Doro Primo 413

Telefon vhodný pro seniory - Praktický vyklápěcí design do "v" - Velká tlačítka, 3 x rychlá volba - Nouzové tlačítko, svítilna - Rádio, MP3 přehrávač - Fotoaparát 2 Mpx -...
1 623 Kč

Odolné
Produktová řada
Doro Primo

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Je to pro mou ženu a ta měla stejný typ ale starší a jiný nechtěla. Je spokojená.
    • Hodně složitě se zadávají čísla do tlačítek rychlé volby.

Moje žena je spokojená a to je pro mne důležité.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

Jednoduchý,přehledný,pracuje se s ním velmi dobře.
    Doporučuji hlavně pro ty,co nepotřebují mobilem vykonávat složité operace,pro důchodce je perfektní.
    (Vyzkoušela jsem už několik typů mobilu,tento je bezkonkurenčně nejlepší).Jediná nevýhoda - chybí český návod a není ani v angličtině,ale všechno je tak přehledné,že návod ani není potřeba.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Jednoduché činnosti mobilu jsou pro mne dostačující, ale nehodlám ho doporučovat.

Všichni mě tento mobil rozmlouvali, ale protože mám již pokročilý věk, tak jsem si ho obhájila.

Konstrukce
Odolné
Produktová řada
Doro Primo

Telefon vhodný pro seniory

• Praktický vyklápěcí design do "v"
  • Velká tlačítka, 3 x rychlá volba

FM rádio

Java

MMS obrázky

MP3 přehrávač

Max. počet vyzváněcích tónů- variabilní

Rozměry 102 x 50 x 20 mm

• Pohotovostní režim (max): 192 hod
  • Baterie: Li-Ion 1050 mAh
  • Doba nabíjení: 2 hod
  • Synchronizace: SyncML
  • Fotoaparát: 2 Mpx (digi zoom, snímač CMOS, noční režim, video)

Reproduktor

• cena (3)
  • rozměry (3)
  • výdrž baterie (3)
    • , zakoupeno v F-mobil.cz

• Hodně složitě se zadávají čísla do tlačítek rychlé volby.

Moje žena je spokojená a to je pro mne důležité.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

Jednoduchý,přehledný,pracuje se s ním velmi dobře.

• , zakoupeno v PATRO.cz

dobrý

• , zakoupeno v dotshop.cz

• pro starší a důchodce OK
    • , zakoupeno v dotshop.cz

• Velice dobrý,jednoduchý ale přece jen s hodně možnostmi nastavení, uživatelsky přívětivý.
      • Naprosto zoufale stručný návod v češtině-je třeba stáhnout z internetu.
    • , zakoupeno v Sunnyshop

• Mobil stylu Véčko je možno vybrat se tří barev, dobře padne do ruky a určitě velmi dobře poslouží majiteli. Jeden problém ovšem tu je a sice Návod k použití, doporučuji vyhledat tento typ na webu a přečíst si návod v pdf.
      • Mobil funguje naprosto bezchybně, doporučuji ke koupi.

- návod k používání v příslušenství je nedostačující
      - uvedení do provozu není nejjednodušší

• , zakoupeno v dotshop.cz

• velký displej, čitelnost, velké klávesy
    • , zakoupeno v Sunnyshop

Šikovný telefon.Jen s jednou vadou,hned mi přestala svítít svítilna,kterou zrovna dost potřebuji.Ale jinak v pohodě.

• Super cena
      • Krásný design