Recenze HTC Desire

Na první pohled luxusní, moderní telefon. Téměř celý předek vyplňuje kapacitní displej, tedy velmi snadno ovladatelný dotykově. Pod pokličkou výkonný procesor, takže všechny aplikace jsou velmi, velmi svižné. Opožděné reakce jsem zaznamenal jen v průběhu intenzivních synchronizací na pozadí.
... Zobrazit celou recenzi

• VYDRŽ
  • SPOUSTA ALTERNATIVNÍCH ROM 2.1-4.2
  • STARÝ MODEL

TEL.JSEM VYDRAŽIL LEVNĚ NA AUKRU
POUŽÍVÁM HO JAKO ZÁLOŽNÍ, NA TO JE DOSTAČUJÍCÍ.
V DNEŠNÍ DOBĚ SPÍŠE LOWEND ALE VE SVÝCH ČASECH PECKA

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel

Spokojenost.

zdenal_c

Přidáno: 23. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• HTC Desire můžu jen doporučit. Po jednom roce používaní vše v naprostém pořádku bez nejmenších problémů. na výbornou chválím i foťák a navi.

Zmíněný telefon díky operačnímu systému Android funguje jak má.

buki-life.blogspo...

Přidáno: 6. prosince 2011

Problémy s HTC Desire

Moje shrnutí všech problémů s tímto telefonem. Používám ho 6 měsíců.

Celá recenze na buki-life.blogspo...
Ověřený zákazník K24.cz

dh

Přidáno: 19. října 2011

Zakoupeno v K24.cz

• v podstatě se vším spokojen
  • výdrž baterie

super

Ověřený zákazník DigiHit.cz

Martin

Přidáno: 10. října 2011

Zakoupeno v DigiHit.cz

• Přístroj předčil moje očekávání (výborný poměr cena/kvalita)
  • Hlavní a dosud jedinou slabinou přístroje, na kterou jsem narazil je výdrž baterie. 1400mA je na tohle zařízení opravdu málo. Nabíjím každý den a někdy i 2x.

Moje celkové shrnutí by asi vyznělo takhle: Produkt je to perfektní, všeobecně jsou telefony HTC jedničkou na trhu, ale jak jsem již uvedl, za tu baterii bych společnosti HTC ubral pár bodíků. SIce se dá zakoupit silnější (1500mA), ale je také o něco rozměrnější (myslím siřší). Tudíž pokud se rozhodnete pro koupi toho přístroje a pro koupi silnější baterie, tak Vás dopředu upozorňuji, že budete nuceni zakoupit i nový zadní plastový kryt, protože jej tam prostě s tou novou baterií nedáte :)

Ověřený zákazník DigiHit.cz

Petr

Přidáno: 13. září 2011

Zakoupeno v DigiHit.cz

• Rychlost (1Ghz procesor, 576 RAM), velký a kvalitní displej, operační systém Android, internetový prohlížeč.
  • Slabší výdrž baterie, slabší fotoaparát a zvuk by mohl být taky o něco kvalitnější, ale pro běžné účely dostačující.

Mobilní telefon vlastním asi 14 dnů a jsem s ním zatím velice spokojen. Je to můj první dotykový mobil ale orientace je v něm přehledná a po pár dnech používání jsem si na něj rychle zvykl. Zprávy se mi na něm píší naprosto bez problémů a po multimediální stránce jsem taky naprosto spokojen. Wifi funguje pervektně a internetový prohlížeč je taky velmi dobře zpracován, takže se na něm dá "brouzdat" skoro jak na počítačí. Svou krátkou recenzi shrnu tak, že bych tento mobil rozhodně doporučil ať už z hlediska cena/výkon, tak i celkového dojmu z tohoto telefonu.

A.Kocábek

Přidáno: 28. srpna 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Nechybí nic, co má mít současný telefon
  • Rychlá odezva dotykového displeje
  • Relativně kvalitní, 7 MPxl fotoaparát
  • Funkční a snadno ovladatelná navigace, kvalitou předčící některé samostatně zakoupitelné
  • Snadné propojení se socálními sítěmi
  • možnost napájení telefonu i přes USB
  • oproti iPhonům možnost volby velikosti paměťové karty a výhoda neexistence spousty zbytečných aplikací.
  • Pro nováčka s dotykovými telefony "unfriendly" ovládání - i základní funkce se člověk musí naučit a zpočátku i často nahlížet do manuálu
  • při intenzivním používání aplikací typu navigace či fotoaparát se rychle vybíjí baterie

- Jeden nejlepších současných telefonů, který dokáže příjemně překvapit i při pocitu pečlivého nastudování parametrů funkčností v praxi.
- Jasná volba pro všechny, kteří mají z jakýchkoliv důvodů averzi k iPhonu.
- Při zakoupení použitého kusu za cenu do 6.000,- (třeba právě přes aukro) i vynikající poměr výkon/cena

Veselý Vlastimil

Přidáno: 13. srpna 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Spickovy telefon, nema zadnou funkci ktera by mu chybela a kdyz, tak na android obchodu mate 80% vseho zdarma. Tim neni problem cokoli doinstalovat. Je to aparat pro narocne, co vyuzivaji internetu na cestach. Multimedia diky displayi jsou nadherna, na hudbu uz to takove neni, ale proto tento druh telefonu nebyl stvoren. Diky gigovemu procesoru a 572mb ram pameti je neuveritelne rychly a spolehlivy. Hitachi je proste spicka. Doporucuji na 99%
  • Mam jen 1% nevyhod, to je slabsi baterie, doba vydrze pri plnem zatizeni je cca 48 hodin a dalsi mi prislo, ze ma az moc citlivy dotekovy display, u ktereho citlivost nenastavite, ale myslim, ze jde o zvyk.

Spickovy telefon pro narocnejsi uzivatele, pro mne dlouho nebude prekonan vykonostne. Tuto recenzicku pisi na prave oplyvanem HTC DESIRE takze webove stranky louska jako notebook. Kdo koupi neprohloupi, cena vs vykon stoji za to.

Přidáno: 31. července 2011

• Špickový smartphphone
  • vydrž baterie,ale tak už to bývá u těchto smartphonů.

Jedině spokojenost

Přidáno: 29. července 2011

• rychlost, ovládání, funkce
  • kratší výdrž baterie

Velmi kvalitní telefon. 5ekl bych lepší nežli Apple.

Ověřený zákazník Max-shop.cz

Aleš P.

Přidáno: 26. července 2011

Zakoupeno v Max-shop.cz

• naprosto všechno
  • chybějící boční tlačítko fotoaarátu přes ten trackoball je to malinko složitější, ale člověk si asi zvykne.

Telefon naprosto perfektní, naprosto intuitivní ovládaní, zprvu jsem měl strach, že jej nebudu umět ani ovládat, ale do prvního vybití baterie, jsem telefon celkem zvládal, narosto jednoduché a perfektní. Vynikající je AndroidMarket, je tam snad všechno co člověk potřebuje, jak za peníze tak free. Telefon mohu jen doporučit. S moji předchozí Nokii se Symbianem nelze srovnat, Ani s C7 nelze porovnávat. Ještě dodám, že telefon má velmi kvalitní zpracovnání. Hodně mých kamarádů mi říkalo že HTC pod dvacet tisíc nemá cenu kupovat, ale dneska bych o tom s nima klidně polemizoval.

Daniel Béreš

HTC DESIRE.....

Přidáno: 27. června 2011

Zakoupeno v Mobilplus

• Display,opticky trackball,dobry fotoaparat,1GHZ cpu,512Rom
  • Hezky vzhled,info dioda...
  • mohl mit 4palce display,vetsi vnitrni pamet,zadni kryt na jedne strane nedoliha tak jak by mel.

Htc desire jsem si vybral kvuli velikosti pristroje,prechazel jsem z htc sensation je to trochu jina masinka:),ale ja jsem potreboval neco mensiho s dobrym vykonnem,za dobre penize,rozhodoval jsem se mezi htc desire a htc desire s,uprimne receno kvuli vnitrni pameti davat o nejakou tisicovku vice,a vzhled se mi libi vic u desire,htc desire pouzivam 10dni a jsem spokojenej,menit urcite nejakou dobu nebudu,na me pozadavky to bohate staci,zbozi hodnotim jako kvalitni a urcite doporucuji vsem,kdo chce namakanou masinku za super penize:) a da se na ni delat spoustu veci...a urcite doporucuji tento shop!!!!

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

KillPhill

Přidáno: 13. května 2011

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Android, design, displej, cena, množství aplikací zdarma, rychlost
  • malá interní paměť, slabá výdrž baterie

Telefon mám teprve 10 dní, zatím spokojenost, dobrá koupě...

Ověřený zákazník LSmobil.eu

Doporučují

www.mobilmania.cz

Přidáno: 5. května 2011

Recenze HTC Desire - MobilMania.cz

Dlouho očekávaný model HTC Desire se konečně dostal na český trh a je tedy ten správný čas podívat se mu na zoubek. Jedná se o skutečně rychlý komunikátor osedlaný 1 GHz procesorem Snapdragon, 576 MB RAM a velkým WVGA displejem. Během necelých tří týdnů používání jsem si na něj dokázal velmi dobře zvyknout a hned v úvodu prozradím, že tenhle kousek opravdu žádné výraznější chyby nemá a výrobce na něm odvedl poctivý kus práce.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Hall

Přidáno: 18. dubna 2011

• Displej
  • Aplikace
  • Synchronizace s Google
  • Ovládávní
  • Slabší baterie

Výborný mobil. Ještě lepší, než jsem doufal. Kdyby byla o něco silnější baterie, tak si nemám vůbec na co stěžovat.

Ověřený zákazník Mobilsok

Přidáno: 18. dubna 2011

Zakoupeno v Mobilsok

Suepr cena i kvalita

JirkaS.

Přidáno: 21. března 2011

• Slabší baterie

Naprosto vyhovuje mým potřebám.Přešel jsem z HTC KAISER.

Ověřený zákazník MobilVěci.cz

Jan Kindl

Přidáno: 21. března 2011

Zakoupeno v MobilVěci.cz

• Výborný display
  • Povrdené funkce ale hlavně widget Hodiny a počasí, díky němu jsem se zamiloval do HTC
  • Skvělá odezva systému
  • Již několikrát vzpomínaná malá výdrž baterie
  • Horší k¨valita hlasité reprodukce ze sytémového reproduktoru ( byl jsem zvyklý na Nokia 5800 Xpress music )

HTC mě již před rokem zaujalo designem svých telefonů ale co mě hlavně uchvátilo je rychlý procesor, s programem pro přehrávání videí je to super věc. ALe pořád mě dostávají ty krásné HODINY HTC :-) . Vím že to je asi dětinské ale je to tak
;-) .Takže zatím spokojenost. Desire byl sice dražší než bych byl dřív ochotný zaplatit ale vyplatila se mi vyšší investice

android.6noci.cz

Přidáno: 22. února 2011

HTC Desire | Android.6nocí.cz

Recenze mobilního telefonu od HTC. Desire je jeden z nejlepších telefonů na trhu. A to zdaleka ne jen mezi android telefony.

Celá recenze na android.6noci.cz

www.fonky.cz

Přidáno: 20. února 2011

HTC Desire vs HTC Desire S

Porovnání hardwarových parametrů HTC Desire vs nástupce tohoto modelu HTC Desire S. Vyplatí se počkat?

Celá recenze na www.fonky.cz

Petra

Přidáno: 13. února 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Perfektní, avšak chápu, že pro běžné uživatele je to až "přechytralý" telefon, se kterým se ne každý domluví
  • perfektní internet
  • perfektní možnost stahování widgetů (ICQ, skype, hry, poznámky atd. atd)
  • perfektní stahování mailů
  • mnohaletý uživatel jiných značek (já konkrétně Nokie) nejdříve trochu bojuje s jiným způsobem ovládání
  • i po týdnu používání nemohu přijít na drobné niance (např. jak na telefonní klávesnici psát s diakritikou - to mi jde pouze při quarty klávesnici, jak uložit telefonní čísla k již existujícím kontaktů z nepřijatých hovorů)

moc dobrý telefon, je však nutné ať si kupující uvědomí, na co ho potřebuje.. Zda pouze na psaní SMS a telefonování - tak nedoporučuji.

Toto je ideální telefon pro lidi v pohybu, co potřebují být neustále on-line a pracovat nebo se bavit (hrami, komunikátory, maily)

Ověřený zákazník HALSHOP.cz

Karlos

Přidáno: 11. února 2011

Zakoupeno v HALSHOP.cz

• Telefon splňuje vše, co jsem očekával.
  • Viz. spousta recenzí na českém i světovém webu.
  • Diskutovaná výdrž baterie, která je však neslavná u všech zařízení tohoto typu.

Díky parametrům, jako třeba rychlosti zařízení, datovým schopnostem, rozlišení displaye a rozšiřitelnosti systému android dokáže tento telefon ve velkém množství případů nahradit přenosný počítač.

Ověřený zákazník slevomobil

super kvalita

tricarkovej

Přidáno: 24. ledna 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Výborná vybavenost produktu, poměr cena výkon je myslím velmi dobrá.
  • Slabá výdrže beterie, dá se korigovat velkokapacitní baterií ale i s novým kritem a tím mobil příjde o své linie.

Váhal jsem zda Wildfire nebo Desire. Nakonec Desire ikdyž s vyšší cenou, ale ta vybavenost vyhrála i kvůli možnosti snáze obměnit na vyšší verzi OS. Mohu doporuči všem co chtějí velmi dobře vybavený přístroj. Snad jen jak jsme se dočetl i jinde občas zazlobí základová deska ale jen u zlomku produkce řešeno výměnou a pak již bez problémů. Funkce jsou výborné a dílenská výroba je na vysoké úrovni.

Ověřený zákazník Mobilstyle.cz

Mike

Přidáno: 27. prosince 2010

Zakoupeno v Mobilstyle.cz

• nejlepsi mobil, pral sem si ho :).
  • slaba baterie od 23:12 sem uz oz 4x nabil :-/

jo dobry koupim asi new baterii

Ověřený zákazník Mshop.cz

Přidáno: 11. prosince 2010

(Upraveno 11. prosince 2010)

Zakoupeno v Mshop.cz

je to vánoční dárek, ještě jsme nevyzkoušeli všechno, ale zatím jsme nenarazili na žádné proti :-)

Ověřený zákazník Alza.cz

peckac

Přidáno: 28. října 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• zatim me ve vsem co potrebuju plne uspokojuje
  • zadne jsem nenalezl

ne-li jeden z nejlepsich telefonu na trhu

Ověřený zákazník Popular computers s.r.o.

Přidáno: 19. října 2010

Zakoupeno v Popular computers s.r.o.

• 1 GHz procesor

vasan23

Přidáno: 18. září 2010

Zakoupeno v Dobirkamobil

• velikost, rychlost

Jsem velice spokojen. Je to přesně to jsem hledal.

mobilenet.cz

Přidáno: 8. září 2010

HTC Desire a Froyo 2.2: jaký je telefon s novou verzí OS?

Podrobný blog o HTC Desire, představující všechny funkce. Telefon dostal oficiální OTA update na nejnovější verzi OS Android - 2.2, označovanou Froyo. Změny jsou opravdu příjemné a není jich málo. Pojďme si je postupně představit.

Celá recenze na mobilenet.cz

Marek Šloser

Přidáno: 21. srpna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výborné HW, kvalitní zpracovaní.
  • Telefon je brandovaný, nikdy bych už nechtěl telefon od t-mobile. Vždy jen čistou verzy (tmobile - zadržuje aktualizace programu kvuly tomu aby tam nacpaly sve logo a další veci)
  • Plastové zpracovaní telefonu. Baterie

Telefon je jednička ve svém oboru. Jsem plně spokojeny s podporou HTC a dostupnosti applikaci pro tento model.
1GHz procesor s 570 ram vas ihned osloví, rychlost, prostředí Androida 2.1 + sens je užasná.

mobilizujeme.cz

Přidáno: 12. srpna 2010

HTC Desire – recenze smartphonu nové generace

Recenze HTC Desire seznámí zájemce s funkčností a obsáhlou výbavou telefonu, čítající OLED displej s WVGA rozlišením a podporou Multi-touch, OS Android 2.1 s aktualizací na verzi 2.2, oblíbené prostředí HTC Sense, rychlá data HSPA, bezdrátové Wi-Fi, GPS, 5 Mpx fotoaparát s LED bleskem. V balení nechybí 4GB microSD karta.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 4. července 2010

HTC Desire – převlečený a vylepšený Google Nexus One :: Mobilizujeme.cz

HTC podle očekávání představilo svojí verzi telefonu Google Nexus One, který pro Google vyrábí. HTC Desire (Bravo) je o něco lepší než tzv. Google

Celá recenze na mobilizujeme.cz

xlisec

Přidáno: 2. července 2010

• poměr cena/výkon
  • je u nás v prodeji 2.7.2010 (oproti konkurentům ve stejné třídě)
  • rychlý (a bude ještě rychlejší s android 2.2)
  • má všechno na co jsi vzpomenete
  • android Market - největší plus
  • spojení s internetem Facebook, Gmail, ...
  • výdrž baterie (je to spíš notebook než mobil)
  • opticky trackball - není moc použitelný ve hrách

Oproti predchozímu nedotykovému telefonu je to velký krok kupředu. Jsem nadšen co všechno to umí co to všechno ještě umět může. Stačí jen prohledat Market. Až bude telefon představovat kamaradum tak si vyhraďte dostatek času, představení všech funkcí i s ukazkou je nadlouho :)

www.svetandroida.cz

Přidáno: 30. června 2010

HTC Desire pod drobnohledem, čtěte recenzi...

HTC Desire, pro někoho kopie prvního Google Phonu -- Nexus One, je v Evropě nejnovější Android telefon od taiwanské společnosti HTC, který se do České republiky dostal na začátku dubna. Jeho cena se pohybuje mezi 11 500 -- 12 000 Kč (dostupný je i u operátorů T-Mobile a O2). Když už jsem zmínil Nexus One, měl bych tu podobnost trochu přiblížit. Oba telefony pocházejí z dílny HTC a liší v několika aspektech. Tím hlavním je...

Celá recenze na www.svetandroida.cz
Ověřený zákazník 123shop.cz

machinka

Přidáno: 6. června 2010

(Upraveno 6. června 2010)

Zakoupeno v 123shop.cz

podařený kousek

Ověřený zákazník Nej mobil

filip

Přidáno: 6. června 2010

(Upraveno 6. června 2010)

Zakoupeno v Nej mobil

• Super mega display, nejvyšší rozlišení i barevná hloubka co jsem na trhu viděl,1ghz procesor, špičkové odezvy, multitasking, polohový senzor, přehršle her a aplikací zdarma na Android marketu, htc sense, vibrace používané ve hrách, prohlížeč internetu, datové služby, wi-fi, paměť RAM, emailový klient pro gmail
  • Menší výdrž baterie, které ale vzhledem k výkonu nebylo vyhnutí, pro někoho absence hardwareové klávesnice, bez datového tarifu s ním není tolik srandy, naštěstí má WiFi a může se připojit k WiFi síti pro pc třeba v e kavárně, trochu slabší slovník pro či v t9

Výbavou nemá konkurenci. Lepší než iphone 3gs a přitom o 5000 levnější. IPhone je proti němu vysílačka.

recenzi.cz

Přidáno: 28. dubna 2010

HTC Desire: recenze rychlého komunikátoru s 1 GHz procesorem | recenzi.cz

Přestože design je poměrně subjektivním kritériem, nový komunikátor HTC desire nijak zásadně nevybočuje a nejedná se o nijak převratný vzhled. Za cenu okolo 10.000 - 11.000 však dostanete skutečně výkonný mobilní telefon s 1 GHZ procesorem...

Celá recenze na recenzi.cz

mobilenet.cz

Přidáno: 13. dubna 2010

HTC Desire v redakci: video-blog o splněných touhách

Do rukou se mi dostal očekávaný HTC Desire s Androidem 2.1, dvojče Google Nexus One. Průběžně se s vámi budu v tomto blogu (vetšinou formou videa) dělit o zážitky a poznatky z testování.

Celá recenze na mobilenet.cz

www.fonky.cz

Přidáno: 7. dubna 2010

Desire versus další Andoidy

Srovnání HTC Desire versus HTC Legend, Google Nexus One, Samsung i9000 Galaxy S, nebo starší HTC Hero. Velká recenze HTC Desire ze serveru TechRadar.com česky přes Google Translate ..

Celá recenze na www.fonky.cz

Přidáno: 3. října 2013

neustálý problém ..

Přidáno: 11. června 2012

Zakoupeno v Aukro.cz

cenově dostupný,běžné funkce postačí - nejhorší je ovšem výdrž baterie...

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Dostačující
Viditelnost displeje na slunci: Špatná

Jan

Přidáno: 22. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Velmi rychlý a perfektní obchod.Zboží odpovídá nabídce.

Ježek

Přidáno: 2. listopadu 2011

• Skvělý stav!

Ověřený zákazník Mobilplus

Přidáno: 20. července 2011

(Upraveno 20. července 2011)

Zakoupeno v Mobilplus

vše funguje jak má

buki-life.blogspo...

Přidáno: 12. července 2011

recenze htc desire

Moje prvni dojmy a pocity :)

Celá recenze na buki-life.blogspo...

Logo Panasonic
Další mobilní telefony HTC