BenQ F52

2 GB
LTE
Bluetooth

• , zakoupeno v O2.cz

Pro mou potřebu a za tu cenu jsem s takovou výbavou nic jiného nenašel.

• Výkon skvělí.
    • F5 starší model má lepší android.

Koupil bych ho .

Operační paměť RAM
2 GB
LTE
Bluetooth

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.Příslušenství - adaptér + usb kabel, bez českého manuálu.Může nést drobné oděrky.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Výdrž baterie
    • Po 10 měsících se mobil začal sám od sebe vypínat a nešel pustit ani po opakovaném restartování. Fotografie - zejména z přední kamery nemají dobrou kvalitu. Nedoporučuji.

Produkt jsem si vybrala zejména kvůli výdrži baterie a kvalitním fotografiím, které sliboval. Bohužel druhá věc se nesplnila a ještě brzy po jeho koupi se začal sám od sebe vypínat a nešel ani restartovat, nyní je to 11 měsíců a musela jsem ho vyměnit za nový. Nedoporučuji.

• No pekne fotky,
    • Nic moc.

No jak to propaguji ,tak to neni tak super.

• Měl jsem Benq F5 a super tolik pádů přežil a při posledním prasklo sklo. Koupil jsem F52 a jsem spokojen, je rychlejší intuitivní, větší displej super fotí baterka 1,5 dne a to volám denně opravdu hodně, používám telefon v práci.
    • Nelze sehnat v ČR na tento telefon pouzdro jen ochranné sklo

Vřele doporučuji koupit tento telefon ještě za tuto cenu, minulý rok stál přes 8000.
    Nikdy se mi nesekl a má lepší mikrofony než předchůdce a konečně Vás lidi uslyší to byla nevýhoda předchůdce.

nekupujte je to neštěstí nejde úplně vypnout zvuk, při příchozím hovoru se ztlumuje a nejde to vypnout špatný telefon

• , zakoupeno v O2.cz

Pro mou potřebu a za tu cenu jsem s takovou výbavou nic jiného nenašel.

• Výkon skvělí.
    • F5 starší model má lepší android.

Koupil bych ho .

• Display,kvalita zpracování,dobře se drží v ruce, rychlost,LTE, obstojný fotoaparát
    • baterie by mohla být silnější

Tento telefon jsem si oblíbil na první pohled prostě to byla láska na první pohled vzhled výkon a ten display prostě bombastické za super cenovku