Lenovo A760

• 1Gb paměť
    • Možnost přesměrovat ukládání dat na SD Kartu
    • IPS diplej
    • Nemá LED

Chtěl jsem Číňana a Lenovo mě vycházelo jako nejlepší volba kvalita výkon.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• velkej výkon za pár kaček
    • ne úplně vše v češtině, občas nějaký čínský znak :-), nijak mě to ale neomezuje

pro všední používání super telefon za dobrou cenu

• , zakoupeno v Extra Kryty

Krásný design, dobrá cena, výběr dle pozitivních recenzí

Konstrukce
dotykové
Android
Verze operačního systému
Android 4.1 (Jelly Bean)
134 g
Možnost paměťové karty

Lenovo A760 CZ / 4.5" dotykové LCD / Android 4.1 / 5MPx - Luxusně vyhlížející smartphone od společnosti Lenovo, která je známa svými kvalitními produkty po celém světě. Nejen že Vám nabídne 4.5" multidotykový displej s rozlišením 480 x 854, ale ve výbavě mu nechybí, dnes již velmi populární, podpora dvou SIM karet.

O jeho výkon se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8225Q o frekvenci 1.2 GHz a 1 GB paměti RAM. Svá data si bez problému uložíte na 4GB interní paměti, kterou lze samozřejmě rozšířit pomocí microSDHC karet o dalších až 32GB. Dále se telefon chlubí 5MPx zadním fotoaparátem. S telefonem se navíc nikdy neztratíte díky integrované GPS jednotce. Za zmínku ještě stojí Bluetooth, podpora sítí třetí generace 3G, microUSB konektor či 3,5 Jack pro připojení sluchátek. Telefon je rychlý a spolehlivý díky operačnímu systému Android ve verzi 4.1, ten Vám také přinese nepřeberné množství aplikací, které uspokojí každého uživatele.

Parametry:

Baterie

Kapacita (mAh) -

Obsah balení:

Upozornění:

Přístroj je částečně lokalizován do CZ. Nejedná se o oficiální distribuci, přístroj je bez podpory výrobce.

• pěkný design
    • poměrně rychlé nabíjení
    • seká se
    • při používání jedné aplikace se občas sám restartuje, nevím proč
    • vejde se mi do něj jen 9 aplikací a nejdou aktualizovat, kvůli nedostatku místa v úložišti
    • málo místa na aplikace a fotky
    • většinou je mobil v angličtině - pro lidi, kteří neovládají angličtinu problém
    • zadní kamera fotí nekvalitní fotky
    • není přední kamera
    • při spuštění webu se mi neukazují obrázky - nepoužitelné

S tímto telefonem nejsem zrovna spokojená. Po půl roce používání se seká, zhoršila se kvalita fotoaparátu, což nevím proč a jak se to stalo. Cena ale odpovídá tomuto telefonu.

• na začátku byly čínské aplikace ale po obnovení tovarních dat je vše pryč
    • pěkný design
    • neseká se
    • při otevírání rytu se po nějaké době rozdrbe nabíjení či micro usb port

Chtěl jsem susit android misto ios

• nic extra

• Naskledanou
    • Nestihl sem autobus
    • Nedal sem gola proti Realu Madrik
    • GolasoBumŠakalaka

Celkově to stojí na pí*ču

• má ho i sám velký valčisko
    • nechce mi ho půjčit
    • neupozorní na zhasnutí displeje
    • zhasnutý displej je tmavý
    • když volám slyším hlasy lidí a nevidím nikoho
    • jsem v pořádku
    • když mi padá z ruky nestihám ho chytit
    • po používání se mi vybije baterie
    • při koupení chtěli vysokou cenu
    • větší pamět má i mořský koník s vrozeným alzheimrem
    • je tak křivý že ho používám v matematice na kreslení paraboly

ok

• nízká cena, pěkný tvar
    • neúplná lokalizace češtiny, pro neangličtináře velký problém, skoro pořád vynechává system android takže se telefon stává dost často nepoužitelný,
    • příliš citlivá klávesnice při psaní SMS

Pokud by vše fungovalo tak jak má tak by to snad byl docela dobrý telefon. Díky chybě na mém produktu byla velmi často blokována jedna z SIM karet. Telefon stále hlásil, že je simka zablokovaná a systém android byl bohužel ukončen. Posílám tedy telefon na reklamaci a uvidím jak se zachová prodejce.Blokovanou SIM kartu jsem reklamoval u operátora, ale tam bylo vše v pořádku. Po přendání do jiného telefonu vše bezchybně fungovalo.

• - po upgradu absolutně nepoužitelný, všechno v čínštině
    • - upgrade jsem provedla po předchozím zasekávání se

po necelém roce docela slušného fungování mě začal zlobit s tím, že jsem tedy provedla upgrade systému a to co jsem si myslela, že se naprosto vyřeší tímto krokem jsem krutě zaplakala, neb telefon už pro mě je naprosto k ničemu, protože je celý v čínštině, navigace čínská, obchod ke stahování v čínštině, takže mi nezbývalo nic jiného než buď se naučit čínsky nebo telefonu zařídit přeinstalování. Na oficiálních stránkách lenovo jsem se dozvěděla, že tento telefon nepochází z oficiální distribuce a že se mám obrátit na prodejce.... Prodejce mlčí a mlčí, tudíž rozhodně nemůžu doporučit ke koupi, radši si připlatím než mít toto k užívání. Pro ty co si ho zakoupili a vlastní ho rozhodně nedoporučuji upgradovat, můžou pouze ti co umí čínsky nebo si zajistí přes známé či ochotné lidi telefon přeinstalovat aby se dal používat v ČR

• + Poměr cena/výkon
    • + Výkon
    • + Dual SIM
    • + Vestavěné hodiny (časované zapnutí/vypnutí)
    • + Quad-corre (4-jádrový procesor)
    • + 1Gb paměť
    • + Možnost přesměrovat ukládání dat na SD Kartu
    • + IPS diplej
    • + Vhodné umístění napájecího konektoru
    • + Android 4.1 JB( aplikaci si stahnete jakoukoliv zadarmo akorat musite trochu vedet jak na to)
    • - mala vydrz baterky kazdy den musim nabijet ale jen pro to ze si snim cely den hraju a mam neustale pustene aplikace na FB a pustenou hudbu :D

Skvely smartphone. Vykony se skvelym displejem a diky OS android 4.1 mate s aplikacemi neomezene moznosti :)
    Skvěle přehrává stažená videa, ve vysoké kvalitě a s dobrym zvukem.Jediné co mi na tomto telefonu chyby je,dioda u fotoaparátu, ale staci si stahnou free aplikaci baterka z google play a displej vam posviti taky dobre.
    Ale co me nejvic uchvatilo na tomto smartphonu jsou dokonale aplikace na tvoreni hudby jako je napr. Fl studio mobile a Caustic 3.Funguji bez jedineho zaseknuti nebo zpomaleni hrajiciho zvuku . Doporucuji sem snim velmi spokojen :)

• Celkem rychlý
    • Poměr cena/výkon
    • Nejde mi 3G net
    • Sám od sebe se občas restartuje
    • Nejde mi obnovení továrních dat
    • Nic moc kvalitní fotak
    • Nic moc výdrž baterie

Podruhé už bych si nekoupil, byl to rychlý kup za dobrou cenu a momentálně mi stačí. Až ale doslouží, tak si koupím určitě výkonnější, protože tohleto už v téhle době aplikací, her, nástrojů a všeho možného nemá budoucnost :) 1 GB RAM je dostačující pro běžného uživatele, ne pro mě :))

• Musím říct, že za tu cenu je to opravdu dobrý telefon, na kterém jsem rozjel (jen tak pro otestování výkonnosti) spoustu her - např. Injustice či nový Batman Arkham Origins pro Androidy. Většina aplikací z googlestore na verzi Androidu, která tam je nainstalovaná, jede a abych to shrnul: Prostě co se výkonu týče, není si na co stěžovat.
    • Občas se mi při poslechu hudby sekne, takže musím vyndat a vrátit baterku, nevím čím to je.
    • Některé aplikace z googlestore na verzi Androidu v tomto mobilu nejedou, ale moc jich není.
    • Některé předinstalované aplikace s japonskými nebo jakými klikyháky by tam nemusely být.
    • Docela mizerný fotoaparát, pokud chcete pořizovat dobré mobilní snímky, tak s tímhle telefonem je nepořídíte.

Výkonnostně pecka, která má jisté nedostatky např. v podobě fotoaparátu.