HTC One X+

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
135 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v RG-MOBIL.CZ

• telefon mám zatím měsíc a jsem s ním zatím spokojen, obdivuji hlavně rychlost s jakou telefon pracuje, jak při práci na internetu, hrami, tak i s přehršel aplikacemi, které jsou teda některé nefunkční- nesmyslné, ale to je podružné, protože telefon vše špatné maže
    • při vkládání vlastní tapety, mě telefonem pořízená fotka, nejde celá tak jak je vložit jako tapeta, neustále chce něco ořezávat a tak je ve finále na tapetě vidět např. jen kus sedla a nádrže (fotil jsem své moto) a přitom jsem fotil celé moto, přesně tak aby se vešlo na celý displej

je to pěkná hračka, doporučuji

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• -rychlost+vybavení
    • -vybíral jsem na základě hodnocení
    • o ničem nevím

dobrý produkt za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Vybavenost
    • rozmery
    • kvalitni zpracovani

Kvalitne zpracovany, technologicky vybaveny telefon za relativne dostupnou cenu (sedy dovoz).

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
135 g
Možnost paměťové karty

ROZMĚRY (D׊×T): 134,36×69,9×8,9 mm
HMOTNOST: 135 gramů s baterií
DISPLEJ: "4,7palcová super LCD 2 dotyková obrazovka v HD rozlišení 720p Gorilla Glass 2

RYCHLOST PROCESORU

Příprava pro NFC3
Kompatibilní s Bluetooth 4.0
Bluetooth s aktivovaným aptX
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n
DLNA pro bezdrátový přenos médií z telefonu do kompatibilního televizoru nebo počítače
Port micro-USB 2.0 (5 pinů) s mobilním HD video propojením (MHL) pro připojení přes USB nebo HDMI (Připojení přes HDMI vyžaduje zvláštní kabel.)

VYLEPŠENÍ ZVUKU
Zvuk studiové kvality díky integrované technologii Beats Audio

FOTOAPARÁT S HTC IMAGESENSE
8Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním, LED bleskem a BSI snímačem (pro pořizování lepších snímků při nedostatku světla).
Objektiv se světelností F2.0 a ohniskem 28 mm
Záznam HD videa při 1080p
1,6Mpx kamera na čelní straně (720p k nahrávání videa)
Speciální obrazový procesor HTC ImageChip
VideoPic: Současné pořizování 6MPx fotografií a natáčení HD videa
Nepřetržité snímání: Režim nepřetržitého snímání pořídí až 99 snímků jediným stiskem
Smart Flash: Automatický výběr z pěti úrovní síly blesku podle vzdálenosti od fotografovaného objektu
Vyhlídkový režim: Fotoaparát bude vždy připraven na další skvělý snímek
Stabilizace videa: Odstraňuje třes, aby byla videa plynulá a profesionální
Záznam a pomalé přehrávání rychlého pohybu

MULTIMEDIA
Podporované audioformáty:
Přehrávání: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
Záznam: .amr
Podporované videoformáty:
Přehrávání: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP and MP3)
Záznam: .mp4

• Výdrž baterie
    • Elegantní (subjektivní)
    • Praktický design
    • Popravdě, nic.

Nechci znít jako reklama na HTC, ale tento telefon mi skvěle sloužil několik let od uvedení na trh. Nezacházel jsem s ním nijak dobře - bez pouzdra, pár pádů, vybíjení až do dna, velmi intenzivní provoz, byl se mnou u moře, na lyžích... všechno vydržel, fungoval pořád stejně, nic se nerozbilo.

Poté mi bylo věnováno Sony Xperia Z3 compact. HTC jsem dal přítelkyni, která ho pár měsíců na to hodila na dlažbu a displej rozsekala na cca 150 dílků. Ale pořád vše funguje! Ačkoliv jsou některé kousky vypadlé, telefon je už rok nadále plně funkční a použitelný.

Zatímco u Xperie postupně odešlo všechno - USB, jack, microSD slot, a další věci, a nakonec dotykovost displeje, čímž se stal nepoužitelným, aniž bych ho zničil já.

Předtím jsem měl HTC Hero, stejné zkušenosti (akorát s jinou přítelkyní :) ). HTC se u mě zapsalo tak dobře, že nyní kašlu na Huaweie, Sony, Samsungy a další dvouletky, a koupím HTC 10 s očekáváním, že mi opět bude sloužit 100 %, dokud se ke mě nezatoulá další "dárek", který ale odmítnu.

Závěrem, odpusťte, že se v recenzi nevěnuju funkcím a tak - ale je to třeba? Androidy jsou jeden jak druhý a kde jsou tlačítka najdete na obrázcích. Liší se prakticky jen kvalitou fotek a videí, a výdrží baterie. Obojí je u tohoto skvělé a tech. parametry najdete ve specifikaci.

Jen škoda že už není k dostání :)

vyborne

• poměr cena/výkon
    • cena klesá velmi pomalu (cca 3000 za rok?)
    • interní paměť 64GB
    • kvalitní materiál: na zadním krytu nejsou vidět škrábance
    • design hardwaru i softwaru: hodně možností personalizace
    • přidržuje se standartů Androidu: rozmístění tlačítek atd.
    • jednoduchá a cenově přijatelná výměna součástek
    • nepříliš dlouhá výdrž baterie
    • občas zlobí konektor usb
    • (je obtížné vyndat baterku - osobně nepovažuji za problém)
    • update: furt 4.2.2 (duben 2014)

Mobil vlastním cca rok a jsem s nim velice spokojen. Start telefonu za 10 vteřin mě zpočátku opravdu překvapil, časem se to číslo však zvyšuje. Nejspíš to bude tím bordelem - ani jsem si nevšim jak se mi podařilo zaplnit přes 30GB. Takže interní paměť 64GB je velmi užitečná, když pomyslíte třeba na to, že mnohé aplikace se na SD kartu přenést nedají. Na ovládání jsem si zvyk poměrně rychle. I po updatu na sence 5. Je to moje druhé HTC po Desire a co se týče designu softwaru, tak jsem celkem konzervativní. Pátý sence se mi dlouho nelíbil ale po vlastní zkušenosti jsem si ho velmi oblíbil. Po roce používání mi poprvé prasknul display. Měl jsem ho v kapse v pouzdru a spad jsem mobilem přesně na kolejnici. Ani jeden škrábanec, promáčklina, nic, ale display se roztřístil totálně. Takže přežije poměrně dost ale ten display je zkrátka vždy slabé místo. Výměna nebyla příliš drahá. V celku jsem s mobilem spokojen ale nemyslím si, že si HTC ještě někdy koupím. Je to můj osobní názor, ale tento telefon byl podle mě jistou hranicí, po které začalo HTC upadat.

• Vysoký výkon
    • Nvidia Tegra 3 čtyř-jádro s 1.7 Ghz Kvůli tomu jsem si ho vybral
    • Užasná kvalita displeje
    • Užasný desing
    • Dobrá kvalita fotoaparátu
    • Odolnost a ne jen že tak působý na první pohled :)
    • Nějaké hry které nejsou optimalizované pro Nvidii Tegru 3 se sekají.
    • Detaily : Nelze vyjmout baterie normálním způsobem :)
    • a nemá slot pro pamětové karty ale lze vynahradit budto : Micro usb flashka nebo redukce micro-usb to usb :) Funguje to.

Výborný telefon :)
    Nemám co dodat nechci tu psát zdlouhavé recenze ale stručné :)