Lenovo A880

• velký display
    • jazyková vybavenost
    • obal a fólie v základním balení
    • 2 simky
    • další plusy ve shrnutí :-)
    • málo češtiny, asi 80 %

jsem spokojená
    trochu mi trvalo doladit ho aplikacemi k svým potřebám, ale není chyba telefonu, jsem průměrný uživatel, nejsem v tom moc zběhlá, mám teprve druhý android :-)
    trochu nepohodlný na telefonování kvůli své velikostí, ale dá se zvyknout a přizpůsobit se, když chcete právě takovou velikost
    chybí mi český návod, ale s výbornou komunikaci s obchodem to není problém, všechno poradí, maximálně vyjdou vstříc
    hodně mi chybí v základní výbavě aplikace na dokumenty, můžu poradit WPS Office
    kupovala jsem tak velký kvůli čtení knih, a jsem spokojená

• , zakoupeno v VNEW

super

• , zakoupeno v androidplanet

• příjemný design,perfektní ovládání.

Zboží splňje moje očekávání na 100%

EDGE
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Telefony Lenovo nepocházejí z oficiální CZ distribuce. Telefony byly počeštěny. Ovládání zvládne bez problému také začátečník.

Zařízení ve zkratce:

Velký 6" IPS displej

Čtyřjádrový procesor s taktem 1.3 GHz

Google Android ve verzi 4.2 Jelly Bean

Podpora dvou SIM karet

Lenovo A880 je stylový phablet, kterému doslova dominuje kvalitní 6"

IPS displej s rozlišením 540 x 960 pixelů. Získáte tak dostatečný prostor k práci a sledování filmů. IPS technologie zajistí široké pozorovací úhly, mobilní obsah tak můžete pohodlně sdílet s přáteli.

Rychlý chod operačního systému Google Android zajišťuje čtyřjádrový procesor. Díky podpoře dvou SIM karet Vám bude stačit jeden telefon k pracovním i soukromým účelům. Přístroj je vhodný pro široké spektrum uživatelů.

Již zmíněný čtyřjádrový procesor se stará o bezproblémový chod náročných aplikací a nejnovějších her. Na telefonu si rovněž bez sekání přehrajete film ve vysokém rozlišení. Neuvěřitelně plynulé je rovněž procházení webových stránek. V přístroji najdete operační systém Google

Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Budete tak moci plně využívat veškeré výhody této oblíbené mobilní platformy.

Na zadní straně naleznete 5Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. Smartphone samozřejmě zvládne natočit také videa, zachováte si tak živé vzpomínky. Své výtvory si budete moci ihned prohlédnout na prostorném 6" displeji, nad kterým se nachází VGA kamera, která je určena zejména k videohovorům.

Dnešní moderní smartphony Vám umožní rychlý přístup k internetu.

Připojit se k němu budete moci prostřednictvím Wi-Fi nebo dat, které si platíte u svého operátora. Po stránce konektivity nechybí nic podstatného. Těšit se můžete na standardní výbavu, která zahrnuje

Bluetooth, GPS a microUSB.

Řemeslné zpracování je na velmi vysoké úrovni a díky elegantně tenkému tělu se zařízení drží velmi dobře v ruce. Přístroj narostl do rozměrů 164 x 85.4 x 9.3 mm a váží 196 gramů. Interní paměť narostla na 8 GB a jednoduše ji rozšíříte o microSD paměťové karty. Baterie má kapacitu 2500 mAh. Nabíjení probíhá prostřednictvím microUSB konektoru. Na těle najdete rovněž 3,5mm jack, který slouží k připojení sluchátek.

Základní údaje:

• Značka Lenovo
    • Kvalitní fotografie
    • Jednoduché ovládání
    • Velmi rychlé spouštění aplikací

Tento produkt jsem si vybrala z toho důvodu, že značku Lenovo preferuji u notebooku, tak jsem se rozhodla, že ji zkusím i co se týče telefonu. Poměr ceny a kvality je vyrovnaný. Telefon jsem zakoupila přes společnost, která do telefonů Lenovo nahrává český software a tak ho mám celý 100 % v češtině (doporučuji). A nemůžu si stěžovat. Sice návod mi přišel čínsky, ale pokud jste někdy už nějaký dotykový telefon měli, není problém se sním naučit zacházet. Ovládání je velice jednoduché a přehledné. Díky poměrně velké kapacitě baterie mi telefon při aktivním používání vydrží i několik dnů (jednou to byl i týden při občasné wifi a poslouchání hudby a hraní her). Využívám ho také na čtení elektronických knížek, má na to dost velký displej. Také na seriály a filmy je to vhodný telefon. Nemůžu jinak než doporučit všem, kteří tuto značku chtějí vyzkoušet. Pokud se, ale bojíte, že rozlišení a fotoaparátu je nedostačující, můžu vás ujistit, že fotky vyfocené tímto mobilem jsou hodně kvalitní, a to se týká i natočeného videa a zvuku ve videu. Především funkce úsměvu ve foťáku mě nadchla. (Stačí se usmát a snímek je váš bez mačkání příslušného tlačítka.) Telefon svou velikostí není vhodný do kapes, což já ale posuzuji jako výhodu, protože se vám alespoň nezanáší mikrofon atd. prachem.

• , zakoupeno v Goem.cz

• velký display
    • jazyková vybavenost
    • obal a fólie v základním balení
    • 2 simky
    • další plusy ve shrnutí :-)
    • málo češtiny, asi 80 %

jsem spokojená
    hodně mi chybí v základní výbavě aplikace na dokumenty, můžu poradit WPS Office
    kupovala jsem tak velký kvůli čtení knih, a jsem spokojená

• , zakoupeno v VNEW

super

• , zakoupeno v androidplanet

• příjemný design,perfektní ovládání.

Zboží splňje moje očekávání na 100%

• , zakoupeno v Extra Kryty

• spokojenost, velký displey, delší výdrž baterie než jiné telefony

100% spokojenost

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Jedna se o slusne zarizeni. Je mozno kombinovat OS pristroje.

VELKÝ,VÝKONNÝ ,CZ MENU,DOBRÁ CENA ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ

• Display
    • Výkon
    • Tenký
    • Foťák
    • Aplikace nepadají
    • GPS se mi chytla i v budově
    • WiFi dobrý signál a nepadá
    • 2 SIM
    • U Telefony Lenovo 100% česky
    • Baterie, ale co se tá čekat od takové plachty :D

Skvělý přístroj cena / výkon, v benchmarku (AnTuTu) má výkon asi 17500 bodů a je jen malinký kousek od Samsungu Galaxy SIII.
    Po vybalení jsem ho zapnul a už jsem mohl fungovat, žádné složité nastavování.
    Poprvé jsem se trochu lekl jak je velký, ale za 5 minut jsem si zvykl a menší telefon už bych nechtěl.
    Doporučuji 100%

• , zakoupeno v CZMT.CZ

Jsme velmi spokojen, splňuje požadavky pro běžného uživatele. Dobrá cena za dobré parametry.

• , zakoupeno v CZMT.CZ

• všechno

vyborny telefon za dobre penize za tuto cenu lepsi nenajdete