Elephone M2

Dual SIM
GPS modul
FM rádio

• , zakoupeno v Redandroid.cz

• Velká spokojenost, vše co jsem čekal od čínského telefonu. Už vždy budu kupovat pouze čínu... Za tu cenu super výkon. A stejně za rok to bude stará věc k nepoužítí:-) takže za mě uspokojivé!
    • "Slabší" baterie, ráno nabito, večer vybito- stejně jako člověk:-)

Jak je psáno výše cena/výkon rozumná koupě!

• Asi vše
    • Snad jen chybí OTG

Za tu cenu ty parametry "PARÁDA"

• extrémně rychlý,skvělý displej, zatím vše top
    • Mám takový dojem,že foták je maličko horší a hlavně pomalý ale dá se vylepšit s pár aplikacemm,baterie při používání v práci denně 30-40 hovorů,plus nějaký internet je třeba nabíjet přes noc.

Zatím po krátké době absultní spokojenost.

Android
Bluetooth
Dual SIM
GPS modul
FM rádio

Model M2 od Elephone na první pohled zaujme designem. Zaoblené boky z broušeného kovu připomínají poslední generace xperií od Sony, čemuž sekunduje i provedení zakulaceného bočního tlačítka pro aktivaci displeje. Díky unibody konstrukci se kov dále rozprostírá i přes téměř celou zadní stranu těla, s výjimkou dvou plastových pruhů v horní a spodní části.

Co se výbavy týče, telefon má parametry spadající téměř do prémiové kategorie. 5,5palcový displej s Full HD rozlišením (1 080 x 1 920 pixelů) a IPS technologií poskytuje velice slušnou jemnost 400 pixelů na palec. Osmijádrový procesor od MediaTeku taktovaný na 1,5 GHz doplňují 3 GB operační paměti. Základních 32 GB datového úložiště můžete rozšířit o paměťovou kartu, čímž ovšem zaplníte jeden hybridní slot na SIM.

Rovněž už dávno neplatí, že by čínský telefon neuměl evropské frekvence LTE. S těmi je totiž Elephone M2 plně kompatibilní, disponuje hned dvěma sloty na micro SIM. Lahůdkou navrch je pak integrovaný senzor otisků prstů ve středovém tlačítku pod displejem.

Rovněž potěšilo, že prostředí telefonu není přeplácané nějakou grafickou nadstavbou, ale je tu zcela čistý Android ve verzi 5.1. Baterie má vcelku běžnou kapacitu 2 600 mAh a potěší i 13megapixelový fotoaparát.

Značka

Gravity Sensor, Proximity Sensor, Light Sensor

Baterie

Li-ion 2600mAh

Obsah balení

Telefon, baterie, nabíječka, USB kabel hjk

2zákazníci nedoporučují produkt

• LTE
    • Otisk prstu
    • Vzhled
    • Signál na GSM/3G/LTE
    • Fotoaparát je pomalejší, ale kvalita ujde(na cenu super)
    • Otluče se po pádu

Mobil vydrží 10 měsíců, pak odejde dotyk a odpojuje se SD i SIM. Mobil mi ani 1x nespadl. Pořád v pouzdře a tvrzené sklo

• 5,5palce
    • LTE
    • Otisk prstu
    • Vzhled
    • Signál na GSM/3G/LTE
    • Fotoaparát je pomalejší, ale kvalita ujde(na cenu super)
    • Otluče se po pádu

Tak po půl roce aktivního používání píši recenzi. Mobil přežil 4 pády, pak jsem si raději objednal tvrzené sklo. NA občasné fotky foťák dostačuje. Doporučuji

• , zakoupeno v Redandroid.cz

• "Slabší" baterie, ráno nabito, večer vybito- stejně jako člověk:-)

Jak je psáno výše cena/výkon rozumná koupě!

• Asi vše
    • Snad jen chybí OTG

Za tu cenu ty parametry "PARÁDA"

• -Design, celokovové tělo
    • -3GB Ram a 32GB Rom
    • -Čistý android
    • -Perfektní poměr cena/výkon (4200Kč z Německa)
    • -čtečka otisků
    • -Perfektní FHD displej
    • -přiložené ochranné folie
    • -ANTUTU 39000
    • -velmi plynulý chod a spolehlivost systému
    • -plná podpora všech pásem LTE
    • -výdrž baterie
    • -není pro fotografy, ale postačí
    • -kov náchylný na poškrábání, otlučení - doporučuji pouzdro

Velice kvalitně zpracovaný telefon, dílenské zpracování za 1. Díky 32 GB Rom nikdy není nouze o místo, pokud ano, telefon podporuje microSD karty. Displej je super ! Čtečka občas není přesná, celkově jde ale o funkci, která je velice praktická. Výkon super, bez zadrhávání, plynulý chod. Porovnávali jsme s kolegovým Galaxy S5 a reakce byly totožné, někdy Elephone Samsung dokonce překonal (a to stojí cca polovinu). Nakonec bych rád vyzdvihnul plnou podporu všech evropských LTE frekvenci s čímž má zatím mnoho čínských výrobců problémy-Xiaomi. Elephone velmi mile překvapil. Na fotoaparát doporučuji jinou aplikaci, nicméně naprosto postačí. Přední fotoaparát je poměrně slušný. Ve výsledku velká spokojenost.

• Drahý
    • Hrozný

Fuj Fuj Fuj

• extrémně rychlý,skvělý displej, zatím vše top

Zatím po krátké době absultní spokojenost.

• , zakoupeno v B-Techs.cz

• Poměr cena/výkon je přímo astronomický
    • Má kvalitní hliníkovou konstrukci=je pevný a nikde se nic neohybá a neskřípe
    • Design
    • Dual SIM nebo SIM+SD řešení mě vyhovuje
    • Dual SIM nebo SIM+SD řešení někomu nemusí vyhovovat
    • Procesor MediaTek (Snapdragon je mnohem lepší)
    • Slabší fotoaparát

Výborný mobil, vypadá že stojí MINIMÁLNĚ DVOJNÁSOBEK což nestojí. S mobilem jsem spokojen a můžu jen doporučit, úplně všem. Za tu cenu jsem od fotoaparátu nic nečekal, ale je lepší než jsem myslel. Za dobrého světla dělá divy. Mobil se opravdu vyplatí pokud nechcete dělat super kvalitní fotky na každém rohu- to si hold budete muset koupit něco HODNĚ dražšího.

• , zakoupeno v B-Techs.cz

• Dual SIM a 32GB ROM, super display, rychlost, čtečka otisku prstu funguje parádně.
    • Pomalý foťák, ale zatím zkouším různá nastavení

Dostal jsem přesně co jsem očekával, snad jen rychlost focení je slabší.

• Design
    • Fingerprint
    • Parametry
    • Minimum bloatware
    • Velmi dobrý display
    • Nemá USB host
    • Slabší příjem signálu v lokalitách kde je problematické pokrytí
    • Malá kapacita baterie (nicméně stačí na 1 den)

Telefon mám cca měsíc, přecházel jsem ze Sony Xperia SP. Zatím spokojenost ale objevilo se několik nedostatků… Byl jsem zvyklý na možnost připojit k telefonu USB flash paměť, to zde nefunguje. SD karta vyndaná ze Sony, která šla normálně přečíst v PC se musela zformátovat a data zkopírovat ze zálohy přes kabel. Kartu jde nicméně přečíst v PC (v USB redukci) :-) Výdrž max.den (větší zátěž řeším powerbankou) a zatím největší zklamání je příjem signálu. Na chalupě Sony chytila LTE ale u M2 příjem 4G vypadává… Přístup k telefonu po zapnutí přes snímač otisku fungoval zpočátku tak na 50℅. Když jsem přidal další vzorek otisku, úspěšná detekce se zlepšila cca na 75%. Nyní jsem zjistil, že úspěšnost detekce výrazně vzroste, když palec není zcela suchý... (stačí ho trochu olíznout :-) Foťák je lepší než u Sony a hlasitost sluchátka i reproduktoru také. Rychlost systému nemá problém a sw neobsahuje tolik bloatwaru jako Sony…Design dokonalý :-)