Cubot X10

160 g
Možnost paměťové karty
Odolné

• , zakoupeno v Depag electronics

• zatím ok,pokemoni fungují fotky také slušné a cena superrr.
    • ještě nevím

zatím ok doporučuji

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

• Kvalitní zpracování, elegantní design, dobrá výdrž baterie (při běžném používání i 2 dny), výkoný hardware.
    • Nekvalitní krycí fólie (měká, neodolné) - i při opatrném zacházení se silně poškrábala během 2 dnů.

Velmi elegantní a svižný telefon. Klidně bych ho doporučil. I při silném celodenním provozu (wifi, hry, internet, komunikátory, telefonování) mám na konci dne ještě 20% baterie. Původně jsem scháněl displej 5" a většího jsem se bál. Nyní po měsíci používání nelituji.

Konstrukce
Android 4.4 (KitKat)
160 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Právě jste nalezli nejtenčí voděodolný smartphone (stupeň ochrany IP 65). Hodnotný 8-jádrový procesor s taktem 1,4 GHz a s operační pamětí 2 GB RAM. Vnitřní paměť je 16 GB a 5,5" displej má rozlišení 1 280 x 720 bodů. Dále 13 Mpx fotoaparát, 8 Mpx přední kamera. Podpora Dual SIM, Bluetooth, WiFi, GPS či microUSB. OS Google Android 4.4 (KitKat). Plus silikonové pouzdro a ochranné fólie displeje a zadního krytu zdarma jako dárky. Voděodolnost tohoto mobilního telefonu je definována dle normy ČSN EN 60 529 "Stupně ochrany krytem" označením IP 65. Záruka 24 měsíců! Cubot X10 je jeden z nejtenčích voděodolných telefonů na světě! Tloušťka telefonu je pouhých 7,1 mm. Cubot X10 je zcela novým dual sim telefonem s těmito parametry. To není vše, co Cubot X10 může nabídnout. Displej má Cubot X10 o velikosti 5,5 palců s HD rozlišením. Podání barev a pozorovací úhly jsou vynikající. Displej je kapacitní a reaguje až na 5 prstů zároveň. Na první pohled Cubot X10 rozhodně zaujme svým designem. Už jen tloušťka pouhých 7,1 mm a k tomu ještě voděodolnost. Voděodolností, respektive i prachuvzdorností se u Cubot X10 rozumí norma IP65. Ta udává, že telefon je plně prachuvzdorný a odolný proti tryskající vodě (až 30kN / m2). Potápět se s tímto telefon tedy nelze, ale není problém ho krátkodobě ponořit do vody anebo ho umít pod vodou. Další předností Cubot X10 je jeho výkon, o který se stará osmijádrový procesor MTK6592 na frekvenci 8x1,4 GHz. Dual sim X10 hravě zvládá i ty nejnáročnější 3D aplikace a hry díky akcelerátoru Mali 450MP. O plynulý se chod se také zasluhuje 2 GB operační paměti RAM. Základní vnitřní úložný prostor činí krásných 16 GB a je možné ho zvětšit pomocí micro SD karet až o dalších 32 GB. Pro spojení s přáteli je k dispozici podpora nejrychlejších 3G sítí, také WiFi a GPS navigace. Nechybí ani podpora multimédií jako MP3 anebo videa všech různých formátů. Telefon hravě zvládá přehrávat Full HD videa, stejně tak je i zaznamenávat. Pro fotografování je k dispozici ostrá čočka s rozlišením 13 MPx. Pro videohovory je zde přední fotoaparát s rozlišením 8 MPx. Dual sim telefon Cubot X10 pracuje s operačním systémem Android ve verzi 4.4 Kit Kat s plně českým menu. Firmware jsme v telefonu částečně doupravili, jak bývá u nás zvykem. Nenaleznete v něm tedy předinstalované čínské aplikace od výrobce, rychlejší a přednější GPS. V telefonu je však nainstalováno několik užitečných aplikací jinak placených - Sygic a Office Suite. Cubot X10 také doporučuje díky jeho bohaté základní výpadě, kde je v ceně telefonu již gelové pouzdro a ochranná fólie. · Android 4.4 v kompletním českém jazyce · Dual sim · 2 GB RAM & 16 GB ROM · přesná GPS navigace · Voděodolný a prachuvzdorný (IP65) · precizní zpracování · Ostrý displej Obsah balení: · mobilní telefon Cubot X10 · nabíječka · ochranná fólie · USB kabel · gelové pouzdro · 1x baterie

• Pěkně zpracovaný svižný telefon
    • O voděodolnosti se nedá mluvit - provedení krytek je neadekvátní

Dobrý telefon za příjemnou cenu

• , zakoupeno v Depag electronics

• zatím ok,pokemoni fungují fotky také slušné a cena superrr.
    • ještě nevím

zatím ok doporučuji

• skvělé zpracování
    • poměr cena-výkon
    • fotoaparát jak zadní, tak i přední na špičkové úrovni
    • velká paměť RAM i ROM
    • je tenký
    • reproduktor nijak nešumí, všechno klape, jak má
    • plusem je určitě i to, že v základním balení jsou 2 folie a jedna 3.už je nalepena
    • gelový kryt v balení
    • baterie i pro náročnější uživatele
    • možná jen to, že pouzdro nadzvedává malinko folii, ale po úpravě super

Tento telefon jsem si vybral z těchto důvodů- 13Mpix a 8Mpix fotoaparáty, poměr cena-výkon, tenký a velký telefon, 5,5" displej, kovový rám atd...
    Doporučil bych ho i náročnějším uživatelům. Já jakož to náročnější uživatel (data, wifi, komunikace, hry) my telefon vydržel celé dva dny. Funguje přesně podle mých představ. S telefonem jsem více jak spokojený.

• - atraktivni design
    • - hliníkový rám,
    • - elegantně zaoblené rohy
    • - tloušťka 7,1 mm
    • - poměrně přijatelná cena
    • - fotoaparát 13MPx a přední, který moc nepoužívám, 8MPx
    • - opravdu plynulý chod telefonu zajišťuje osmijádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz (bez problemu zvlada narocne aplikace)
    • - gelové pouzdro a ochranná fólie v základním balení
    • - voděodolnost i prachuvzdornost normy IP65 (udává, že telefon je plně prachuvzdorný a odolný proti tryskající vodě (až 30kN / m2)
    • - folie v baleni nejsou vůbec odolné na poskrabaní, nicmene display ochraní
    • - gelové pouzdro u meho telefonu nadzvedava folii, a tak se pod ni dostavaji necistoty (coz je celkem na nic vytahnout telefon z kapsy a zjistit, ze pod folii je prach v mistech systemovych tlacitek..)
    • - prumerna vydrz baterie
    • - spatne ovladani hlasitosti a zamykani obrazovky, kdyz pouzivate gel. pouzdro (musel sem si ho lehce poupravit)
    • - nastaveni automatickeho jasu neni moc dobre pouzitelne
    • - Android 4.4

po mesici pouzivani jsem spokojen, par veci me trochu mrzi, mohli by byt vic dotazene (hlavne jiz zminovane prislusenstvi), ale asi bych si ho klidne poridil znovu..

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

• Měl jsem hodně telefonu ale tenhle je nejlepsi

Uvazoval jsem o x9 ale jsem na horach a tak potrebuji neco vodeodolneho.
    Zatim jsem nezaznamenal zadne potize a proto bych ho rad doporucil ostatnim