HTC Desire 500 Dual

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
123 g

• , zakoupeno v Alza.cz

• Použití = Velmi použitý. Za tyto peníze opravdu nikomu jeho koupi nedoporučuji.

Telefon s dobrými vlastnostmi. Ovšem ne takto použitý.

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

Pracuje jak ma

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Jsem běžný uživatel a pro mě:
    • - jednoduché ovládání
    • - krásné fotky i video
    • - zatím jsem neshledala

Hledala jsem telefon pro 2 simky. Vybírala jsem z několika produktů a podle recenzí, "střev" telefonu a ceny si vybrala HTC Desire Dual sim. Jsem velmi spokojená.

Konstrukce
dotykové
Android
Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
123 g

HTC Desire 500 dual SIM, černý

Štíhlé hliníkové tělo nabízí NOVINKA od značky HTC HTC Desire 500 ve černém provedení. Obsahuje spousty nových funkcí jako živá domovská obrazovka streamující oblíbený obsah.

HTC BlinkFeed™

Udržujte si přehled o všem od aktuálního zpravodajství přes sport až po příspěvky na sociálních sítích a mnoho dalšího. HTC BlinkFeed™ nabízí aktuální obsah od více než 1 400 poskytovatelů, kteří přinášejí přes 10 000 zpravodajských kanálů denně. Přizpůsobte si HTC BlinkFeed™ podle svého a zůstaňte ve spojení během okamžiku.

Nejaktuálnější informace jedním pohledem

Díky domovské obrazovce s možností živého streamování, která se automaticky aktualizuje, budete stále v obraze.

Fotoaparát s rychlou spouští

Díky fotoaparátu s režimem Multi-Shot Burst pořídíte více fotografií a propásnete méně zajímavých okamžiků. Díky nastavení funkce VideoPic lze současně pořizovat fotografie a natáčet video. Díky obrazovému procesoru HTC ImageChip pořídíte skvělé snímky i v pohybu a za špatných světelných podmínek.

Fotoaparát s režimem Multi-Shot Burst

Díky spoušti se sériovým snímáním pořídíte snímky rychleji.

Automatické highlight video

Tato funkce dokáže automaticky vybrat nejzajímavější části události, z nichž můžete vyrobit 30vteřinovou show bez nutnosti použití dalšího softwaru nebo znalostí o úpravě videa. Zvolte si hudební motiv a sled obrázků podle vlastního vkusu. A díky funkci snadného sdílení pak můžete video ze svého života publikovat, aby si ho mohl vychutnat kdokoli. 30sekundový minifilm

Můžete automaticky poskládat video highlight a zvolit k němu hudební motiv podle libosti.

Dva sloty na SIM karty

Dva sloty na SIM karty zvyšují pokrytí, využití a pohodlí. Více služeb v jednom telefonuumožňuje využití jednoho zařízení k pracovním i soukromým účelům, navíc se zvýšenou ochranou osobních údajů.

Čtyřjádrový procesor

Vychutnejte si fascinující rychlost brouzdání po internetu, vysoce realistický obraz a herní grafiku a skvělý výkon při provádění více úloh najednou. To vše vám pomůže udržet se o krok vpředu.

Technické specifikace

Připojení 3,5 mm stereo audio výstup

Kompatibilní s Bluetooth® 4.0

Bluetooth® 4.0 s aktivovaným aptX™

Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g/n

DLNA® pro bezdrátový přenos médií z telefonu do kompatibilního televizoru nebo počítače

Vylepšení zvuku

Zvuk studiové kvality díky technologii Beats Audio™

Fotoaparát 8 Mpix fotoaparát s automatickým ostřením, LED blesk

Snímač BSI, velikost snímače 1/3,2'

Speciální obrazový procesor HTC ImageChip

Objektiv se světelností F2.0 a ohniskem 28 mm

• Smart Flash: Automatický výběr z pěti úrovní síly blesku podle vzdálenosti od fotografovaného objektu
  • Fotoaparát na přední straně: 1,6 Mpix se snímačem BSI

Záznam videa v kvalitě 720p

Galerie s highlight videi a sdílením přes HTC Share

Nepřetržité snímání a funkce VideoPic

Záznam zpomaleného videa s nastavitelnou rychlostí přehrávání

Multimedia

Podporované audioformáty:

• Přehrávání: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
  • Záznam: AMR

Podporované videoformáty:

• Přehrávání: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP a MP3)
  • Záznam: .mp4

Rozměry/hmotnost

Rozměry 131,8 × 66,9 × 9,9 mm

Hmotnost 123 g

Baterie

Kapacita 1800 mAh

Vestavěná dobíjecí Li-polymerová baterie

3zákazníci nedoporučují produkt

• Mobil nieje zlý ale mohol byť aj lepší :)

Je to dobrý mobil len he mohli trochu vylepšiť napríklad raketoetmy :D
    Dostal som ho k paušálu ale keby že si ho mám kúpiť tak by som si radšej kúpil niečo iné, ale je celkom dobrý len má slabú výdrž batérie.

• , zakoupeno v Alza.cz

Telefon s dobrými vlastnostmi. Ovšem ne takto použitý.

• bvnb
    • vc bn

hmnhmm

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

Pracuje jak ma

• Pěkný vzhled
    • Jednoduché ovládání
    • Dobrý fotoaparát s možností filtrů
    • Poměrně rychle reaguje
    • Cena poměr výkon
    • Diodka,která signalizuje příchozí zprávy a slabou baterii, případně zda se mobil nabíjí či ne
    • Odlnost, mobil mi spadnul asi 40x z výšky cca 1,5m na nejrůznější povrch od Asfaltu, přes Beon až po Zahradní porost :D !
    • Malá pamět 4GB, opravdu to nestačí
    • Fotky v počítači s použitím filtru vypadají otřesně
    • Jednu z domácích ploch zabírá naprosto zbytěčná aplikace, která nejde dát pryč
    • HTC sense, která by měla být šikovná ,ale mě akorát zdržuje.
    • Při aktualizacích je mobil zasekaný a pomalý.
    • Zadní kryt se rychle poškrábe a je takový matný, nevypadá to pěkně

Tento mobil jsem si vybrala (jako správná holka) kvůli pěknému a elegantnímu vzhledu a dobrému fotoaparátu a jakožto teenager se vyžívám v hraní her, takže 4 jadrový procesor je naprosto dokonalá věc a plus tohoto mobilu, jako klad by se dala připsat i fce. dual ,ale tu nevyužívám tudíž ji nezmiňuju. Ale je praktický a šikovný pro běžnýho uživatele (Messeger, kalendář, pár her, koukání na film, youtube) je naprosto peckový a spolehlivý, i baterie vydrží s internetem den (když máte zapnutý internet sem tam a občas si něco poslechnete vydrží i dva dny). Krásně se vejde do kapsy i do rukávu a hodně vydrží!Akorát zadní kryt po čase ztratí svůj půvab. Palec hore jedině:)

• Protože v dnešní době je na poli telefonů z čeho vybírat, na těchto stránkách vám pomůžeme s výběrem telefonu vysvětlíme...

Zobrazit celou recenzi na itelefon.webnode.cz

• Možnost rozšiření paměti pomocí microSD
    • Slot pro první sim kartu často není dostupný!

Tento telefon nedoporučuji! Pořídila jsem si ho z důvodu,abych u sebe nemusela nosit dva mobily,ale nakonec je stejně nosím, protože simka č.1 volajícím hlásí,že jsem nedostupná,poznamenávám,že obě simky mám od stejného operátora!
    Telefonom jsem dnes reklamovala už podruhé,mám ho pouhé 4 měsíce,tak doufám,že mi vrátí peníze a kupuji jiný!

• perfektní foto
    • velký a přesný display - dobře se na něm píše
    • design
    • pěkné prostředí
    • dioda
    • neseká se
    • gps
    • nevrže
    • Baterie při zapnuté wifi, neřkuli gps k tomu opravdu rychle odchází
    • je nutné dokoupit paměťovou kartu
    • je nutné vypnout neustálé aktualizace a telefon si trošku přizpůsobit
    • dole na liště by mohlo být ještě tlačítko vpřed

Chtěl jsem telefon, který bude co nejlépe fotit, bude příjemný na brouzdání po internetu a bude do 7 tisíc, dual sim výhodou,
    jako nejlepší volba mi padlo tohle HTC a jsem s nim opravdu spokojený, jak co se týče designu - pěkné originální balení, nabíječka, telefon sám je oproti fádním samsungům, cihlovým xperiím a já nevím čemu opravdu nádherný, má příjemný display na kterém se dobře píše, přehlednou a velkou plochu, a opravdu skvěle fotí,
    jako hlavní negativum vidím to, že je potřeba koupit paměťovou kartu, jinak se telefon sám zahltí aktualizacemi, ty je třeba povypínat a ignorovat
    dalším bodem je baterka, pokud nepoužíváte wifi, tak telefon vydrží 2-3 dny, pokud wifi s rozumem a k tomu nějaké to volání, tak se dostáváme na 2 dny, pokud wifi stále tak necelý den
    pokud stále wifi a gps, tak je baterka za chvíli pryč

shrnuto podtrženo, za ty peníze jsem těžko mohl dostat něco lepšího
    s telefonem je ale potřeba si den dva vyhrát a správně si ho nastavit

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Jsem běžný uživatel a pro mě:
    • - jednoduché ovládání
    • - krásné fotky i video
    • - zatím jsem neshledala

• , zakoupeno v Alza.cz

• Naprosto skvělý dual, splnil všechna očekávání. Přehledný a designově krásný! Velikostně akorát, není to velké pádlo, dá se ovládat. Klasicky se dá vybrat, z které simky chcete volat či poslat sms. Fotoaparát špičkový.
    • Baterie by mohla být silnější, vydrží jeden den při normálním používání.

Spokojena se svým výběrem