Doogee DG450

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
120 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• skvělý telefon, velikost 4,5" uplně stačí, vyměnila jsem ho za daleko větší.
    • 1GB RAM je málo

Telefon za mě je dobrá volba, baterka na použití aplikací, WIFI atd. normální. Malá kapacita RAM 1GB, stačí pár APP a hned hlásí plné uložiště. I při vypnutém telefonu začne hrát budík jak jej nastavíte. Foťák by mohl trochu na kvalitě přidat, ale co by jsme chtěli za ty peníze. Dva zadní plastové kryty součástí balení, šedý a černý.
    Telefon doporučuji, ale nedoporučiji obchod kde jsem jej zakoupila. Na vše mají spoustu času, na emaily neodpovídají vůbec nebo až za 3.dny. Telefony tam absolutně nikdo nezvedne. Sousedka posílala ve lhůtě 14.dní zpět špatný telefon a oni jej měli 14.dní zabalený na pultě bez otevření. Hlášení technika. Velký problém komunikace. U nich bych už nic nekoupila a budu se modlit, aby se telefonu nic nestalo, protože bez zkoušení by zahlásili že jsem si ho poškodila sama.....

• , zakoupeno v VK Servis

Android 4.2 (Jelly Bean)
120 g
Možnost paměťové karty

Doogee DG450

MTK6582 Quad Core 1.3GHz, 1G RAM + 4G ROM s 4.5“ displej s rozlišením 480*854 , Android 4.2- DG450 zajistí vždy výbornou operační rychlost. Přední 2 mpx fotoaparát je ideální na selfie fotky,zadní 8 mpx fotoaparát Vám zachytí každý moment čistě a jasně. Podporuje 3G, GPS, WiFi, WiFi direct, hotspot atd.

Better Quad-Core DG450 používá nový vysoko-účinný a energeticky úsporný Cortex-A7 procesor, který zaručí 5x vyšší energetickou účinnost a jádro A8 zvýší výkon o 50%. Nejmodernější 28nm procesor zaručí celkové zvýšení CPU až na dvojnásobek.

IPS, Full view DG450 využívá moderní IPS technologii, barevné změny jsou pouhým okem ,jen těžko pozorovatelné. Na tomto telefonu si vždy užijete obraz v prvotřídní kvalitě.

HD fotoagrafie DG450 má špičkový 8 mpx zadní fotoaparát a 2 mpx přední fotoaparát. Používá F2.2, díky kterému se do objektivu dostane ještě více světla, což dodá fotce špičkovou kvalitu. Je také maximálně sníženo rozmazání způsobené chvěním.

Díky DG 450 dosáhnete vždy prvotřídně kvalitních fotek.

Nahrávání 1080P Full HD

DG450 podporuje nahrávání a přehrávání 1080P HD videa se zvukem 1080P, extrémně čisté fotky, videa a každý zaznamenaný okamžik vašeho života.

Zabudovaná GPS navigace DG450 má zabudovanou GPS navigaci, která velmi přesně určí Vaší polohu,mnohem lépe než pomocí sítě.

Funkce Dual Sim

Díky funkci Dual Sim již nikdy nezmeškáte žádný důležitý hovor. Podporuje sítě WCDMA a GDM,  které umožňují použití dvou sim karet. Dual Sim Vám pomůže dosáhnout skvělé rovnováhy mezi osobním a pracovním životem.   Parametry:

CPU

Micro SDHC až do 32GB

Bluetooth 3.0

Wi-Fi 802.11b/g

Dual SIM

Ano (1x normal + 1x micro SIM )

GPS

Baterie 3.7V 2300mAh nabíjecí Lithiová baterie

Napájení

AC Adapter 220V, nabíjení i přes USB

Rozměry 135.2 x 66.9 x 9.3mm

Váha 130 g (včetně baterie)

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• skvělý telefon, velikost 4,5" uplně stačí, vyměnila jsem ho za daleko větší.
    • 1GB RAM je málo

• , zakoupeno v VK Servis

• - dobrá cena
    • - spolehlivý
    • - neseká se

• display reaguje rychle
    • výdrž baterie
    • neseká se
    • špatný mikrofon, při hovoru vás jde špatně slyšet
    • horší fotoaparát
    • měkký zadní plastový kryt

za tu cenu dobrý telefon, určitě nezklame. Já mám jen problém s mikrofonem, jde mě hůře slyšet, možná kus od kusu. Jinak funguje perfektně, neseká se, reaguje rychle. Trochu mě zklamal fotoaparát, hlavně při horších světelných podmínkách. Celkově bych telefon doporučila.

• za tu cenu super

• velký displej
    • rychlý
    • atd.
    • Nejde mikrofon,takže nemůžete volat

Mobil je výborný- kvalita,rychlost, ........
    Ale nedoporučuju nemůžete s ním volat a natáčet videa nenahraje zvuk a při telefonování vás na druhé starně neslyší

• , zakoupeno v VNEW

• Obstojný foťák
    • Plynulý chod bez sekání a zamrzání i po instalaci všemožných aplikací
    • Telefon po zakoupení má již nalepenou ochrannou folii, což není běžné ani u drahých přístrojů
    • Zpracování zadního krytu - ale tak někde se ušetřit muselo :)

V porovnání cena - kvalita naprosto perfektní telefon.

• , zakoupeno v VNEW

• - přehledné menu
    • - dostačující displey
    • - zatím krátká doba používání
    • - schází mně lepší návod k obsluze

- s telefonem se teprve seznamuji. Jsem starší ročník a proto bych uvítal lepší manuál.Pro mladé je snad dostačující.

• dobrá výbava

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Dobrá cena.Telefon reaguje rychle,neseká se.Dobrý
    • zatím žádné

Za tu cenu dobrý nákup,parametry telefonu dobrý.Jsem spokojený