a krásným designem, pro nejnáročnější použití. 5,5" IPS displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů; 13 MPix; čtyřjádrový procesor (2,2 GHz), 2 GB RAM, 16 GB interní paměti; konektory: microUSB, 3.5mm stereo jack, technologie Bluetooth, Wi-Fi; GPS navigace; OS Google Android.

Lenovo K910 VIBE Z 16 GB / 5.5" , Quad-Core 2,2 GHz, Android 4.3, 16 GB interní paměti, 2 GB RAM, 13 Mpix

Hlavní Parametry:

• Displej: 5.5" dotykový kapacitní IPS s 16 miliony barev
  • Rozlišení: 1920 x 1080
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 800 (Quad-core 2.2 GHz, Krait 400)
  • Operační paměť: 2 GB
  • Bluetooth: Ano
  • Slot na paměťové karty: Ne
  • Rozměry: 149.1 x 77 x 7.9 mm
  • Hmotnost: 145.2 gramů

Lenovo K910 VIBE Z 16 GB - špičkový mobilní telefon od společnosti Lenovo. Mobilní telefon se vyznačuje svým elegantním designem a velkým displejem. Telefon je vybavený operačním systémem Android 4.3 , díky čemuž máte zajištěnu podporu a kompatibilitu mnoha aplikací.

Plynulý chod mobilního telefonu je zajištěn výkonným 4jádrovým 2,2 GHz procesorem a 2 GB operační paměti. Mobilní telefon je dále vybaven 5.5" displejem s rozlišením 1920 x 1080. Díky tomu máte zajištěnu dokonalou jemnost zobrazení. Pro data uživatelů je následně k dispozici 16GB interní paměti. Pro pořizování fotografií je k dispozici kvalitní 13MPx fotoaparát. Fotoaparát je vybavený autofocusem a LED diodou pro přisvícení.

Telefon lze připojit k počítači pomocí standardního microUSB portu. Pro lepší poslech hudby je zde k dispozici 3.5mm jack konektor. Samozřejmostí je podpora bezdrátových technologií jako je bluetooth nebo Wi-Fi. Telefon disponuje dále GPS modulem, díky čemuž jej lze využít jako navigaci ve městě nebo na cestách. S baterií o kapacitě 3000 mAh je zajištěna také dlouhá výdrž.

Lenovo k910 - velký a výkonný Full HD smartphone

Představujeme Vám veliký, výkonný a na první pohled krásný smartphone s Full HD displejem od Lenova - k910. Úchvatné linie, velký displej a štíhlý design smartphone doslova bere dech. Vysoce kontrastní barvy s úžasným zobrazením poskytuje precizně zpracovaný IPS displej velikosti 5,5" a Full HD rozlišení, zatímco výkon smartphonu udává extrémně rychlý čtyřjádrový procesor. Lenovo k910 je ideální pro uživatele hledající výkonný telefon s širokým rozhledem pro nejnáročnější použití.

Výkon na dosah

Připravte se na vysokou rychlost. Smartphone poběží velice rychle, neboť k jeho výrobě byly použity komponenty, které se výkonem blíží tabletům a netbookům. V některých případech tyto přístroje dokonce umožní plně nahradit, co se výkonu týče. Smartphone je vybavený čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 2,2 GHz a 2 GB pamětí RAM - jen tato kombinace je sama o sobě velice dobrá.

Displej, který Vás doslova nadchne

Velký kapacitní IPS displej telefonu Lenovo k910 poskytuje dostatek prostoru pro veškeré Vaše aktivity. Jeho velikost je pěkných 5.5" a Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů. Užijte si přirozenost barev, každý detail a bohaté odstíny.

Oblíbená platforma Android

Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebooku.

Konektivita a komunikace

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu) a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Klíčové vlastnosti

Lenovo k910 je vybaven velkým dotykovým 5,5" IPS displejem s přirozenými barvami a vysokým Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, svižným čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 2,2 GHz a 2 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 13 Mpix fotoaparát. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti. Baterie má kapacitu 3000 mAh, která umožňuje dlouhé používání telefonu.

Technické parametry

• Hmotnost [g]: 145

Displej

• Typ displeje: TFT IPS
  • Velikost displeje [palce]: 5,5
  • Rozlišení displeje [pixel]: 1920 x 1080 (Full HD)

Data

• Pohotovostní doba max. [h]: 648
  • Doba hovoru max. [h]: 33
  • Kapacita baterie [mAh]: 3 000

Obsah balení:

Mobilní telefon Lenovo K910, zdroj USB imput AC100-240V (0,5A) - output DC 5V, adapter CZ black41-13619, data kabel USB - micro USB black, HF stereo sluchátka 3,5mm, baterie Lenovo 3000 mAh, návod CZ

Upozornění:

Přístroj je částečně lokalizován do CZ. Nejedná se o oficiální distribuci, přístroj je bez podpory výrobce.

• Výkonem výrazně neztrácí na špičkové Samsungy nebo HTC, za zpracování se stydět nemusí. Umí obsloužit dvě SIM, ale bez c...

Zobrazit celou recenzi na www.mobilmania.cz

• rychlost super

• Dual SIM dual ACTIVE
    • Perfektní signál GPS
    • Full HD displej s jemností ~401 ppi pixel
    • Luxusní vzhled a konstrukce
    • Na své rozměry lehký (v ruce)
    • Tenký
    • Usb OTG
    • Nekompletní počeštění (hlavně v notifikační liště)
    • Jen 16GB ROM bez slotu na microSD

Telefon jsem zvolil jako kompromis. Hledal jsem Dual-SIM telefon s kvalitním HW a cenou do 8 tisíc. Proto jsem hned vyřadil např HTC One M7 kvůli ceně. Motorolo MOTO G Dual se u nás neprodává, Gsmart Simba SX1 má slabší HW a na Xiaomi RedMi 1S jsem nečetl úplně pozitivní recenze (co se týče ROM). Na velikost jsem si zvykl rychle a na plynulost systému jak by smet. Takže pokud někdo hledá dual sim s dual active funkcí, tak doporučuji.

EDIT: Nekompatibilita českých znaků ve stavové liště vyřešena elegantně -> system/fonts/FZLTXH_GB18030.TTF přejmenovat na FZLTXH_GB18030.TTF.backup. Využije se jiný font, který znaky už zvládá. Je potřeba mít ROOT!

• , zakoupeno v lenovomobile.cz

• velmi dobrý displej
    • solidní baterie
    • snadná ovladatelnost
    • při prvním nabíjení odešel adaptér do zásuvky, ale to je detail

• Pokus Lenova o průnik do nejvyšší třídy nevyšel. Vibe Z nabízí více nedodělků než inovací a selhává také odvážně nastave...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• Fotoaparát
    • Rychlý GPS fix i v místnosti
    • Neoficiální dovoz
    • Jen 16GB vnitřní paměti bez micro SD
    • Asi do budoucna problematická podpora

Dobrý den, tak telefon mám první den doma, koupil jsem ho právě na lenovomobile.cz Tam ho měli skladem a uvádějí u něj DSFA a LTE. Až později jsem ho našel na czc.cz, za podobnou cenu a váhal jsem zda objednávku nezrušit, hlavně když mi z lenovomobile volali, že skladový systém uváděl dostupnost chybně, a že si na dodání trochu počkám.No ale měl jsem již zaplaceno převodem, komunikace s eshopem byla ve vší slušnosti.Slib dodrželi a po týdnu mám telefon doma.Je krásný, skutečně dualsim(microsim).Funkci DSFA nemůžu ověřit, sám si zavolám, ale jak hovor zvednu ukončí se.Na předchozích dualsimech (xperia m dual a tipo dual) ale operátor rovnou hlásil nedostupnost. S velikostí jsem to asi přehnal.Jednou rukou nelze ovládat ani náhodou, ale zvykám si. Na své rozměry je vážně jako pírko.Displej je úžasný, barvy živé, pozorovací úhly široké. Rychlost bez námitek, včetně bootování.Kvalita hovoru v pohodě, hlasitost hovoru z repro lepší než z eMka.Foťák v interiéru je po pár snímcích na míle před mými předchozími telefony( HTC Hero, xperia mini pro, xperia tipo a xperia M) Problém je ale dodávaná počeštělá vibe ROM. Android je 4.2.2 Má sice google play, odstraněné čínské apps.Je ale odstraněn i bezpečnostní balík lenovo SecureIt, což způsobuje chybu u instalací app z google play.Naštěstí krátký pohled na XDA vše vyřešil. Root jsem zatím nezkoušel, nabízené aktualisace OTA se trochu bojím, abych nepřišel o google services. Paměť je skutečně 16GB budu se s tím muset naučit žít.Ale po zásazích google (vytrácející se podpora app2sd, omezení práce s SD na kitkatu) mě to moc mrzet nebude.Bydlím v části Prahy, kde není LTE,(T-Mobile) v nabídce mobilních sítí mi jí to nenabízí.Jak zjistit zda je LTE v telefonu aktivní?Na jiných eshopech mají totiž buď dualsim nebo LTE.