Aligator S4070 DUO

LTE
Dual SIM

• celkový design,nenáročný
    • budík nezvoní pokud je telefon úplně vypnutý

Telefon jsem si pořídila hlavně kvůli foťáku,dotykáči jsem se bránila,mám raději tlačítkové telefony.

svůj účel plní, volání a SMS

Operační paměť RAM
0.5 GB
LTE
Dual SIM

Chytrý telefon v moderních barvách, s čtyřjádrovým procesorem, moderním operačním systémem Android 5.1 a rychlým datovým připojením. Správná volba pro uživatele, kteří hledají spolehlivý telefon za skvělou cenu.

Zárukou spolehlivého chodu je ověřený chipset SC7731 - Quad core se čtyřjádrovým procesorem Cortex A7 1.2GHz a 3D akcelerátorem. Interní paměť 4GB bez problémů rozšíříte až o 64GB pomocí paměťové microSD karty a získáte tak další úložný prostor pro vaše data, dokumenty a fotografie. S4070 spolehlivě zvládne vaše požadavky v soukromém i pracovním životě a zajistí plynulý chod i při spuštění několika aplikací najednou.

Kvalitní zobrazení zajistí čtyřpalcový displej s komfortním rozlišením. Zabudovaný 5MPix zadní fotoaparát s interpolací a funkcí blesku zachytí vaše zážitky ve skvělém rozlišení. Vyzkoušejte odlišné módy nastavení fotoaparátu, které vám ulehčí práci při focení přátel, krajiny nebo pracovní fotodokumentace. Přední kamera bude vyhovovat milovníkům selfie a videohovorů. Fotografie můžete po jejich pořízení upravovat v některé z aplikací a získat tak ze zachyceného okamžiku opravdu maximum.

Využijte plnou výbavu nového S4070 při každodenní práci. Podporuje Bluetooth, GPS, Wi-fi a také možnost datového 3G připojení pro rychlé surfování na síti, sdílení souborů nebo komunikaci s přáteli. Při použití správných programů můžete proměnit svůj telefon například ve čtečku elektronických knih, které tak můžete mít kdykoli k dispozici. Připojením sluchátek získáte přehrávač MP3 skladeb nebo FM rádio.

Nový operační systém Android 5.1 má plnou podporu češtiny. Je velmi intuitivní a ovládat se ho naučí naprostý začátečník i uživatel, zvyklý dříve na jiný operační systém. Stažením dalších aplikací si telefon přizpůsobíte přesně vašim potřebám a zvykům. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a oddělit tak třeba soukromé hovory od pracovních. Obě mohou být na příjmu současně a není nutné mezi nimi přepínat, už tak nemusíte nosit dva telefony.

Nový S4070 má moderní, čistý design s oblými rohy a se svými rozměry 125x64,5x10,5 mm padne skvěle do ruky. K dispozici je ve čtyřech netradičních a atraktivních barvách ľ černá, červená, modrá a zlatá.

Více informací http://www.aligator.cz/produkty/aligator-s4070-duo/99/

Technické parametry:

• Procesor: SC7731 - Quad core, Cortex A7, 4x1.2 GHz + 3D accelerator
  • Displej: 4" WVGA (480x800)
  • Paměť RAM: 512 MB
  • Interní paměť: 4 GB
  • Systém cca 250 MB Aplikace cca 53 MB Volné místo pro uživatele cca 200 MB Paměťová karta: MicroSD, max. 64 GB
  • Konektory: Micro USB, sluchátka Stereo jack 3,5mm
  • Senzor náklonu/otočení: ano

Bluetooth 2.1

GPS přijímač

• OS: Android 5.1 multijazyčná verze včetně češtiny a slovenštiny
  • Aplikace: Podpora Google Play, Internetový prohlížeč, přehrávač médií, souborový manažer, kalendář a další + tisíce aplikací zdarma ke stažení
  • Video: WMV, MKV, MOV, AVI, RM/RMVB, MPEG-2/4 a další podle použitého softwaru
  • Audio: Při použití správného softwaru například MP3, WMA, 3GP, AAC, FLAC, WAV, OGG a další

FM rádio

• Ebook: Při použití správného softwaru například PDF, TXT, a další
  • Baterie: Li-Ion 1500 mAh
  • Možnosti nabíjení: Micro USB konektor
  • Výška: 125 mm
  • Šířka: 64,5 mm
  • Hloubka: 10,5 mm
  • Hmotnost: 107 g
  • Obsah balení: Telefon, nabíječka, USB kabel, sluchátka, česká a slovenská příručka uživatele

• celkový design,nenáročný
    • budík nezvoní pokud je telefon úplně vypnutý

svůj účel plní, volání a SMS

• Krásný telefon
    • Pro mě nepoužitelný, vůbec mi nefungoval

zbytečný nákup

telefon i při minimálním používání vydrží sotva den,jen při odpojení z nabíječky ztratí 2% baterie...při volání se sám aktivuje displej a tak uchem neustále mačkáte něco, kvůli čemu ztratíte spojení...kvalita zvuku při hovoru je katastrofální...při psaní sms mačkáte vedlejší písmena(a to mám fakt malé prstíky)...stáhla jsem si z netu pouze fb a počasí a telefon se začal blbnout tak, že jsem musela obnovit tovární nastavení a internet už radši vůbec nepoužívám...nevím jak,ale pokaždé když jsem venku si nějak sám stáhne jas displeje na minimum, takže pak nevidim vůbec nic...po 2 měsících skoro nepoužívání mi vypadlo boční tlačítko...nic horšího jsem v ruce neměla

• Pěkný a levný
    • Baterie se velmi rychle vybíjí.

Pro nenáročné je dobrý.

• Super mobil nemohu si stěžovat

1.je krásný
    10.dobře padne do ruky
    atd.

• -
    • špatná wifi
    • nedostupný návod, žádná infolinka nebo sevis

nedoporučuju pokud nejste zdatní a neporadíte si se vším sami

• , zakoupeno v Mironet.cz

Ok