Gigabyte GSmart Roma R2

• Moc hezký,lehký,elegantní
    • Baterka mi vydrží 4-6 dní

Jsem maximálně spokojená

• , zakoupeno v CZC.cz

• hezky dizain , přehledny, lehky
    • zatim nevim

Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
125 g
Možnost paměťové karty

Gigabyte GSmart Roma R2 je elegantní dotykový mobil s operačním systémem Android a funkcí Dual SIM. Jako výpočetní jednotka zde vystupuje dvoujádrový procesor, který tiká na frekvenci 1,3 GHz. Gigabyte GSmart Roma R2 je elegantní dotykový mobil s operačním systémem Android a funkcí Dual SIM. Jako výpočetní jednotka zde vystupuje dvoujádrový procesor, který tiká na frekvenci 1,3 GHz. 1 GB operační paměť dodá rychlý chod operačnímu sytému Andriod 4.2 Jelly Bean. Nechybí ani fotoaparát s rozlišením 5 Mpx a 4GB interní paměť. S kamerou můžete natáčet i videa v HD kvalitě (720p).

Specifikace Gigabyte GSmart Roma R2

Typ telefonu

Dotykový

Android 4.2 (Jelly Bean)

Procesor 1.3 GHz Dual Core

Operační paměť 1 024 MB (1 GB)

Počet procesorových jader 2

Váha 125 g

Rozměry 125x63.2x9.3 mm

• -Neseká se
    • -2 sim karty
    • -Nízká cena v porovnání s kvalitou
    • - Lehký,tenký
    • -Hlasitost
    • -Nelze sehnat flipové pouzdro na tento mobil

-Příště až si budu kupovat mobil , vezmu si známou značku , lepší kvalita

• Vyhovujicí velikost displeje
    • Vhodný pro nenáročné uživatele
    • Překvapivě odolný se zakoupením zadního elastického krytu a folie
    • Elegantní vzhled
    • Blesk
    • Nabíječka, folie, sluchátka součástí balení
    • Výdrž baterie
    • Fotky pořízené jak přední i zadní kamerou jsou strašné
    • Tlačítka na zamknutí dipsleje a ovládaní hlasitosti jsou náchylná na poruchu
    • Typické android chyby
    • Neskutečně slabý reproduktor
    • Občas skoro nemožné slyšet, že telefon někdo volá
    • Málo úložného prostoru
    • Přehřívá se. Doopravdy jako žehlička

Za tu cenu se vyplatí koupit.
    Vhodný jako firemní telefon

• běh aplikací
    • výdrž při pádu na zem
    • tragický zvuk
    • často ani neslyšíte vyzvánění
    • špatný zvukový výstup do sluchátek (nedá se poslouchat)
    • hrozný fotoaparát (foto vždy rozmazané, nekvalitní)
    • nedostatečná kvalita videa
    • výdrž baterie a nefunkční ukazatel
    • pokud zbývá málo baterky, telefon se začne rychle vybíjet, dokud se nevypne
    • občas se odemkne sám v kapse
    • všechny ostatní parametry jsou podprůměrné
    • ničím nevyniká

Lituji koupě tohoto telefonu, rozhodně ho nedoporučuji, nemá téměř nic dobrého. Vyplatí se určitě trochu více investovat a koupit si kvalitnější kus, nebo něco jiného.

• cena/vlastnosti
    • slabá baterie
    • malá interní paměť
    • seká se
    • často porucha startovacího tlačítka
    • přehřívá se

Nikdy více už. Jak už tady psali lidé přede mnou, při koupi zvítězila dobrá cena v poměru k výkonu, ale malá paměť, ano, přehřívá se, baterie úplně na nic. Po roce a půl užívání sem ho musela nabíjet denně, občas i dvakrát třeba. A to s tím rokem a půl přeháním asi, protože po ani ne roce šel na opravu- sekal se a nefungovalo to startovací tlačítko, dali mi novou základní desku, takže vlastně celej mobil a po dalším třičtvrtě roce přislo to samé. Neměla sem ho ani dva roky a nikdy více bych si ho nekoupila. Nemluvím o tom, že sehnat už jen kryt byl problém...

• vydrží pád na zem
    • "výkonnost"
    • reproduktory
    • hnusný zvuk i při zapojení sluchátek
    • příšerný fotoaparát
    • v 90% případů si nevšimnu, že někdo volá
    • baterie, kde se zasekne ukazatel na 50%, po nějaké době přeskočí na 15 a když zbývá opravdu málo baterie, ještě se zvýší rychlost vybíjení
    • občas se v kapse sám odemkne, případně i začne volat, nebo zapne placený internet
    • vyhozené peníze
    • nic to neumí

Nejhorší mobil, co jsem kdy mohl mít. Pamatuji si již dávno na svůj starý Sony Ericsson s 15MB pamětí. Pořád byl lepší jak tohle...

• fotoaparát
    • baterie
    • neohlašuje, že baterie bude brzo vybitá a rovnou se vypíná
    • vypadává seznam lidí
    • některé aplikace jako je facebook vůbec nenaskočí

Hrůza děs, vřele nedoporučuji! Nejdřív jsem byla hrozně spokojená, ale po půl roce začali problémy. Nejsem náročný uživatel, potřebuji jen volat a psát, nic jiného od telefonu nechci. Ale ani tyto dvě základní funkce tento mobil nedokáže bezproblémově zajistit. Bez upozornění se vypíná, seká se a navíc mi velice často nezobrazuje seznam uložených čísel a když mi někdo volá, tak se mi zobrazuje jen číslo a ne kdo to je. Půjde brzy do koše!

• Dual sim
    • malý a skladný
    • 1Gb ram
    • nemá automatický zoom
    • slabá baterie

Celkem dobrý telefon pro běžné použití, je to můj první telefon se systémem android, už bych si ho asi nekoupil a raději roma2 plus, hlavní slabina je fotoaparád, kterýnemá automatický zoom a nebudou vám funkovat aplikace na čtení QR kódů. GPS v pohodě, zatím jsem se nikde nestratil.

• fotoaparát
    • vzhled
    • výdrž baterie
    • GPS
    • horší zvuk při hovoru
    • interní paměť

Nejdříve jsem s mobilem byla spokojená, po čase se bohužel začal sekat, nejdou mi stahovat nové aplikace kvůli paměti, při hovoru špatně slyším druhou stranu.
    GPS se většinou vůbec nenačte, jen nabíhá, ale ani po delší době nenaskočí.

Kladně ale hodnotím výdrž baterie, která při běžném užívání vydrží i několik dní. Kvalita fotografií a videí je dobrá, telefon je přehledný, dobře se ovládá.

Doporučila bych ho nenáročným uživatelům, kterým stačí v mobilu pár stažených aplikací. Pokud ale v mobilu chcete mít více věcí, volila bych jiný. Při více stažených aplikacích, nafocených fotografií, stažených písniček, atd., se totiž začne dost sekat, občas se i zasekne úplně a vůbec nereaguje.
    Za tuto cenu jsem ale nečekala žádný zázrak, počítala jsem s tím, že mobil bude mít i nějaké vady, naopak mě za tu cenu v některých věcech překvapil, takže jsem s ním byla docela spokojená, ale ve výše uvedených věcech mě zklamal.

Když to tedy shrnu, je to mobil pro nenáročné uživatele. Kdo je zvyklý mít v mobilu více věcí, mobil mu pravděpodobně stačit nebude. :-)

• malá hmotnost
    • tlačítko pro menu se všemi aplikacemi
    • minimální rámeček kolem displaye
    • neesteticky provedená galerie
    • rozlišení displaye není HD
    • hru Real Racing 3 to rozjede, ale slušně se zadýchává

Toto byl můj první dotykový telefon - musím ho hodnotit průměrně (teď už se ale mezi smartphony pohybuji delší dobu, takže vím o čem píši). Na pohled vypadá dobře, krásně sedne do ruky. Kapacitu baterie pro mě, jako pro nenáročného uživatele, byla dostačující. Telefon má na svou cenu v celku dobrý fotoaparát a každá uživatel uvítá i osvětlující diodu. Její svítivost je poměrně dobrá. Paměť RAM je jen 1 GB, ale za tyto peníze nemůžeme počítat s ničím moc lepším. Cena odpovídá kvalitě. Když jsem se stavil v servisu a prohodil pár slov o tomto telefonu, slyšel jsem že většina lidí měla s tímto telefonem špatnou zkušenost. Problémy jim dělal spíše software. Já se softwarem problém nikdy neměl.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• vše ok