HUAWEI Ascend Y300

Přidat recenzi

Průměr z 1688 hodnocení.

Android telefon - Smartphone - Huawei - dotykové - Android 4.1 - 512 MB - 4 GB - 4 " - 800 x 480

Huawei Ascend Y300 je smartphone se 4 palcovým dotykovým, kapacitním displejem. Je vybaven dvoujádrovým 1GHz procesorem a 512 MB paměti RAM. více »

Kde koupit

od 2 783 Kč

Recenze HUAWEI Ascend Y300

63% (1078)
18% (301)
6% (107)
4% (71)
8% (131)

Telefon jsem koupil v alze za 3950,- za tuhle cenu nemá konkurenta, nemá konkurenta ani v ceně do 5500kč. Má vše co pokročilejší uživatel může chtít. Foták a led diodu, pěkný displej, nový android a v kombinaci Emotion plno nastavení. Výborný zvuk z repráčku. Informační dioda je super, nemusím furt ... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Telefon jsem si vybral kvuli kvalitním recenzím a dobré výbavě za nízkou cenu. Zpočátku jsem byl naprosto spokojen. Ale po 7 měsících užívání jsem objevil několik nedostatků. Jako hlavní vidím paměť RAM (teda nejspíš to bude ní). Telefon se mi první 2 měsíce naprosto nesekal, ale s postupem času to ... Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze HUAWEI Ascend Y300

Přidáno: 25. března 2014

• informační dioda
  • displej
  • baterie - celkem dobrá výdrž
  • boční tlačítko na zvýšení hlasitosti funguje jako spoušť fotoaparátu
  • v době koupě výborný vzhledem k poměru výkon/cena
  • 512 RAM

Na konci června 2013 jsem se rozhodl zakoupit nějaký 4 palcový přístroj se systémem Android s dobrou výdrží, jelikož často používám aplikaci Sports Tracker a GPS mám zapnutý třeba i 10 hodin. Po přečtení několika recenzí jsem se rozhodl pro Huawei Ascend Y300-0100 (verze firmware B170) za 3.200 Kč. Po zakoupení jsem měl snad jediný problém, a to s hlasitostí vyzvánění (odstraněno jiným firmwarem). Rovněž jsem se přesvědčil, že výdrž smartphonu se zapnutým GPS je dobrá a opravdu splňuje mé požadavky. Jinak smartphone při běžném používání nabíjím jednou za dva až tři dny (hovory, sms, data, wifi). Pokud nepoužívám data a wifi, tak mi vydrží nabitý i pět dní. Hry nehraji. Smartphone byl ze začátku svižný, plynulý, ale vzhledem k tomu, že jsem začal využívat více aplikací cčetně dat (Aix Weather, in-Počasí, WeatherPro, Fancy Widgets, Můj McDonalds, Pivní deníček, IM+, O2 Výhody, Lidl, Facebook, GPS Status, Sports Tracker, Instagram, Strava.cz, Mapy.cz, Navigator, WhatsApp, Viber, Email, Svítilna, ProCapture Free, Wifi Manager, Chrome, Obchod Play, Galeiir, iDnes.cz, FDb.cz, ČSFD.cz, Business Calendar, Total Commander, Battery Doctor, Clean Master, Group Ring, Call Meter 3G, Kingsoft Office, DIC-o Anglicko-Český slovník, MX Player, iSKI Czech, Kalkulačku, Google Disk, ColorNoteDisk, CardLess+, AnTuTu Benchmark + několik dalších, které využívám méňě), tak se systém výrazně zpomalil a začal se dost trhat. Prostě na 512 RAM je toho už moc. :-( Snažil jsem se ještě o změnu ROM (FusionX , Lunatic Pandora, Gamer, Fluffy, Cyanogenmod, Miui V5), ale vždy jsem se vrátil k ROM B199 (Germany), jelikož změny a výkon nebyly až tak rapidní, či někdy nějaká aplikace ani nefungovala. S touto ROM B199 (Germany) mám score 7428 v AnTuTu Benchmarku. Tato ROM je stabilní a vše je funkční.
Tomu kdo nebude využívat moc aplikací bych smartphone doporučil. Poměr výkon/cena je výborný. V opačném případě bych volil minimálně čtyřjádro a 1 GB RAM. ;-)

Kristýna

Kristýna

Přidáno: 24. března 2014

• Téměř přehledný.
  • Uzpůsobení telefonu podle sebe.
  • Jednoduchá manipulace.
  • Je pomalý, není tak svižný, jako po zakoupení.
  • Fotoaparát je podle mě na nic, používám fotoaparát stažený z Google Play. Fotky nejsou ostré.
  • Seká se.
  • Výdrž baterie není moc dobrá. přes noc se mi vybíjí.
  • Některé aplikace se při používání vypnou a najednou to spadne.
  • Objevil se problém s displejem, kdy je téměř nefunkční cca centimetrový pruh na displeji.

Abych řekla pravdu čekala jsem od telefonu více. Nejsem zrovna velká odbornice, ale s tímto telefonem jsem trochu nespokojená. Hledám už nový.
Jeho rozměry jsou dostačující, ale hranatá zaoblení někdy překáží.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Špatná
Ověřený zákazník Mironet.cz

Lenka

Přidáno: 24. března 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

• baterka

Jsem spokojená. Předtím jsem měla Sony Xperia Sola, ta byla nic moc. Y300 je mnohem lepší.

martina

Přidáno: 17. března 2014

Zakoupeno v VK Servis

• Výborný t stylový telefon, fotky jsou opravdu krásný, internet v mobilu super rychlost, přehlednost, spokojenost.
  • nic...

Hodně muziky za takovou super cenu.

Pumla

odborník

Pumla

Přidáno: 16. března 2014

(Upraveno 10. dubna 2014)

• cenovka, pokud vyžadujete operační systém android
  • povedené pojetí nadstavby Huawei - neexistuje standardní Android menu - veškeré aplikace na hlavních obrazovkách
  • dobré zpracování těla telefonu, je pevný, nevrže
  • oficiální Google Play obchod
  • výhody související s operačním systémem android - dnes každá významnější společnost má aplikaci buď pro android nebo iOS až potom pro ostatní systémy
  • probouzecí tlačítko na horní levé straně - pokud je člověk pravák bojuje s přehmátnutím
  • velmi pomalý, na všechno se čeká - otevření SMS, mailu, zasekávání při přijetí/zavěšování hovoru...
  • často se "zamyslí" rozhraní Huawei a je několik vteřin zobrazena pouze tapeta bez ikon
  • velmi pomalé rozhraní funkce "telefon" - prakticky čekáte kolem 2 - 8sec. než se rozhraní načte (záleží pokud ho ještě má nebo nemá telefon načtený v paměti)
  • kvalita fotografií je velmi špatná

Nevím, ale asi jsem rozmlsaný z Windows Phone a jeho rychlosti - HUAWEI Ascend Y300 jsem dostal jako firemní, po měsíci používání jsem se s pokorou vrátil ke staré Nokii Lumia 710 s WindowsPhone 7. Jednak je celková práce s telefonem mnohem rychlejší (hlavně funkce telefonování a sms) a kvalita fotografií je úplně někde jinde - fotografie z Huawei jsou neostré se špatnou barevností... Počet nainstalovaných aplikací i práce s telefonem totožná, ale opravdu jsem to nedal, HUAWEI Ascend Y300 nepoužívám.

Telefon bych doporučil nenáročným uživatelům, všichni ostatní koukněte jinde.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Špatná

Ověřený zákazník Alza.cz

Michaela

Zakoupeno v Alza.cz

• rychlost prohlížeče
  • fotografie za denního světla
  • dostačující paměť (i přesto, že mám staženo spoustu aplikací-neseká se, pracuje rychle)
  • fotografie v šeru/tmě
  • v ČR hůře dostupnější příslušenství jako např. kryty
  • výdrž baterie, což je v dnešní době normální- internet, hry a další aplikace (při pouhém volání a psaní výdrž v pohodě)

Pro ty co nepotřebují jít s davem a vlastnit mobilní telefony typu iphone, jen aby byli ,,in", je tento mobil skvělý. Rychlý, vzhledově pěkný, spousta funkcí, možnost stáhnutí jakýchkoliv aplikací a především cenově dostupný, což studenti jako já, určitě ocení :)

martin

martin

• desing
  • wifi
  • dobrá gps.(stáhnul jsem si smart mamps a hledam pomocí mobilu kashky)
  • grafika
  • rozjede i náročnější hry jako subway surf
  • když s ním mocnehraju vydrží i 3 dny což je dost oproti jiným smartfounům
  • volání
  • ani jednoduchý ani složitý
  • výborný
  • reproduktory
  • menu
  • youtube mám stáhnuté ale jako aplikace v menu se mi nezobrazuje

Mobil jsem dostal na narozeniny.Mě naprosto vyhovuje jenom mě štve že o necelý měsíc později začali dělat i bílé a já jsem chtěl bílý uplně jiný ale výkonost toho telefonu mě donutila si koupit tenhle.je moc dobrý.Volání s ním je supr,hraní her a sledování některých filmů.Jenom na poslech hudby te tento telefon trošku špatný.Reproduktory jsou tiché a i přes sluchátka která nejsou od huawee se ta písnička sama od sebe zastaví.Jinak jsem s nim spokojen.Zvyknutí na tenhle telefon bude trochu déle trvat ale nakonec si zvyknete.

Fnk

Fnk

Přidáno: 12. března 2014

(Upraveno 13. března 2014)

• 4 ips panel
  • Foto 5mpx(za svetla ok)
  • predni kamera 0.3mpx
  • obcas provrzne
  • 512ram
  • mala int.cena
  • tloustka

za malo penez,hodne muziky. Telefon umi ode vseho neco,mohl byt tenci,ale jinak spokojenost,vykon cpu akorat vhodny pro nenarocneho uzivatele a hlasitost repra nic moc.baterie 1930mAh,pozor na cinskou verzi ciny :o) baterie 1730mAh a foto nema blesk!nenaletet nejakemu eshopu,vetsinou je v modry barve

Maty

Maty

• Výkonnost
  • Optimální velikost
  • Foťák s bleskem a autofocusem
  • Wi-Fi
  • Prohlížeč je rychlý
  • Přehledný facebook
  • Kratší USB kabel

Chtěl jsem mobil na volání, psaní SMSek, hraní her a surfování po internetu. Lépe jsem se snad rozhodnout nemohl. Zakoupeno v obchodě VKservis a vše bez nejmenšího problému. Všem doporučuji :)

Ověřený zákazník AAACIGARETA

jaruselka

Zakoupeno v AAACIGARETA

• zatím všechno

doporučuji koupi tohoto mobilu

jindřich vaněček

Zakoupeno v VK Servis

dobrý mobil ve slušné ceně

Tereza Šrajerová

Tereza Šrajerová

Přidáno: 11. března 2014

• docela lehký
  • naučila jsem se na něm rychle
  • kvalitní fotografie
  • dobré zpracování konverzací
  • vzhled
  • po koupi bílého krytu ihned špinavý (budu kupovat černý)
  • bez krytu by mi asi hned spadl (klouže)
  • výdrž baterie - rychle se vybíjí (ale při úsporném režimu vydrží 3 dny)

jsem ráda, že jsem si ho koupila, ostatním bych ho doporučila - nechtěla jsem dávat za mobil více jak 3500 a za takovouto cenu je, myslím si, dost dobrý, dotyk funguje krásně, na klávesnici se píše dobře..

Annie

Annie

Přidáno: 10. března 2014

• Velký displej (na moje poměry)
  • 5 megapixelový fotoaparát s autofokusem a bleskem
  • Jedoduché ovládání
  • Všechno je vyskládané na ploše
  • Moc hezký dispej
  • Už mi párkrát spadl na zem, ale furt žije (asi jsem měla štěstí)
  • Malá RAMka
  • Občas sebou škube
  • Když máte moc nahlas reproduktorek, tak to není moc kvalitní zvuk, co si budeme namlouvat
  • Občas se objeví bug
  • Je trošku těžší.
  • Při aktivním používání to moc dlouho nevydrží
  • Na sluníčku na displej není moc vidět

Tento produkt jsem si koupila k Vánocům, protože moje fajnová Nokia 5230 začínala hodně dosluhovat. Vybírala jsem mezi hodně telefony (např. Sony a Samsung) a tento byl fajn. Stál mě 3200 Kč a cena odpovídá kvalitě. Je to můj první smartphone a jelikož jsem teenager, tak svůj mobilní telefon využívám především na poslouchání hudby ve sluchátkách (mimochodem, které jsou také v krabičce a hrají podle mne fajn i když jsou pecková), hraní her, prohlížení internetu a koukání na můj oblíbený seriál Doctor Who. Ovládání jsem pochopila hned, jakmile jsem ho měla v rukou. Kvalita zpracování je dobrá. Je z plastu a kryt je pogumovaný. Velmi dobře se drží.

Viktor Řehořovský

Viktor Řehořovský

Přidáno: 8. března 2014

• Hezký/Moderní vzhled
  • Zajímavé prostředí Emotion UI
  • Široká škála vzhledů atd. pro prostředí
  • Celkem dobrá výdrž
  • Po nějaké době se začal hrozně zasekávat
  • Prakticky nic neběží plynule (všechno se seká)
  • Využití RAM VŽDY minimálně na 85%, bez jediné zapnuté aplikace
  • Videa se nenatáčejí plynule, plynule běží jen, když na natáčený objekt přímo svítí světlo
  • Občas nejde volat (hovor se sám vypne)
  • Debilní stopky, zmáčknete "zpět" a vyresetují se (stačí stáhnout z google play nějaké zadara, ale stejně naštve)

Vybral jsem si tento telefon, protože se mi líbil, má pěkný "rychlý" design (žádné kulaté kraviny) a Hardwarově mi přišel celkem OK, ALE, zmýlil jsem se. Vzhledem k tomu, že telefon jsem si koupil od nějaké firmy, která kupuje telefony ze zahraničí, mi přišel s jiným zadním krytem (bylo tam logo nějakého cizího operátora a nebyl vroubkovaný) a dokonce s baterkou od LG. V krabičce byl ještě nenápadně strčený papírek s nápisem "Při ztrátě češtiny si stáhněte aplikaci More Locale 2 a vyberte "Czech". Takže fajné. Ze začátku mi telefon běžel plynule, ale po delším používání (instalování aplikací/her) se začal nepříjemně sekat. Pohyby na ploše byly trhavé, aplikace se spouštěly minimálně 20 vteřin, občas mi "nevyskočila" klávesnice, kterou jsem měl sice jinou z google play (protože původní od Huaweie neměla Češtinu...), když jsem někomu začal volat, tak se to celkem často samo položilo a telefon jsem musel restartovat. Prostě jednoznačně nejsem spokojen s tímto telefonem. Momentálně jsem dal do servisu, a čekám, v jakém stavu mi přijde. Nicméně po tom všem nic dobrého nečekám. K telefonu jsem si musel ještě dokoupit folii a koupil jsem si i plastové pouzdro.

Ovládání mobilního telefonu: Složité

KATANA.S

Přidáno: 27. února 2014

Zakoupeno v VK Servis

JE TO MŮJ PRVNÍ CHYTRÝ TEL. A JSEM SPOKOJENÁ.NENÍ K NĚMU NÁVOD,ALE TEN JSEM SI STÁHLA NA NETU A ZA 2 DNY JSEM SE S NÍM DOKONALE SEZNÁMILA.ZA TU CENU COŽ JE DO 3 TIS.S POŠTOVNÝM JSEM OPRAVDU SPOKOJENÁ.YPADÁ DOBŘE A JINÉ MOB.V TOMTO VYBA ENÍ JSOU MNOHEM DRAŽŠÍ.

Ověřený zákazník LSmobil.eu

Přidáno: 27. února 2014

Zakoupeno v LSmobil.eu

• Nejde často uskutečnit hovor.

Telefon má mnoho funkcí. Dobrá cena. Nejdou často uskutečnit hovory, až po mnoha pokusech.

Ověřený zákazník MALL.cz

Honzík Rydl

Přidáno: 23. února 2014

Zakoupeno v MALL.cz

Za tu cenu je to hodně dobrý telefon. Důležité pro mne bylo, že disponuje dvoujádrovým procesorem a je daleko rychlejší než můj předchozí telefon. Huawei mám již druhý a obecně jsem s nimi spokojen.

Martin Machů

Martin Machů

Přidáno: 22. února 2014

• Dobré těžítko
  • Přijatelná výdrž baterie
  • Neschopný autofocus
  • Otřesné nahrávání videa
  • Velice marná velikost RAM
  • Celkově pomalý a použitelný akorát na sms a volání

Hrozné a otřesné. Kdybych se mohl vrátit v čase, nikdy bych si ho nekoupil. 512 MB RAM je dosti slabé a telefon po pár jednoduchých aplikacích není schopný fungovat bez sekání obrazu. Autofocus při focení jednou funguje, jednou nefunguje, za horších světelných podmínek i za použití LED diody je foťák naprosto useless. O nahrávání videa ani nemluvím. Autofocus jako by stagnoval a odmítal spolupracovat během natáčení, takže ve výsledku máte polovinu videa ostrou a plynule natočenou, druhá polovina neostra a obraz zasekaný jak jetel. Pro podprůměrného uživatele bych tento telefon doporučil, ostatním radím aby se drželi dál... nejlépe v okruhu dvou tří planet.
Za další mi příjde nehorázná drzost psát do specifikací, že nahrávání videa je v HD... za to bych věšel za varlata do průvanu a zlobte se na mě jak chcete.

Přidáno: 21. února 2014

• skvěle vybavenýmobilní telefon

tento telefon bych určitě všem doporučila
jednoduše se ovládá
má spoustu užitečných funkcí

Jura

Jura

Přidáno: 20. února 2014

• slabší foťák

za ty prachy super telefon, trochu slabší fotky a video neni v hd ale po použití programu LGCamera fotky lepší a video v HD

Přidáno: 20. února 2014

• Telefon mám teď to bude pátý měsíc a jsem s ním velmi spokojená.Doporučuji všem.
  • Asi výdrž baterky pří prohlížení internetu atd..vydrží den.Ale pokud jen volate a píšete SMS s občasným prohlížením internetu, vydrží i 5dní.

DOPORUČUJI

pavel

pavel

Přidáno: 19. února 2014

• zpracování..překvapivě solidní..
  • ovládání (žádný hw tlačítka)
  • dobrá hlasitost a kvalita výstupu zvuku
  • blesková GPS
  • pohubovaná záda telefonu..
  • nemá kompas-jako navigace funguje, ne na kešky
  • foto,pokud fotíte jen na prhlížení v telefonu, tak je to OK, pokud chcete foto použít i v PC ,tak pokud nejsou top podmínky, tak celkem bída
  • relativně velký (vs.displej) a těžký (baterka zas tak těžká není..)
  • zamykací/odemykací tlačítko navrchu...pokud chcete tel ovládat jednou rukou, tak vám díky velikosti zařízení tel při zmáčknutí zvrchu vyjíždí z ruky...

Neudu moct popisovat tech.specifikaci...té je plný internet..při koupi jsem myslel, že ramka 512 je málo..ale tel zvládne vše plynule..filmy, hry apod...jednáse jen o masáž internetu, že ramka je malá...stejně tak vnitřní paměť je dostatečná, tada pokud nejste sběrači blbostí z google play, baterie vydrží při užívání bežným uživatelem v poho dva dny, pokud bude tel ležet na stole puštěn s občasným okouknutím displeje a zavláním, dostal jsem jeho výdrž na 6-7 dní
-má super gps, i v místnosti patro pod střechou, mě našel přesně se signálem,venku jen na gps(bez asistence) chytá do 6vteřin..o tom si samsung může nechat zdát..nicméně jsem telefon prodal, důvodem byla velikost, chybějící kompas a kvalita foto v PC...
pokud nechcete tel používat jako kompas a vyfocené foto používat do alba..tak jste našli ten prqavý telefon..

pozn.:androidních telefonů jsem měl cca 10...

Přidáno: 18. února 2014

Zakoupeno v Electro World

• splnil vše, co jsem očekával
  • nemám žádný

Pro normálního uživatele super

ArbYs?!

ArbYs?!

Přidáno: 14. února 2014

• Počet funkcí
  • Verze Androidu
  • Za lepší baterii bych si připlatil.. :(

Výborný mobil, doporučuji všem. Na to, že se dá i a pouzdrem sehnat za 3100 VYNIKAJÍCÍ!! Umí toho jako mobil o 5000 dražší a ještě na tom ušetříte. Když jsem ho kupoval já, byla na něm verze Androidu 4.1 (v té době nejnovější), takže taky super a první dojmy z telefonu byly taky výborné! 4 palcový displej akorát sedne do ruky. Jen ta baterka no :/ ale to bývá u většiny mobilů... :). Každopádně, doporučuji všem - 90%!

Pavlína

Pavlína

Přidáno: 13. února 2014

• Při psaní smsky mizí klávesnice s písmenky a musí se telefon restartovat aby to zase fungovalo .
  • Samo se vypíná a zapíná Wifi .
  • Někdy se objeví menu až za delší dobu - telefon nestíhá .
  • Když někomu volám samo se ukončuje hovor.

Tento telefon nedoporučuji , doporučuji si připlatit a koupit lepší značku .

Uthred Ragnarson

Uthred Ragnarson

Přidáno: 13. února 2014

• poměr kvalita/cena
  • zaplatíte za kvalitu a ne jen za značku
  • tak akorát rozměry
  • při správném používání dobrá výdrž baterie
  • Google v telefonu, neustále vám zasírá telefon nepotřebnými aplikacemi, které nejsou odstranit

Za supr cenu máte chytrý telefon, srovnatelný s ostatními byť dražšími telefony. Po roce každodenního užívání bez jediného problému.

medved

Přidáno: 11. února 2014

Zakoupeno v mobilTEL.cz

• uz mám jeden a ted sem ho koupil manželce seper telefon za super cenu kvalita a cena to je Huawei
  • mohla by byt vetei ram z 512MB na 1024MB ale jinak super

Zakoupeno v OKAY.cz

máme ho krátce

Pavel

Zakoupeno v Electro World

• Velmi slušný telefon za slušnou cenu
  • Slušný výkon

• Snadné zacházení.
  • Občas se sekne.

Vybral jsem si dobře.
Plná výbava + sluchátka+dobrá cena,
samozřejmě 4x obchod play.
Svým známým bych tento tip telefonu doporučil.

jarin

Přidáno: 8. února 2014

• cena a kvalita
  • zatím nic

málo peněz za hodně muziky

Ověřený zákazník MALL.cz

payalucas

Přidáno: 8. února 2014

Zakoupeno v MALL.cz

• hodně muziky za málo peněz

Hodně muziky za relativně málo peněz. Výkonný hardware, software OK, neseká se.

Přidáno: 6. února 2014

Pozor na některé e-shopy, nabízejí mobil jako českou distribuce s baterkou 1950 mAh, zatímco oficiálně pro ČR je jen 1700 mAh

Ověřený zákazník Hurámobil.cz

• baterie
  • notifikační dioda
  • výkonná wifi
  • vcelku jednoduché ovládání
  • RAM ale nic hrozného, pocítíte při náročnějších hrách a při spuštěných vícero aplikací
  • sluchátka
  • nedodáván s ochr. folií

Za málo peněz hodně muziky. neseká se (zatím), volá to, píše to :-) nemá instalované aplikace které nejdou odstranit typu facebook, twittter atd. Kdo je nutně potřebuje k životu, tak si je stáhne. Notifikační dioda je super věc. Od sluchátek jsem nic extra nečekal, ale jsou fakt hrozný :-D Možná horší viditelnost na slunci, ale to mají téměř všichni. Na levného čínana celkem kvalitní zvuk z reproduktoru. Fotoaparát, je víc než dostačující - na 5mpx fotí v pohodě a videa, přestože nejsou HD tak i tak jsou hodně kvalitní. Nečekejte zázraky, ale za své peníze dostanete fungující mašinku srovnatelnou s dvakrát tak dražšími telefony. Na úsporný režim mi vydrží v pohodě 4 dny při asi 15ti hovorech denně, nějaká ta sms a cca 30 min na wifi. Ale je to idividuální. Určitě první týden toho nedosáhnete :-D

Ověřený zákazník Hurámobil.cz

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v Hurámobil.cz

Telefon používá dcera....pořád a stále !!! :-)

Ověřený zákazník Mironet.cz

Jack

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

• ucházející design
  • dobrá výbava za tu cenu
  • bílý zadní kryt je elegantně perleťový
  • po prvním zapnutí nefungoval!
  • málo jasný display

Koupil jsem ho jako dárek a po rozbalení a prvním zapnutí nefungoval, po druhém zamrznul.
Nesnáším dávat dárky které nefungují.
Provedl jsem různé factory resety a updaty a pak naskočil.
Teď se modlím, kdy zase přestane fungovat a já to budu muset řešit.
Sorry Huawei, nikdy více.

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 4. února 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• telefon přestává reagovat-jako když se vše zastaví,po chvilce
  • zase naskočí

(Upraveno 5. února 2014)

• cena (3000 i s dopravou) Z oficiální české distribuce
  • jemnější rozlišení 800x480, 4 palce display, 16 milionů barev
  • dotykový mobil, android 4.1
  • 5 Mpx foťák, automatické ostření, blesk, přední kamera (možnost použít aplikace zrdcadlo)
  • baterie 1950 mAh (česká distribuce)
  • 1 GHz procesor, 2 jádra 4096 MB interní paměť
  • GPS, WIFI, BLUETOOTH, FM RÁDIO
  • U MÉHO TYPU (ČERNÝ) pogumovaná zadní strana příjemná na omak
  • vzhled
  • kvalitní zvuk a dostatečná hlasitost reproduktoru
  • EMOTION UI (všechny položky se nachází v pohotovostní ploše, není zde nutnost rozklikávat menu, blíží se sytému iOS)
  • pro mě značka HUAWEI (ŘÍKÁME MU HÚVÍ), JE TO HUSTÝ --MOBIL A HUSTÁ ZNAČKA
  • Podsvícena tlačítka - čidlo
  • led dioda
  • informační dioda
  • pevná konstrukce (mobil nevrže, necvaká)
  • (+) na to, že mám baterku 1950 mAh tak mi přijde rychlé vybíjení -při používání hraní her, sledování filmů (ale pořád patří k tomu nejlepšímu v této ceně, mnohdy i vyšší ceně, navíc který mobil při nepřetržitém hraní kromě nejvyšší cenové třídy má obrovskou výdrž baterie)
  • dlouhá doba nabíjení s dodanou nabíječkou (naštěstí používám jinou, kterou jsem měl už před koupí)
  • 512 MB ram (možná pro někoho, ale při používání jsem nezaznamenal problémy, pro mě dostatečný)
  • dodaná sluchátka
  • pro někoho možná větší váha oproti jiným (ale já to ani nepoznám, je to o zvyku)
  • při otevírání zadního krytu mám strach, že ho přelomím (musí se otevírat opatrně)

Na úvod bych chtěl říct, že mobilní telefony s těmito parametry lze koupit i za 5000 Kč a výš. Za cenu 3000 Kč i s poštovným z české distribuce určitě nelituji. Tento mobil je poháňěn 1 Gb procesorem, má dvě jádra, což oceníte při rychlosti odezvy mobilu. Za minus lze možná považovat 512 mb paměť RAM, nicméně při používání nepozoruji žádné problémy. Mobil má velmi kvalitní rozlišení displaye o velikosti 4 palce, a dá se na něj koukat bez problému (předtím jsem měl LG Optimus L4 II, kvalita tam byla strašná, byl to ještě hrubší rastr, opravdu z toho bolely oči), foťák 5 Mpix bez problému, já jsem s ním spokojen. Video mi přijde dostatečné (jsem nenáročný uživatel). Dále oceňuji silný signál WIFI, u předešlých mobilů mi vypadával signál, tenhle se mi zdá, že má signál WIFI nejlepší. V tomto mobilu lze bez problému procházet webové stránky. Co se týká konstrukce oceňuji pogumovanou zadní stranu příjemnou na omak u černého mobilu. Navíc mobil je pevný a nic nevrže a necvaká. Zadní kryt je nutno otevírat opatrně, aby nepraskl, působí dost křehce. Možná je pro někoho těžší, ale je to o zvyku.Pro mě má dostatečnou hlasitost reproduktoru, jak tady čtu ty recenze, že nemá dost hlasitosti. Mnohem větší problém mi přijde, že s dodanou nabíječkou se mi mobil dlouho nabíjel. Musel jsem použít jinou. S tím přichází i podle mě největší minus mobilu, při aktivním používání (nepřetržitém) se baterie rychle vybíjí a za necelý den jste schopni mobil při hraní her a sledování filmů úplně vybít (ale zase který mobil ne). Částečně jde tento problém vyřešit v nastavení, kde si můžete zadat úsporný režim. který vypne nepotřebné aplikace a dále v profilech režim spánek, který si rovněž můžete nastavit podle sebe, aby došlo ke snížení spotřeby baterie. Do budoucna bych se zaměřil právě na zvýšení kapacity baterie, nyní má 1950 mAh, ale rychle se vybíjí, nicméně jde pořád o to nejlepší, co můžete v této cenové kategorii obdržet. Mobilní telefony s cenou o pár tisíc větší mají baterii mnohdy ještě slabší. Tohle je obecně problém všech mobilů, které nepatří úplně k té nejlepší (ale také nejdražší) třídě. Osobně bych si třeba připlatil nějaký peníz navíc,kdyby se mi třeba zdvojnásobila výdrž baterie. Ale zas když na tom nebudete hrát nepřetržitě tak bez problémů vydrží baterie tři dny. Hry moc nehraji, nicméně tento mobil bez problému rozjede Real fotball 2012 (hraju), u FIFII 14 se prý občas malinko sekne (neodzkoušeno). Také zde oceňuji tlačítka, která jdou zleva: zpět, domů a nastavení, která jsou dělaná normálně pro praváky (brácha má mobil samsung galaxy ice a nadává na to, má to obráceně), tato tlačítka jsou navíc ve tmě podsvícena pomocí čidla. Taky mi přijde praktické, že je zde prostředí Emotion UI bez nutnosti rozklikávat menu (vše je na ploše, pohybuji se jenom doleva nebo doprava). Samozřejmě aplikace lze přesouvat na paměťovou kartu, u kterých je ta možnost. U tohoto mobilu v neposlední řadě oceňuji informační diodu oznamující stav nabíjení baterie. Od sluchátek dodaných v balení jsem nečekal žádné zázraky, ale i tak to byla asi ta nejhorší, co jsem u koupených mobilů obdržel. Důrazně bych doporučil si k tomuto mobilu pořídit kryt, protože se mi strašně špiní display od prachu. Určitě jsem u popisu tohoto mobilu na nějaké klady zapomněl, ale zápory jsem řekl všechny, jaké jsem u něj při používání viděl. ZÁVĚR: TENHLE MOBIL SE MŮŽE S PŘEHLEDEM SROVNÁVAT S NEJLEPŠÍMI MOBILNÍMI TELEFONY STŘEDNÍ TŘÍDY (ŘEKNĚME V CENOVÉ RELACI DO 5000 KČ). Jestli jste se při čtení této recenze prokousali až sem, děkuji a doufám, že jsem Vás od koupi neodradil. TJ PS: HLAVNĚ SI HO NESPLEŤTE S NOVÝM MODELEM Y320, KTERÝ MÁ HORŠÍ PARAMETRY A KTERÝ JSEM SI PŘI NEPOZORNOSTI A NEPŘEHLEDNÉM OZNAČENÍ V INTERNETOVÉM OBCHODĚ OBJEDNAL :D
(MUSEL JSEM TO STORNOVAT). NAPODRUHÉ UŽ JSEM SI OBJEDNAL TEN SPRÁVNÝ :)

Jan Hřebec

• Gumové pouzdro k telefonu
  • Kompaktnost
  • Kvalita displeje
  • Výdrž barerie

Určitě telefon doporučuji každému, kdo hledá kvalitní telefon za rozumnou cenu. Řekla bych, že cena je v poměru s kvalitou telefonu a s funkcemi velmi nízká a rozhodně se vyplatí si telefon koupit.
Co si velmi pochvaluji je fotoaparát s úžasným bleskem, díky kterému můžu fotiti i v naprosté tmě a fotografie vypadá jako na denním světle. Samotné fotky jsou velmi kvalitní a 5 megapixelový fotoaparát se může s přehledem rovnat i se spoustou telefonů co mají např. 8mpx.
Další velmi podstatnou výhodou, hlavně pro mladé lidi, co rádi poslouchají hudbu, nebo si přehrávají filmy. Tento telefon má velmi podařený reproduktor s neskutečně dobrým výkonem.
Pak i ty co rádi hrají na svých telefonech hry, mám dobrou zprávu. Telefon se při hraní neseká a utáhne i poměrně graficky náročné hry, takže nebude rušit vaše herní prostředí.
Na druhou stranu musím uznat že mě maličko zklamala výdrž baterie a pokud telefon přímo "neleží na stole" budete mít docela problémy. Při hraní her, nebo když jste připojení na wifi, či mobilní síť, výdrž baterie je necelý den. Ovšem když telefon nezahříváte v ruce celý den, baterka vydrží i 2 dny bez větších problémů.

Přidáno: 30. ledna 2014

• Jednoduché ovládání

Slušný telefon za dobrou cenu pro běžného uživatele.

stenly

Přidáno: 29. ledna 2014

Zakoupeno v Electro World

• celkem ujde za ty peníze
  • dost funkčně ořezany

pro skromnější stačí.

Přidáno: 29. ledna 2014

• přijatelná cena
  • výbava

Jde o kvalitní mobilní telefon za rozumnou cenu. Doporučuji

člověk

člověk

Přidáno: 28. ledna 2014

• je na první pohled vidět jestli je nabytej
  • automatické osvětlení u foťáku
  • možnost ploch kolik chcete
  • přední kamera
  • lehce se drží v ruce
  • atd...
  • baterka
  • chvilku trvá než se načte plocha
  • moc přednastavených aplikací který nejdou vymazat
  • když máte internet v mobilu vybíjí se rychle (u wifi tak moc ne)

je dobrý pro začátečníky který neměly svůl dotikáč.

cenda

• android 4.1
  • výkoný
  • slabý reproduktor
  • moc velký

tento mobil doporučuji. Baterie dlouho vydrží.Focení moc dobré.

neužil matouš

neužil matouš

Přidáno: 27. ledna 2014

• dvoj jadro
  • hlavne pomer cena vykon
  • rozliseni
  • android

sice docela mala ramka ale tak si dam apky na sd kartu ne
proste supr cupr mobil za malou cenu

Zobrazuji 101 - 150 ze 638 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...10

LG E460 Optimus L5 II