iGet Star P450

přehledný
    dobře se ovládá
    určitě telefon doporučuji

• , zakoupeno v Eberry.cz

líbil se a jsme spokojený.Byl pro syna.

• cena + parametry

Přední kamera 0,3 Mpx

Zadní kamera 5Mpx s bleskem

WAP2.0/GPRS / EDGE /WIFI/

Výstup micro USB a 3,5 jack

Obsah balení: 1x mobilní telefon iGET P450 1x baterie 1x sluchátka 1x microUSB – USB kabel pro připojení k PC 1x napájecí adaptér s USB 1x uživatelský manuál v CZ/SK

Dotykový tablet iGet Family N7E více ne 20 předinstalovaných aplikací

Hlavní parametry: 7" LCD - 800x480 dotykový kapacitní displej pro pohodlné ovládání

Google Play (Android Market) - tisíce aplikací jednoduše stažitelné do tabletu

G-senzor - jednoduše si nastavte dokumenty na šířku nebo na výšku

Filmy - sledujte videa a filmy v nejrozšířenějších formátech (MKV (H.264 HP), AVI RM/RMVB FLV, WMV9 MP4 a další.

Hudba - poslouchejte oblíbenou hudbu na tabletu nebo pomocí přiložených sluchátek, podpora formátů (MP3, MAV, OOG, AAC, EAAC, APE, OGG, AC3 a další)

Hry - bavte se u tisíce free nebo placených her

Obrázky - prohlížejte si fotky z vaší dovolené, ukažte přátelům vaše nafocené zážitky, podpora formátů (JPG, GIF, BMP, PNG)

Komunikace - spojte se s přáteli všude po světě pomocí emailu, Skype, ICQ, MSN a dalších oblíbených programů

Internet - procházejte internetové stránky, podpora Flashe je samozřejmostí

Kamera - foťte a natáčejte videa pomocí předního fotoaparátu

Wi-Fi b/g/n - připojte se do Internetu bezdrátově pomocí jakékoliv Wi-Fi sítě

Rozšiřitelnost - rozšiřte si tablet o další místo a to pomocí 1x microSD karty , 1x USB zařízení (USB flash disk/klávesnice/myš pomocí redukce z microUSB)

Technické parametry

• Zvuk: stereo reproduktory, mikrofon
  • Kamera: 0.3 M Pixel přední
  • Ovládání: dotykové
  • G-Sensor: Podporován
  • Rozšiřitelnost: 1x microSDHC (až 32GB)

Konektory: 1x microUSB 1x DC-IN 1x sluchátkový výstup 3,5 jack

• Video: MKV (H.264 HP), AVI, RM/RMVB, FLV, WMV9, MP4 atd.
  • Audio: MP3, MAV, OOG, AAC, EAAC, APE, OGG, AC3 atd.
  • Obrázky: JPG, GIF, BMP, PNG atd.
  • Email: Podporován
  • Komunikace: MSN, Skype, Google Talk, email, webový prohlížeč, Youtube atd.
  • 3G: Podporováno externě
  • Baterie: Lithium Polymer 2200 mAh *záruční lhůta 6 měsíců
  • Napájecí adaptér: 5V/2A
  • Doba provozu: 2 až 8 hod. v závislosti na dané činnosti

• proti

Tento telefon jsem dostal pod stromecek.Asi ctyri mesice fungoval,pak prestal zvuk.Po mesici jsem ho zprovoznil.Zvuk jde ale tak na padesat procent.Obcas vynechava.Fotky spatne displej mi hraje vsema barvama .Nikdy IGET .je to kyc ktery by se nemel prodavat.

• Vzhled
    • Zvuk
    • Reproduktor
    • Výdrž
    • Funkčnost

Mobil mám asi půl roku a je velmi špatný. Rozhodně nedoporučuji, pokud si ho koupíte, budete litovat. Ze začátku je v pohodě, ale pak se začne zhoršovat a skončí tím, že už ani sám nepůjde zapnout. Já ho musel ještě k tomu 3x reklamovat kvůli nějakým potížím (1) nefungoval mikrofon, 2) nefunkčnost Google play obchodu, 3) Špatný nabíjecí otvor). Cena přesně odpovídá kvalitě (na dvě věci). Podle toho, jak fungoval na začátku jsem od něj tedy čekal víc, než mi prokázal. Koupě to rozhodně dobrá nebyla.

• Výdrž baterie
    • Ovladatelnost
    • Signál
    • Foták
    • Vypíná se,,, asi po roce a půl od koupi
    • RAM
    • Nainstalované aplikace

Baterka mi vydrží až 7 dní, to je asi tak jediné co se mi tak líbí,píšu, volám a někdy jdu na wifi S foťáku jsou fotky dobrý jen ve dne.Bohužel se vypína čím dál tím více, už mám po záruce, před tím jsem myslela, že je to třeba tím , že jsem zmáčkla čudlík na vypnutí.

• Katastrofa. Vzhled nádherný,ale tím to končí. Jsem v centru města s počtem obyvatel 24000 a každou chvíli ztrácím signál na obouch kartách.Mimo město pak už neni šance na volání nebo přijmutí hovoru vůbec žádná.Volání za jízdy jako spolujezdec v autě mizerné. Zkrátka volat můžu jen ve stoje a na konkrétních místech,někdy stačí že si sednu a signál se opět ztrácí.Přitom když dám simku do jiného telefonu stejné kategorie funguje všude normálně. Fotit lze jen za denního světla (při umělém osvětlení je fotka černá) Reklamace mi nebyla uznána,takže jsem hodně rozhořčena a v žádném případě bych tento telefon nedoporučila. Snad jen jako modní doplněk,protže vzhled se vážně povedl.

Pro invalidy sedící stále na stejném místě!

• Foťák
    • Pamět
    • Malá pamět
    • Seká se
    • Při volání mě skoro nikdo neslyšel

Už nikdy více! Takhle špatnej telefon jsem v rukách nikdy neměla. Po roce "fungování" ho měním za Samsung a bohužel o něm nemůžu říct vůbec nic pozitivního!
    Foťák ze začátku dobré, po čase čím dál horší fotky, málo místa na aplikace, ani při rozšíření paměti kartou.
    Sám vypínal aplikace a aplikacemi to nebylo.
    Po cca třičtvrtě roce užívání z ničeho nic přestal téměř fungovat mikrofon. Co jsem volala, tak mě nikdo skoro neslyšel, pořád že mám mluvit hlasitěji a to jsem do toho telefonu skoro křičela!
    Originál nabíječka v telefonu neseděla pevně, ba naopak, stačilo trošku drbnout do mobilu a vypadla sama od sebe!
    Tenhle telefon jsem si koupila kvůli ceně a protože ho měl můj otec a byl s ním spokojen, no později jsem zjistila, že i on má aktuálně s mobilem ty stejné problémy a to hlavně ty, že ho nikdo neslyší když s někým volá!
    NEDOPORUČUJI a to ani vzhledem k ceně!

• Velký displej
    • Ze začátku utáhne hodně her
    • Videa na internetu se nesekají a jdou plynule
    • Foťák je strašnej
    • Za čas se začne sekat a neutáhne už moc her

Je to můj první Android a moc se mi nezamlouvá.

• foťák
    • blesk
    • nefungují sluchátka
    • hlásí že v úložišti není dost místa
    • aplikace co nejdou smazat
    • výdrž baterie

• za začátku skvělý, rychlý, moc fajn, utáhne všechny hry, aplikace :-)
    • po 1,5 roce nefunkční

Dostala jsem ho k Vánocům, od rodičů. Po 1,5 roce mi nejde ani zapnout. Úplně to vzdal :-). Za začátku to byli jen takové drobnůstky, např. se uprostřed filmu vypnul. Ovšem se to stávalo častějším problémem a třeba o 2 měsíce později jsem ho musela zapínat 3x. Před pár dny se úplně zastavil, nereaguje ani na připojení k PC, nabíjení ani zapnutí.

• Chtěla jsem nový telefon a aby nebyl drahý

telefon je skvělý
    přehledný
    dobře se ovládá
    určitě telefon doporučuji

• - cena/kvalita
    • - velký displej
    • - vzhled
    • - brouzdání po internetu je díky displeji velice pohodlné
    • - občas se seká a téměř neustále oznamuje "plnou paměť", i přes to, že paměti je dostatek jak v telefonu, tak na paměťové kartě

Přešla jsem na tento telefon ze Samsungu Star, který mi sloužil cca 5 let, takže logicky jsem velice spokojená. Čekala jsem o něco lepší fotoaparát, ale za tu cenu si opravdu není na co stěžovat. Občas se telefon na pár minut sekne, ale je v provozu téměř celý den, takže v tom nevidím žádné velké mínus. IGET P450 doporučuji.