Aligator S4040 Duo E

Verze operačního systému
99 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Alza.cz

Dobrá a levná varianta dotykového telefonu.

• , zakoupeno v Market Mobil

docela dobrý.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Měla jsem si připlatit a koupit lepší.

Potřebovala jsem druhý telefon na přijímání hovorů a sms. K tomu poslouží ale je opravdu mizerný. Ale za tu cenu nelze čekat víc.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
99 g
Možnost paměťové karty

Štíhlý telefon s elegantním designem pro použití v každodenním životě zaujme především poměrem cena/výkon.

Displej: 4" IPS, 800*480 pix.

Operační systém:

Baterie:

Li-Ion 1300 mAh

Rozměry: šířka 63 mm výška 125 mm hloubka 10,1 mm hmotnost: 99g

Barva: bílá perleťová

Telefon je vzhledem k ceně velmi slušný. Nechtěla jsem si kupovat telefon za x tisíc, důvodem děti které jejich všetečné ručičky seberou kde co. Podle toho momentálně můj telefon vypadá, dvakrát prasklý displej a stále drží úplně v pohodě.
    S přehledem jsem vždy našla co jsem potřebovala, nastavení, kalendář atd. Rozhodně telefon který by se hodil školákovi, nic drahého za to funkčního a dostačujícího.

• Zadní fotoaparát (ujde)
    • Předních fotoaparát
    • paměť
    • Je pomalý
    • Nejde tam naistalovat youtube ani nic z Google

Docela me na tom štve to že tam nemohu naonstalovat nejake aplikace prej neni misto v externim úložišti. Prostě bto ma moc male úložiště.

• Levný
    • Snadno se rozbije,praská v kapse,přehřívá se,pomalý, jen 120 MB, seká se , video k ničemu

Lituji, že ho mám...

• vůbec nic
    • celý aligátor
    • všechno špatně už od názvu

je to šunt největší
    malá paměť
    furt se seká
    žádné aplikace snad nerozjede
    nejdou zvedat hovory
    po 1 pádu pozbyté dotykové sklo
    potom tím pádem nejde

zasekava se nejde prijmout hovor mala pamet

• Dobrý reproduktor,displej něco vydrží
    • Zamrzá displej,Cena,malá pamněť,horší kvalita fotoaparatu,špatný dotykový displej hodně za sekaný.

Doporučuji to koupit díťeti,protože je velmi špatný na normální využití.

• snat vše
    • usbéčko je v pldely

čau já sem paveu a výtám vas u recenze na mobyl alygoš ktelý se my zalíbyl ale moc ne fotak je na nyc seka se i stopki a kouzi se z nej kdyz zapnu fb zkusyl sem i selfye ale to my nevadý takže jdede jak mašynka baterka syce vidržý asi 5,102586527 vteziny ale de to vlastně any ne takže docela dobríí.

pzedem se chcy olmuvyt za chibí.

• , zakoupeno v Alza.cz

Dobrá a levná varianta dotykového telefonu.

• dobrá cena a slušné vybavení
    • špatné dot.sklo je vidět že na něm šetřili špatně se zvedá hovor někdy se vám stane že se vám vůbec nepodaří ho zvednout když vám někdo volá ,žádná odolnost display se i po malém pádu rozbije i v obalu

nedoporučuji tento tel. doopravdy se vyplatí si něco připlatit a koupit si tel. od nějaké známější značky který vám vydrží roky

• Vzhled (ten vám ovšem bude prd platný)
    • Cena. 1500 Kč za telefon sice není moc, to by však telefon musel vydržet déle než měsíc
    • 256 MB RAM
    • 12 MB interní úložiště
    • Nejde zvedat hovory, z pěti zvednete maximálně dva
    • Taky máte často problém odemknout display, když nakreslíte polovinu gesta, display přestane reagovat
    • Display je vůbec naprosto strašný, často nereaguje, z nepochopitelných důvodů nejde na šířku ovládat dvěma prsty a po pár dnech sám od sebe praskne, často aniž by vám spadl na zem
    • Špatná kvalita fotografií
    • Slabá wi-fi
    • Zadní kryt při otevírání praská
    • Slabý reproduktor
    • Neustále zamrzá
    • Pokud zrovna telefon nepoužíváte, neustále se rozsvěcí a zhasíná display, což je zejména v noci dost otravné
    • Kvůli malému úložišti do telefonu nejdou nainstalovat téměř žádné aplikace (SD karta vám nepomůže) a i ty, které se tam vejdou se budou kvůli malé RAM sekat

Děs a hrůza!

Osobně tento výrobek považuji za nějaký nepovedený vtip, v žádném případě nekupujte, není to nic jiného, než vyhozené peníze. Tento telefon jsem dostal spolu s bratrem a dvěma známými, nikomu z nás nevydržel déle jak půl roku. Když jsem jej dostal, byl jsem nadšený. Mé nadšení ovšem netrvalo dlouho, neboť mi hned při vkládání SIM karty a baterie praskl kryt a navíc jsem se hned po zapnutí telefonu dozvěděl, co je to opravdu zač. když jsem zjistil, že má jen 12 MB úložiště a 256 MB RAM, tušil jsem, že telefon bude prakticky nepoužitelný, ale že to bude až tak strašné jsem opravdu netušil. hned při prvním telefonátu jsem zjistil, že hovory nejdou zvedat a při psaní SMS jsem zjistil, že display nelze na šířku ovládat dvěma prsty. do telefonu jsem si nainstaloval tři aplikace: messenger, YouTube a překladač google, všechny aplikace se příšerně sekaly. kvůli malé RAM jsem například nemohl zároveň poslouchat muziku a projíždět internet, přehrávač se po chvíli prostě sám vypne. Mému bratrovi telefon vydržel tři měsíce, potom mu jednoho dne spadl z poličky, která má 30 centimetrů, praskl display a telefon byl na vyhození. Během té doby mi telefon několikrát zamrzl, takže jsem musel sundávat kryt a vyndat baterii, při čemž mi zadní kryt celý popraskal a asi čtvrtina zcela odpadla. Telefon mi vydržel ještě tří měsíce, zuřil jsem jen při pohledu na něj. Protože jsem věděl, že telefon nevydrží vůbec nic, nosil jsem ho ve volné kapse u kolene, ve které jsem nic jiného neměl a dával jsem si pozor, aby mi náhodou nespadl na zem, ovšem prasknutí displaye jsem se stejně nevyhnul. Jednoho krásného večera jsem sledoval film a chtěl jsem si pomocí překladače přeložit nápis, kterému jsem nerozuměl. Při vytažení telefonu z kapsy mě ovšem čekalo velmi nemilé překvapení. Ano tipujete správně, vytáhl jsem telefon z kapsy a display byl prasklý, aniž by mi telefon kdy spadl na zem. Zítra se telefon pokusím vyreklamovat, už teď jsem však smířený s neúspěchem, neboť jsem jej určitě zničil já.

V žádném případě si tento šmejd nekupujte, raději si připlaťte a kupte si něco, co se vám za 3 měsíce samo od sebe rozpadne!!!