Aligator S4000 Duo

• Nic moc stal se seka

Nic moc seka se porad

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Pěkný design.
    • Zbytečně složitý,málo informací v manuálu.

Jde to.

Android 2.3 (Gingerbread)
110 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Zcela nový ALIGATOR S4000Duo je skvělý smartphone s extra velkým, kvalitním 4" displejem pro plnohodnotný zážitek z multimédií, hraní her a surfování po internetu. Navíc s unikátní možností používání dvou SIM karet současně! ALIGATOR S4000Duo je ideální vstupní branou do světa dospělých smartphonů. Za skvělou cenu získáte elegantní telefon se stabilním a vyzkoušeným operačním systémem Android. Díky tomuto systému si můžete do telefonu snadno instalovat programy ze služby Google Play, kde lze vybírat doslova z tisíců možných aplikací. Kromě mobilního internetu je S4000Duo samozřejmě vybaven Bluetooth a Wi-Fi připojením.Stahování programů a surfování na internetu je proto snadné a rychlé. Při použití správných programů můžete S4000Duo používat také například jako multimediální centrum připojené do domácí sítě, webovou kameru, můžete třeba sledovat filmy na YouTube, hrát hry nainstalované ze ...

• vše

chceš si tento mobil koupit tak na to zapomeň hrozný vyhozené peníze za nic

• Velký displej
    • Android 3.3
    • 256 Mb Ram
    • Pamět 256 mb
    • Při nabíjení se přehřívá
    • Malá výdrž baterie
    • Fotky humus vse zelené rozmazané
    • Tak tak rozjede Mesenger

Humus po pul roce leťel 4X reklamace
    2x výměna základní Desky
    Seká se i u volání....

• za tu cenu perfektní
    • malá výdrž baterie

pro mé účely plně vyhovující

• levný
    • nevydrží,pady
    • fotky otřesné

prvně šlapal jako hodinky ted se seká ni se neděje prohlížím web on se restartuje

• občas svižný
    • vydrží snad všechno (pády)
    • malá paměť
    • podsvícené jen jedno tlačítko
    • špatná kvalita fotek a videa
    • android 2.3

Tento telefon mám už víc než rok a rozhodně už je třeba ho vyměnit. Příjde mi že šlape podle toho jak se mu chce (občas se pořád seká, a když se zasekne pořádně tak se rovnou restartuje). Má malou vnitřní paměť a i když mám paměťovku 16 GB, která je ůplně prázdná tak mi do toho telefonu nejde stáhnou zádná aplikace která je větší než paměť v telefonu. Dole pod displayem má podsvícené jen jedno tlačítko ( nevím možná špatný kus) ta šipka (zpět). Telefon pořizuje celkem špatné fotky a v galerii nejde vytvořit složka na fotky, videa taky nic moc. Já by jsem si ho už nekoupila

• -že je velký
    • -seká se
    • -nefunguje tlačítko na zamykání/odemykání
    • -nejdou spustit aplikace, které si stáhnete.
    • -fotky otřesné
    • -cena je vysoká za takový mobil.
    • -android
    • -baterie

určitě bych ho nedoporučila, za tu cenu se sežene i lepší a kvalitnější.

• skvělý reprák, je slyšet více než např. Samsung Galaxy core
    • malá paměť
    • příšerný foťák
    • nic nevydrží
    • seká se
    • po delší době nefunguje tlačítko na zapínání a vypínání
    • nepodporuje LTE

Tento telefon jsem si vybrala kvůli dostupnosti a tomu, že se mi líbil, zprvu jsem měla vyhlédnutý Samsung Galaxy joung a byla chyba, že jsem si ho nevzala, ale byla jsem vyjukaná, že to byl můj první telefon. Po 3 měsících když jsem chodila do školy, tak jakmile jsem ho vypnula, tak se opět zapnul. Po půl roce mi telefon spadl na zem a ještě mi na něj někdo šlápnul. Prasknutý displej přes celou obrazovku. Když posílám smsky, nebo volám mi někdy trvá hodně dlouho, než začne vyzvánět, nebo se zpráva odešle. Nezvládal ani hry s větší kapacitou např. Subway surfers (omlouvám se, momentálně nevím jak se to píše). Později se tam nevešel ani facebook. Po roce a půl mi telefon odmítl přístup k účtu google a přitom jsem na něm měla složité heslo o 12 znacích, takže už nešlo stáhnout vůbec nic. Teď už je dávno po záruce a telefon se vůbec nenabíjí, večer ho dám na nabíječku, je tam 18% a ráno se probudím a ve vypnutý.
    Závěr:
    Telefon výrazně nedoporučuji, ani malým dětem, protože ty si na telefonu chtějí hrát a na tomto to nelze.

• rychlý
    • jednoduchý
    • vše se stáhne

chcete dětím koupit telefon který vydrží dlouho je jednoduchý je pro ně.

koupit!!!!!!!!!!!!!!!
    poměr/cena
    výborná

• vidrží jeden den

tento mobil je nanic

• Seká se, fotky nic moc, nekvalitní displej....

Nekupovat !!! je to hroznej mobil!!! Špatně se ovládá!! Spadl mi asi z 10cm a je po něm!! NEDOPORUČUJI!!! Seká se ! Wifi-hruza- i kdyz vsem jede tak jen me ne !