Aligator S5050 Duo

Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
400 g

• , zakoupeno v Mironet.cz

Nedoporučaji pro podnikatele- špatné připojení k WiFi, při navigaci se rychle vybije a pokud jsem ho nechala nabíjet, sám se z důvodu přehřívání vypnul. Brzy se mi ztlumil zvuk tak, že nebyl slyšet a nebylo možné žádným způsobem změnit.Bohužel jsem si rozbila displej a nebylo možného ho reklamovat. Byl to nejhorší mobil jaký jsem kdy měla.

• , zakoupeno v EURONICS

Android
Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
400 g

Aligator S5050 Duo je perfektní volba pro náročné uživatele, kteří očekávají od telefonu maximum. Nekompromisní výkon čtyřjádrového procesoru, unikátní HD IPS 5“ displej a možnost dvou SIM karet splní veškeré požadavky. Zapomeňte na tablet, zkuste nový S5050.

Telefonu dominuje brilantní displej s HD rozlišením 1280x720 bodů, který díky technologii IPS nabídne opravdu jasný a ostrý obraz i při pohledu z různých úhlů. Funkce multi-touch (vícedotykové ovládání) umožňuje snadné ovládání i několika prsty najednou a jednoduše si tak přiblížit text nebo obrázek. Každé použití telefonu se tak stane opravdovým zážitkem v pracovním i soukromém životě, od vyřizování emailů a prohlížení dokumentů až po hraní her a sledování videí.

• nestabilní usb

Když přetahuji soubory tak jen čekám až se ozve ten otravný zvuk a takhle se to děje několikrát do minuty. To by se mělo zakázat :D A jinak jsem nadmíru spokojen 1,5 roku používání.

Všechno dobré mám ho 2,5 roku a ještě drží. Ale vadí mi připojení k počítači protože se pořád kinklá a celou dobu vypadává. Když chci do telefonu něco přetáhnout nebo naopak vždycky se rozčílím. A obecně dotykové telefony, když chci kliknout na písmeno tak nekliknu na to co chci ale na jiné

• slušný na rozumnou cenu
    • neustále se stahují nějaké sexy hry, co to jako má být ?? a kurva pořád ¨se to LOGUJE

na nic, pořád se to LOGUJE co to jako má být

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Kvalitní displej
    • Výdrž baterie
    • Použitelnost na hry
    • Veliká základní paměť
    • Celkem slušná viditelnost na slunci
    • Hlasitý reproduktor
    • Neseká se
    • Fotoaparát nic moc, slabý blesk
    • Nabíječka (přestala nabíjet po měsíci, mobil je výborný, ale nabíječka byla k vyhození, takže jsem si pořídil jinou).
    • Občas se zahřeje víc, než bych chtěl, ale to mi vůbec nevadí, baterie zahřátá totiž není

Doporučil bych mobil všem, komu nevadí horší fotoaparát a to, že se někdy zahřeje. Je výborný v tom, že ho mám rok a na to kolik stál stále funguje a nedělá žádné blbosti (nevypíná se, nezamrzá). V této cenové relaci nemá konkurenci. Určitě bych ho nedoporučil seniorům, asi jako každý smartphone :D.

• , zakoupeno v EURONICS

slušný telefon za levno

• Fotky a video celkem slušné za tu cenu.
    • Hodně pomalý, 25mb aplikaci stahuje skoro hodinu. Celkově instalace trvají neskutečně dlouho.

Za tu cenu se asi nic super čekat nedá.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• pro běžného uživatele je super
    • slabá baterie

spokojenost na 90%.chtělo by to kvalitnější baterii

Po rozbalení krabice jsem zjistila ze je takovy to pruhledny lepici kolecko rozlepeny takze nevim jestli uz mobil nekdo pouzival predemnou ale po trech mesicich bezneho pouzivani zniceho nic prestlo jit automaticke otaceni displaye a mobil se stava takrka neovladatelnym jinak mam nastaveno pri dotyku vybrovani a obcas dotyk nejde takze se nikam nedostanu tento mobil urcite nedoporucuji myslela jsem ze bude lepsi

• Nic a nic rychleji nevybije baterku rychleji.
    • vše, přehřívá baterku.

Pokud vám nevadí nafouklé baterky