Aligator A850

Dual SIM
GPS modul
Kalkulačka

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pro mne - seniora - vyhovující.
    • Nic proti němu nemám.

Měl jsem Aligátor 800, tak jsem uvítal novější model.

• Poměr cena - výkon velice dobrý
    • Nevím nic.

Pro starší osobu super telefon.

• , zakoupeno v Comfor.cz

Přesně pro mne jako seniora.

Operační systém
WiFi
Dual SIM
GPS modul
Kalkulačka

Nejvyšší model telefonů Aligator nejen pro seniory. V moderním těle s kovovými prvky objevíte velký a přehledný barevný displej, fotoaparát, Bluetooth, slot pro MicroSD, FM rádio, tlačítka s hlasovým doprovodem, programovatelné tlačítko a samozřejmě nezbytné SOS tlačítko.

Technické vlastnosti:

Paměť

Max. počet uložených telefonních čísel 500 + SIM
Max. počet SMS 200
Velikost vnitřní paměti 4 MB
Paměťové karty Micro SD (až 32GB)

Datové přenosy

Reproduktor
Kalendář
Vibrace

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pro mne - seniora - vyhovující.
    • Nic proti němu nemám.

Měl jsem Aligátor 800, tak jsem uvítal novější model.

• Při prvním nabíjení málem vybuchla baterie.\nereklamoval jsem to.

Nedoporučuji

• Poměr cena - výkon velice dobrý
    • Nevím nic.

Pro starší osobu super telefon.

• , zakoupeno v Comfor.cz

Přesně pro mne jako seniora.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• jednoduché ovládání

telefon byl pro moji matku, byla s ním moc spokojená

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Ideální pro seniory, velká tlačítka, dokovací nabíjecí stanice.
    • Možná trošku horší menu, hold Nokia 6310i to není.

Ze současné nabídky je to pro seniory asi nejlepší volby.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Nepoužitelná plastová hračka.

Výrobek je absolutně nepoužitelný, boční vypínač se samovolně pohybuje v celém rozsahu.

• Jednoduché ovládání mobilu se prolistováním menu naučí opravdu lehce i kdo mobil neměl. po prvním nabití po zakoupení jsem se naučil prolistování menu a nastavení jsem měnil 5×, bylo asi 10hovorů několik fotek a nenebíjel jsem tři týdny.

hovory čisté, snadné kamžité příjmutí hovoru, snadné nastavení,
    zvonění lze velmi hlasité, výdrž baterie před druhým nabití 3 týdny, rychlé přivolání pomoci, je to na telefonování nejlepší telefon, velké písmena i číslice, rozlišíte volajícího.

• , zakoupeno v PATRO.cz

jsem spokojena

• , zakoupeno v mobilprovás

• velikost displeje, jednoduchost, dlouhá výdrž