Aligator S4540 Duo

FM rádio

• Design
    • Malá kapacita paměti
    • Rychle se vybíjí

Telefon odpovídá pořizovací ceně. Vzhledově moc pěkný telefon, ale pokud jej budete intenzivně používat (serfování na internetu, psaní e-mailu, sociální sítě, telefonování), nevydrží Vám baterie ani jeden celý den.

• Opravdu jednoduché ovládání
    • Krásný design
    • Celkem špatná kvalita fotek při 8 MPI, jsem čekala více

Cenově dostupný telefon s dobrou výbavou.

spokojenost s mobilem

Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Aligator S4540 Duo Blue Black

Spolehlivý a moderní smartphone Aligator S4540 Duo Blue Black nadchne nejen stylovým elegantním vzhledem, ale i úžasným výkonem a funkcemi. Navíc získáte opravdu šikovný telefon za úžasnou cenu.

Displej

Dotykový IPS displej o úhlopříčce 4,5 palce nabízí rozlišení 960 x 540 bodů a zobrazení 16 milionů barev. Displej je vložen do elegantně zpracovaného těla telefonu, které doplňuje obvodový rám v barvě kovu a zadní kryt s luxusním 3D povrchem s propracovanými detaily. Displej zajišťuje snadné ovládání se skvělým rozlišením a ostrost při prohlížení fotografií nebo hraní her. Syté barvy uvidíte i při pohledu z úhlu a i za slunného dne.

Vnitřní výbava

Operační systém Android 4.4 KitKat zajišťuje rychlý chod telefonu. Celý systém v telefonu Aligator S4540 Duo pohání čtyřjádrový 1,3 GHz procesor, který je podpořen 1 GB RAM a 8 GB vnitřní pamětí. Interní paměť lze přidáním microSD karty pohodlně rozšířit do velikosti 32 GB a zvýšit tím úložnou kapacitu pro fotografie, videa a aplikace.

Fotoaparát

I telefon Aligator S4540 Duo Blue Black nabízí dva skvělé fotoaparáty. Focení a natáčení videa Vás bude bavit. Pomocí hlavního zadního 8Mpx fotoaparátu s funkcí automatického zaostřování, interpolace a LED bleskem vytvoříte krásné snímky s nejmenšími detaily. Předním 2Mpx foťákem uděláte veselá selfíčka nebo zvolíte video chat. Instalací vhodných programů můžete telefon využít i jako domácí web kameru.

Dual SIM

Elegantní smartphone Aligator S4540 je vybaven funkcí Dual SIM, která umožňuje mít v provozu dvě SIM karty současně. Nemusíte nosit u sebe služební telefon nebo přehazovat SIM karty podle výhodnosti Vašeho tarifu. I v práci můžete být v kontaktu se svými přáteli.

GPS

Přesnou polohu Vám kdekoliv pomůže určit vestavěná jednotka GPS a přijímač A-GPS. Kompas a akcelerometr zajistí správnou orientaci displeje. Google Maps Vám nabídnou kvalitní mapové podklady, takže se za žádné situace neztratíte.

Další přednosti Aligator S4540

Samozřejmou výbavou je podpora Bluetooth 4.0, Wi-fi a datového 3G připojení pro rychlé surfování na síti a komunikaci s přáteli. Součástí vybavení je také funkce E-book, která Váš telefon promění ve čtečku elektronických knih. Kapacita baterie je 1600 mAh.

Nový Aligator S4540 Duo je jedinečným společníkem pro každý den, práci, hraní her, sledování videí, surfování na internetu a mnoho dalších činností.

Technické parametry Aligator S4540

Dotykový displej

PAMĚŤ

Vestavěná paměť 8GB

Podpora paměťových karet

Slot na paměťovou kartu microSD

Velikost RAM 1GB

• Pro běžné potřeby vystačující
    • Malá výdrž baterie
    • Foťák
    • Není podsvícení tlačítek

Po necelých 2 letech používání začal být problém s ne reagujícím displejem na bocích a poté displej přestal reagovat úplně

• Výkon (docela za tu cenu rychlé reakce)
    • Duální SIM
    • Lze rozšířit paměť pomocí karty
    • Tlačítko odemykání se bohužel občas aktivuje v kapse a namačká se spoustu zbytečností (občas i fotografie kapsy)
    • Nekvalitní zpracování (již jsem reklamoval diplej a stále se uvolňuje)
    • Fotky nejsou nic moc
    • Občas trochu blbne

Mobilní telefon jsem dostal jako firemní, takže jej používám neustále. Bohužel je provedení mobilního telefonu velmi nekvalitní, asi kvůli ceny... Po 3 měsících byl na reklamaci kvůli displeji, nereagoval a šlo vidět, že je uvolněný od těla (vystouplý), pak někdy nereagoval, nebo dotyk fungoval třeba jen na středu displeje. Občas si vyfotím kapsu a nacvaká se mi od nahrávání zvuku, videa, několik aplikací apod., nemám žádný kryt telefonu, nevím zda by na to měl vliv, ale tlačítko na odemykání displeje lze velmi lehce v kapse odemknout. Dnes mě třeba zvonil budíkem, i když jsem tam aktivovaný žádný neměla navíc měl nastaveny různé časové pásma (asi 6). Pokud chcete nevypočitatelný telefon, s tímto si určitě užijete... Pokud chcete mít klid, možná si raději připlaťte, ono ta kvalita je na ceně také znát.

• barva, cena
    • neustále na reklamaci (přehřívání, odlepený displej, mikrofon, 2x nefunkční tlačítko on/off, seká se, při příchozím telefonátu se nezobrazuje volajíci - černá obrazovka při restartu již opět chvilku funguje, špatný mikrofon při hlasitém odposlechu - je třeba mluvit s telefonem u úst což je nesmysl hlasitého odposlechu, originál nabíječka je šmejd bylo třeba koupit novou. Interní paměť katastrofa. Baterie též - např. je ještě 23% a najednou se vypne.... nejhorší telefon co jsem měla, lituji, že jsem se nechala přesvědčit prodejcem!!! Snad mi při 4. reklamaci nebudou dělat problémy a vrátí mi peníze!

NEKUPOVAT!!!

• Design
    • Malá kapacita paměti
    • Rychle se vybíjí

• Krásný design, pro dvě simky
    • špatně fotí, seká se, zamrzává,po chvilce náročnějšího použivání (video, hra) se začne velmi zahřívát,málo místa na ram pro appky,velmi špatná výdrž baterie,odlepuje se displej, a když píšu sms nebo na msn, tak to přeskakuje písmenka a neskutečně se to seká a píše kraviny

telefon mám jen rok a už se strašně seká a zamrzává, perfektně fungoval tak 2 měsíce.Baterie nevydrží ani jeden den nabitý.

Tenhle mobilní telefon je jak vzhledově tak použitelně výborný. Dobře se s ním pracuje a je vhodný pro kluky i holky... Monika Cabalová

• Jednoduché ovládání
    • Pěkný vzhled
    • Přehřívá se
    • Vypadává displej
    • Baterka nevydrží celý den (při používání internetu vydrží třeba jen 3, 2 hodiny)
    • Po ukončení hovoru se telefon sám vypne
    • Špatný dotyk

Mám telefon 2 měsíce.
    Telefon mě zklamal, očekávala jsem, že bude lepší.
    Za 2200 ale taky nemůžu čekat zázraky

• Je hezký,tím to asi končí...
    • Souhlasím se všemi negativy ,které jsou zde uvedené.

Nedoporučuji.

• Vzhled
    • Baterie
    • Foťák
    • Paměť
    • Mikrofon
    • Přehřívání

Mam ho rok. Baterie nevydrží celý den. Klidně se mi telefon vypne během hovoru i když mám ještě 30 procent nabito. Nabijim tak dvakrát i třikrát za den.
    Foťák nic moc. Žádný zázrak.
    Paměť je mizerná. Mám jedinou hru, která nejde ani aktualizovat, kvůli nedostatku paměti. Přitom místo mám.
    Teď mi odešel mikrofon, takže už je dobrý maximálně na SMS.
    Během hraní mi tak do dvou minut začne neskutečně pálit v ruce. Přehřívání se. Musím ho vypnout. Nechat vystydnout.

• Vzhled
    • Jednoduché ovládání
    • Odlepuje se displej
    • Batérie
    • Seká se
    • Přehřívá se
    • Špatná kvalita fotek

Mobil jsem si koupila, protože vzhledově vypadal luxusně a cena byla také úžasná. Po ani ne roce jsem měla chuť, vyhodit ten mobil z okna. Nejen, že se neskutečně sekal, ale odlepoval se mi displej, a pak, když jsem chtěla něco zmáčknout, nešlo to, protože ten displej padal. Nešlo mi fotit krásné fotky, protože byla velmi špatná kvalita fotek. A ta batérie úplná hrůza. Ráno jsem nabila telefon, a ve škole po hodinovém používání, jsem měla 15%, a to jsem používala jenom messenger. No za mě ho nedoporučuji koupit. Neudělejte tu samou chybu jako já, a nenechte se ošálit tím vzhledem a cenou. Když chcete mobil, tak si radši našetřte na ten lepší, a ne takový jako je tenhle.